Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Mojej sie tak spodobało to picie i swawole ze nie chce odpuścić BT No i z moją też tak może być Chłopaki tutaj prowadzili poważniejsze rozmowy a my teraz o kobietach
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: rozumiem hehe i to wyczerpuje moje pytanie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
każdy musi popełnić ten błąd i raz zabrać na Zlot swoją dziewczynę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Twierdzisz że kolejny raz nie pojedzie?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja jo rzech ze slunska a Miron to Miron ja sie nie na jego temat nie wypowiadam po pierwszo mało go znam
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" Może troche jaśniej :> [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 12:09_________________________________________________ to zależy czy jedziesz sam czy ze swoją starą :naughty: :naughty: Nie ze starą nie ze starą tylko ze swoją laską w sensie dziewczyną
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
A teraz z innej beczki Jade pierwszy raz odkąd mam swoje (luty 2010 ) i mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>
-
[B5 1Z] Brak mocy
Dziś odpiąłem wtyczke od przepływomierza ale niestety nie odczułem poprawy kat napewno jest do wymiany ale miałem nadzieje że może przepływka padła a nie N75 ale widać myliłem się.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:14_________________________________________________No dostałem już zamiennik kata od Pana Gruchota :> teraz musze znaleźć czas żeby go zamontować
-
[B5 1Z] Brak mocy
Jeśli mi N-ka padła to też ją naprawie jak pisało gdzieś tam w tym poradniku ;p zresztą pamiętam jak to naprawić
-
[B5 1Z] Brak mocy
pisane było kilka wpisów wcześniej a kolega dopiero teraz się dziwi :>
-
[B5 1Z] Brak mocy
Ja tam myśle że troche sadzy może się nazbierać ale w tłumikach tylko.
-
[B5 1Z] Brak mocy
Mi to sadza pójdzie z wydechu przy pierwszym ostrzejszym depnięciu na gaz bo przy braku kata to jak turbo dmuchnie to wiadomo :> chmura czarna za mną :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w tym Nowym Roku
-
[B5 1Z] Brak mocy
mam dokładnie ten sam kabel jaki polecił arczi900819 i jest bardzo dobry jedyny mankament to wtyczka która nie łapie styku z pinami w gnieździe no przynajmniej ja tak mam ale wystarczy podpiłować wtyczke w miejscu gdzie opiera się na gnieździe i problem z głowy :> a co do mojego problemu to już jakaś porażka bo za każdym razem auto zawiesza się na 2000 obr/min i przy 90 km/h chyba ten kat całkowicie się przytkał bo zauważyłem że mniej spalin się wydobywa z wydechu (nawet w czasie jazdy w lusterku to zauważam)
-
[B5 1Z] Brak mocy
kabel idzie kupić na necie ale pamiętam że ktoś z forum również je załatwiał. A program którego potrzebujesz to Vag-Com firmy Ross-Tech. Ja używam wersji 409.1 a co do logów itp. to masz dział diagnostyka i tam warto szukać bo sam tam zaglądam bo jeszcze za mało umiem :>
-
[B5 1Z] Brak mocy
rafvis w moim wątku jeden z kolegów dał link do tego jak naprawić N75 oraz jak napisał jak sprawdzić czy on jest przyczyną poza tym pisaliśmy jakie mogą być objawy braku mocy. Najlepiej gdybyś zrobił logi ale do tego potrzebujesz kabel diagnostyczny i lapka. Jeśli tego nie masz to poszukaj kogoś kto ma. Jeśli wyświetli błąd to koniecznie zapisz jego numer a potem użyj szukajki. Do sprawdzenia masz: - układ dolotowy (pęknięcia czy nieszczelności) - sztangę zaworu upustowego (może zapieczona jest) - N75 (mógł się zepsuć) - możliwe że katalizator padł i zapchał układ wydechowy (widać to po tym, że spaliny nie dmuchają w ziemie ino ulatują po mału z rury a po zgaszeniu przez chwilę nadal lecą) - możliwe że coś jeszcze ale lepiej przeczytaj mój wątek czyli właśnie ten oraz jakieś pokrewne bo coś napewno znajdziesz W moim przypadku przytrafiły mi się dwa problemy: walnięty katalizator i prawdopodobnie N75
-
[B5 1Z] Brak mocy
Pewnie że lepiej bo taniej by było wybebeszyć ale nie mam ani spawarki ani pod ręką żadnego spawacza który by mi go pospawał z powrotem 170 zł za zamiennik od Pana Gruchota do dużo większa oszczędność niż nowy kat.
