Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O kurde kto to sie pojawił na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym musiał zeskanować zdjecia żeby coś wrzucic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przynajmniej coś tu się dzieje skoro nikt na spoty nie ma czasu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak się coś chciało z domu to się stało pod balkonem i darło japę "mamooooo"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też miałem pitoryne ale miała dwa lusterka wysoko zamocowane niestety wypadały biegi bo blokada trzymająca bieg lub luz co trochę wypadała to się jeździło z uniesioną stopą żeby nie wybić zębów jakby nagle z 2 wpadła 1 Potem był Romet 50 T-1 z polskim silnikiem. 3 biegi to był sztos na tamte czasy jak byłem gówniarz stoi na wsi i rdzewieje bo umarła cewka zapłonowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaa no to coś nam umkneło skoro tak to szacun że zajechałeś rowerem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario tak zapatrzony w rowery że zapomniał o tym że Tomasz ma moto- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o B7 nie wiedziałem nic a wypytywać się was o wszystko też nie chciałem coś tam szukałem na co uważać ale no i tak nie żałuję tego co mam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam cięzką nogę jak jest silnik rozgrzany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobrze czyli po prostu czekać aż się zabije popiołem na amen i zacznie walić błędami na kompie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet nie wiedziałem że w 3.0 nie ma bagnetu no robię tak ze 2-3 pomiary- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmm może masz i rację ale no musze i tak pilnować stanu bo jak zacznie rosnąć to znaczyć będzie że jest już źle. Olel mam zalany Valvoline Synpower XL-III muszę wymienić bagnet oleju bo jakiś dziwny jest w tym moim bpw. Na końcu masz dwie kulki a zaraz pomiędzy nimi jest min i max i często jak wyciągam bagnet to gdzieś mi złapie olej z rurki bagnetu na górnej kulce i sam już nie wiem czy mam stan czy ponad. W b5 był bagnet z blachy z przetłoczeniem i tam pokazywało mi idealnie ile jest i nie musiałem się zastanawiać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Staram się kontrolować olej regularnie ale coś mnie niepokoi. Dla spokoju sumienia żeby mi nie pchało ropy do oleju wolał bym go usunąć. Na YT obejrzałem film gdzie dowiedziałem się wszystkiego czego nie wiedziałem o DPF i wiem że prędzej czy później będę musiał go usunąć. Popiół który zostaje po spaleniu sadzy w dpf nie zostaje usunięty tylko pozostaje w środku filtra i dlatego też tak ważne jest stosowanie olejów niskopopiołowych.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany gdzie usuwaliście DPF??- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bania zryta jak nic a ja tak skromnie na 16" na zimie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tam Pany jakis spot dziś czy wszyscy zawaleni robota?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogłem sie nie odzywac xD przez was bede musial wziąć inną bo mi wstydu narobicie hahaha xD Dziolcha w porządku a wy z nią blachare robicie xD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idź się leczyć ale nie dla Ciebie już za późno- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie dogadamy się- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W marce tak jak Audi Woman nie w danym konkretnym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam jedną znajoma zakochana w Audi to moze ją zabiorę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam do BT pewnie jak co roku pojadę sam i wątpię że coś sie zmieni - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE