Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Ale gdzie dokładnie jest ten czujnik temperatury wody? Bo nie mogę go znaleźć. Przypomnę że ciągle kręci się wentylator zaraz jak odpalę silnik i nie wiem czy tak ma być. Może to coś z przekaźnikiem wentylatora? Jeśli tak to gdzie on jest?
  2. One już były wyłamane jak go sprawdzałem czemu stuka. To nie z mojej winy ale jeśli mechanizm do wymiany to niedobrze.[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 18:21_________________________________________________Już wiem czemu szyber stuka ;p Nie wiem czy tak to mogę nazwać ale te plastiki w prowadnicach co unoszą szyber dach są wyłamane no nie całe ale w pewnej części i niestety właśnie w tym miejscu gdzie dach jest w pozycji zamkniętej. Jak kupowałem auto to tego nie zauważyłem no ale tak to już jest [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:52_________________________________________________Ze stukaniem sobie poradziłem ale z przeciekaniem jeszcze nie chyba będę musiał zdjąć słupek i część podsufitki. Myślę że coś się spieprzyło w odprowadzeniem wody w słupku.
  3. Jeśli te piątki nadal aktualne to się zjawię ze swoją A4 Pozdro
  4. Masz na myśli to że może się nie domykać? Jeśli tak to co z tym fantem zrobić?
  5. Ja jak kupiłem auto z oponami NOKIAN NR2 bodajże ;p (kierunkowe) nawet fajnie się na nich śmiga ale mają graniczne zużycie Będę zmieniać je na opony FULDA Ecocontrol oczywiście w fabrycznym rozmiarze Jeździłem kiedyś na oponach CONTINENTAL Supercontrol a ostatnio na GOODYEAR Duragrip bardzo fajne oponki i godne polecenia
  6. Witam Mam problem bo stuka mi szyba od szyber dachu i gdzieś przecieka bo prawy przedni słupek mam wilgotny, znaczy się dokładnie w miejscu łączenia podsufitki ze słupkiem. Nie wiem co to może być Jak od środka popycham szybę palcami to dźwignie się ona z tyłu w górę ale tylko parę milimetrów i jak się puści ją to opada. Może to uszczelka? Zauważyłem jeszcze że po otwarciu szyberdachu całkowicie nie wysuwa mi się ten spojlerek z przodu. Mam tylko nadzieje, że nie będę miał całego układu do wymiany. Dzisiaj jeszcze zauważyłem że mam mokry schowek w środku po stronie pasażera co jest grane Pomocy
  7. no temperatura doszła do 70 stopni i koniec jak jechałem wolniej to minimalnie spadła o jedną kreskę a potem znowu doszła do 70 :/
  8. Witam Nie wiem czemu ale przy dłuższej jeździe wskaźnik temperatury pokazuje mi tylko 70 stopni (jechałem z Krakowa do Gliwic). Co to może być? Pozdro
  9. Witam wszystkich właścicieli Audi A4 ja sam niedawno kupiłem takie autko w dieslu z 95 roku Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.