-
[B5 1Z] Brak mocy
no ja coś przeczuwam że u mnie też N75 będzie do roboty oprócz kata oczywiście, bo ten błąd 00575 musi mieć coś wspólnego.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 15:11_________________________________________________jak założe zamiennik kata to wezmę sie za ten zaworek N75
-
[B5 1Z] Brak mocy
z tym dymem po zgaszeniu też tak mam ale pewnie to dlatego że wydech przytkany.
-
[B5 1Z] Brak mocy
osz w mordę ciekawe czy mój kat też tak nie wygląda. Pisałem dziś z Panem Gruchotem w sprawie zamiennika kata bo nie mam sprzętu żeby pospawać kata spowrotem oraz ani ja ani mój ojciec nie jesteśmy spawaczami cene już znam i chyba się skuszę bo troche na ten temat jest na forum
-
[B5 1Z] Brak mocy
No coś w tym stylu wiesz. Wcześniej i na zimnym silniku auto się zbierało a teraz jakoś dziwnie sie zachowuje. Na 1-ce jakoś idze ale na 2-ce jakby go dusi. Rozkulać sie musi żeby jechać.
-
[B5 1Z] Brak mocy
Bardzo możliwe że padł również N75 ale ja zauważyłem taką sytuacje że spaliny zamiast dmuchać w ziemię z wydechu to ulatniają się tylko w powietrze tak jakby miały to utrudnione.
-
[B5 1Z] Brak mocy
Ale Tobie wydech nie dzwonił że aż wstyd gdzieś zatrzymać się? Ja jeszcze raz sprawdzę czy nie wywaliło mi błędu 00575. Jeśli nie wywaliło go to pewnie kat zdechł.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 14:14_________________________________________________Poza tym pisałem gdzieś wcześniej że wydaje mi się że auto źle jedzie odkąd wydech dzwoni jak grzechotka.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________Kurde znowu mi wywaliło błąd 00575
-
[B5 1Z] Brak mocy
No o tej naprawie N75 super. Wiecie co zastanawiam się nad kupnem strumienicy i zastosowania jej zamiast kata. arczi900819 jakie miałeś objawy że stwierdziłeś że to N75? Ja mam identyczny problem jak kolega killer1984 czyli dzwoni jak cholera wydech na wolnych obrotach i auto raz sie zacina na 3000 obr/min a od czasu do czasu na 2000 obr. Zastanawiam się nad montażem strumienicy zamiast kata tylko ciekaw jestem czy palić wtedy nie bedzie więcej.
-
[B5 1Z] Brak mocy
Ja po wątku kolegi killer1984 który miał identyczny problem jak ja stwierdzam ze mi kat poszedł bo dzwoni wydech jak cholera do tego silnik zawiesza się na 3000 obr przez co nie jedzie więcej jak 120 km/h obecnie auto zawiesza się na 2000 obr i z 90 km/h na blacie i więcej nie jedzie. Kolega killer1984 polecil mi wyżej zamiennik katalizatora za 180 zł w którym puszka jest pusta ale ma inny kształt niż oryginalny który wygląda jak mała beczka. Miałem błąd 00575 ale znalazłem dziurę na łączniku przed kolektorem ssącym. Wymieniłem ten element który nic nie zmienił. Sztanga turbo chodzi a przepływka w obudowie filtra też wygląda na wporządku.
-
[B5 1Z] Brak mocy
aha hehehe :> a wiesz może jak często sprawdzana jest jakość spalin? Najbardziej mi o to chodzi żeby przeglądy przechodził z tym zamiennikiem co mi poleciłeś.