Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazimierz7777

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem rozwiązany urwany był kabelek od czujnika temperatury powietrza zasysanego G42 na rysunku nr 5
  2. Witam ostatnio wyskoczył mi błąd 16497 -Air Temp. G 42, podłączyłem kompa a wartośc grupa004 pokazuje -48*C coto może być porszę o podpowiedzi
  3. Witam proszę o podpowiedz w którym dokładnie miejscu znajduje się czujnik od biegu wstecznego w audi a4 1.9 tdi 1996 AFN
  4. Biszczan a wiesz dlaczego mój vag com311 nie widzi logu 011 BS ???
  5. Panowie problem rozwiązany, ruszałem sztangą od turba prawie godzinę i czułem lekki opór u samej góry to znaczy przed samą górą jak by coś blokowało ,po tym godzinnym zabiegu sztanga poruszała się bez przeszkód . A teraz: Test na prostej III bieg pedał w podłogę i obroty na 5000 doszły z tyłu czarny dym . Teraz auto śmiga, nie łapie trybu awaryjnego,nie wiem jak na długo ale mam jeszcze zamiar wyciągnąć turbo i zanurzyć je w pojemniku z jakimś środkiem odtłuszczającym.Nie wiem ,czy to dobry pomysł czytałem gdzieś o tym,nie chcę rozbierać bo mógłbym może coś popsuć.Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się moim problemem .
  6. Witam:banan::banan::banan::banan:
  7. dzięki TOMMY ,a wiesz może czemu swoim vagiem 311 nie mogę zrobić loga 011 BS ststycznego ????????? ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- a, jaki tojest przyzwoity komplet logów?,możesz napisać ? stawiam dopiero pierwsze kroki w diagnostyce
  8. Witam podepnę się do tematu proszę o analizę logów audi a4 1,9 tdi 1996r AFN. Atko traci moc powyżej 2000 obr. proszę o analizę logów:Log (0 - 008,010) Log (1 - 004) Log (2 - 003,011) Log (3 - 011) Log (4 - 003) Log (5 - 000,000) i jeszcze jedno od kilku dni auto żle odpala jak jest gorące ,na zimnym OK.
  9. witam ,kazimierz opolskie,mam audi a4 tdi avant..... [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.