Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rapix

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rapix

  1. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Siemian, a jak z trakcją ? nie chciał byś 4x4 ?
  2. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    A pamiętasz jakie doładowanie masz aktualnie? Planujesz coś modzic jeszcze?
  3. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Jak auto się sprawuje teraz? Odcinkę masz seryjnie zostawioną 6800 ? Mierzyłeś może 100-200 ?
  4. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No właśnie tu jest cały temat że mam na ori, będe musiał coś pomyśleć o innym wężu... z góry dzięki
  5. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Wiem że jest przeniesiona, a nie opiera Ci się o rure łapacza powietrza? Chciałem zobaczeć jak masz to rozwiązane... u mnie niestety właśnie napiera i nie mogę dobrze tego zamknąć dlatego prosiłem o fotkę jeśli nie problem to podrzuć
  6. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Siemian możesz wrzócić fotkę z pod maski ? szczególnie tu gdzie jest filtr powietrza i dv ?
  7. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Tak pretoria z golf-a 7 R20
  8. fotele mega widział bym je w golfie kurde hamulce miałeś tu ogromne większe jak w golfie po mimo mniejszej mocy
  9. ten diesel pod masko tu tylko średnio pasuje ale auto super mega mody ! Gratki
  10. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    oba świetnie wyglądają chodź faktycznie w białym przydała by się zmiana kół
  11. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    a swoją drogą jeszcze jedne pytanie dv zmieniałeś czy masz ori ?
  12. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    a swoją drogą jakie tarcze i klocki masz na przodzie ?
  13. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Ale fajnie za to wygląda jak z tyłu też jest duża tarcza a zawsze lepsze hamulce się przydzadzą
  14. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    hmmm kiepsko to wygląda lepiej za te pieniądze zmień hamulce z tyłu ewentualnie pomyśl o hybrydzie będzie więcej mocy hmmm kiepsko to wygląda lepiej za te pieniądze zmień hamulce z tyłu ewentualnie pomyśl o hybrydzie będzie więcej mocy
  15. rapix odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    - wydech customowy zrobiony w AWracing
  16. rapix odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    Polecam w tym silniku zrobić wydech sporo poprawia w serii 13.9 na ćwiartkę robi taki passat r36 w variancie po wydechu 13.5 bardzo ładne auto !
  17. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Za jakiś czas zobaczymy co moje GTI pokaże na razie bez sprężynek i mam nadzieję że u mnie takich niespodzianek nie będzie ! Ważne że auto jeździ i oby tym razem długo i bezawaryjnie !
  18. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    a czyli tak naprawdę bez jakiegoś dramatu
  19. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No nie do końca, chodźby na forum golf-a znalazłem informację że ze sprężynkami był problem w 2009r. później niby lepiej... W Twoim aucie widziałem właśnie że zmieniałeś je, rozmawiałem też z jednym tunerem i mówił że jak chce się więcej jak te 340KM to niestety trzeba zmieniać (możesz podać mniej więcej koszt sprężynek) Co do zderzaka i całej reszty to nie do końca jest tak jak mówisz felgi i gałka od dsg jest jak w edition, cała reszta to jednak zwykły GTI (brak progów itp.) Ja mam również GTI z 2013r. i u mnie zderzak jest inny... pytałem bo zastanawia mnie czy dokładka z 35 jahre podejdzie do zwykłego zderzaka, czy jednak trzeba cały zakupić... fajnie że auto już jeździ i oby teraz już długo i bez problemowo !
  20. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No niby tak bo od razu robisz mody a spreżynki trzeba zmieniać ? w każdym TSI ? bo różne są opinie o tym ps. zderzak z przodu masz od 35 edition ?
  21. rapix odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Kur.... jest mega ! Ta "toyota" świetnie się prezentuje !
  22. Witam wszystkich do tej pory jeździłem S3 8L 1.8T 330KM, a aktualnie mam Golf VI GTI ale bardzo podobają mi się A4 i lubię po patrzeć po czytac o tych autach może kiedyś i jakieś kupię Pozdrawiam
  23. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    generalnie taka zmiana silnika to 2 dni roboty i gotowe.... Ale cóż trzeba najpierw się wziąć za to żeby to zrobić...
  24. rapix odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Mega fajny wóz gratki
  25. dobrze że w m-pakiecie bo bez tego wyglądają tragicznie te wozy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.