Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rapix

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rapix

  1. Panowie czy ktoś wyłączał ruch tylnej wycieraczki po wrzuceniu wstecznego ? Wiem że 09 ale nie mogę znaleźć gdzie....
  2. Piekny garaż
  3. Piękne mody! Dobrze aut wygląda! Myślę że dramatu z tą jazdą niema. Na pewno jakiegoś mega komfortu niema ale też niema co wpadać w skrajności. Czekam na film
  4. Ależ piękne są te rs-y Ostatnio była mała szansa do zakupu takiej rs4 ale ktoś mi podkupil
  5. Świetnie się prezentuje
  6. rapix odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    To jest ten po lewej, a ten po prawej ?
  7. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    a nie ślizgały Ci się sprzęgła w dsg ? skoro tak dużo tych opiłków było ?
  8. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Tak jak pisałem wcześniej kup używke od Passata cc będziesz miał chociaż fajne długie biegi które na autostradach przydadzą się
  9. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    to raczej niemieckie Bo raczej w Niemczech składany ten golf aj słaby temat żeby 2 razy skrzynia w tak krótkim czasie się rozleciała :/ ma plusy i minusy ta dsg...
  10. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Ostro :/ miałeś soft skrzyni? Co się stało? Ps. Wkładaj od Passata będzie dłuższa szybciej po trasie będziesz mógł latać i oszczędniej
  11. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    a co coś się stało że wisi na podnośniku ?
  12. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    W S3 były aluminiowe zwrotnice w reszcie w zasadzie żeliwne mowa oczywiście o 8P Oba świetnie wyglądają ! PS> nie drażni Cię krótki 6 bieg ? Jak dla mnie to słaba strona 5tys obrotów 200km/h deko słabo...
  13. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    kurde grubo... hmmm ciekawa opcja...
  14. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    06E109623 - tylko te to pokazuje jak by były ssące
  15. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Nie no brałem tak samo pod 7R (2015r.) Ale fakt patrzę teraz do 6R 2012r. i tam do CDL są takie same sprężynki... Nie wiem już o co chodzi,... Troszkę żałuje że nie kupiłem supertecha kpl
  16. Troszkę odkopie temat, wszystko podłączyłem ale nie mogę przekodować rns-a wchodzę w radio adaptację wybieram video i niestety wyświetla brak funkcji... :/
  17. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No to tak jak ja zmieniłem tylko u mnie za dużo nie pomogło Auto dalej potrafi szarpać...
  18. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Jak zawsze po zawracam Ci 4 litery sprężynki wkładałeś z 7 R o nr 06F109623 ? same wydechowe ?
  19. Dokładnie jak nigdy mi się nie podobała Astra w kombi tak ta wygląda super ! Gratki aut prezentuje się pięknie !
  20. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    dużo było zabawy z montażem i jak $$ ? Ps. Przydaje się czy raczej gadżet ?
  21. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Kamere cofania brałeś z www.carsystems.p ? climatronic siedzi w aucie zamontowałeś ?
  22. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No w sumie racja nie pomyślałem o ET. A jak golf bez przygód ? PS. Nie wiem czy zmieniałeś pompę wody ? Ale jest na nią akcja serwisowa
  23. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Nie obciera Ci ? jakie ET ? U mnie przy ET45 i 8,5 cala szerokości na oponie 225/35 przód potrafi przytrzeć springi eibach sportline
  24. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Albo spokojniej jeździć dobrze podaje Ci ten wóz !
  25. rapix odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    No mi właśnie tego troszkę brakuje po S3 szczególnie na mokrym irytuje mnie mrygająca kontrolka od esp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.