-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Problem rozwiązany urwany był kabelek od czujnika temperatury powietrza zasysanego G42 na rysunku nr 5
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Witam ostatnio wyskoczył mi błąd 16497 -Air Temp. G 42, podłączyłem kompa a wartośc grupa004 pokazuje -48*C coto może być porszę o podpowiedzi
-
czujnik biegu wstecznego audi a4 1.9 tdi 1996
Witam proszę o podpowiedz w którym dokładnie miejscu znajduje się czujnik od biegu wstecznego w audi a4 1.9 tdi 1996 AFN
-
[B5 AFN] analiza logów
Biszczan a wiesz dlaczego mój vag com311 nie widzi logu 011 BS ???
-
[B5 AFN] analiza logów
Panowie problem rozwiązany, ruszałem sztangą od turba prawie godzinę i czułem lekki opór u samej góry to znaczy przed samą górą jak by coś blokowało ,po tym godzinnym zabiegu sztanga poruszała się bez przeszkód . A teraz: Test na prostej III bieg pedał w podłogę i obroty na 5000 doszły z tyłu czarny dym . Teraz auto śmiga, nie łapie trybu awaryjnego,nie wiem jak na długo ale mam jeszcze zamiar wyciągnąć turbo i zanurzyć je w pojemniku z jakimś środkiem odtłuszczającym.Nie wiem ,czy to dobry pomysł czytałem gdzieś o tym,nie chcę rozbierać bo mógłbym może coś popsuć.Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się moim problemem .
-
[B5 1Z] A4 TDi
Witam:banan::banan::banan::banan:
-
[B5 AFN] analiza logów
dzięki TOMMY ,a wiesz może czemu swoim vagiem 311 nie mogę zrobić loga 011 BS ststycznego ????????? ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- a, jaki tojest przyzwoity komplet logów?,możesz napisać ? stawiam dopiero pierwsze kroki w diagnostyce
-
[B5 AFN] analiza logów
Witam podepnę się do tematu proszę o analizę logów audi a4 1,9 tdi 1996r AFN. Atko traci moc powyżej 2000 obr. proszę o analizę logów:Log (0 - 008,010) Log (1 - 004) Log (2 - 003,011) Log (3 - 011) Log (4 - 003) Log (5 - 000,000) i jeszcze jedno od kilku dni auto żle odpala jak jest gorące ,na zimnym OK.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ,kazimierz opolskie,mam audi a4 tdi avant..... [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]