Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
czy ja wiem zdechlaki prawie do samego wyjazdu sie kisili w wyrach
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
pokój przy klatce schodowej to był drugi Mordor ja byłem po sąsiedzku i słyszałem kto był na korytarzu niech ktoś wrzuci zdjęcie Siemiana z karnym ku**sem na plecach
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
apropo chałasu to na pierwszym piętrze coś się działo jakieś krzyki i trzaskanie drzwiami więc nie tylko ja miałem problem z zaśnięciem około 4:00 :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
Ja byłem pierwszy raz i jak dla mnie było super :> Ośrodek i żarcie super vody pod dostatkiem żyć nie umierać ale szkoda że tak szybko to zleciało ale tak to jest jak sie człowiek dobrze bawi
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Hah pok. 11A nie znam ludzi
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a ja właśnie myśle czy letnie gumy wrzucać bo pogoda jeszcze sie może zmienić
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
Odsyłam do mojego wątku -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143324.0 według mnie łożysko nie może mieć wpływu na świecenie kontrolek bo te dwie kontroli zapalają się gdy ABS załapie jakiś błąd. Skoro klocki Ci źle zbierają to przeczyść papierem ściernym prowadzenie klocka w jarzmie zacisku i lekko posmaruj smarem.
-
Znaczenie ET Felgi
kolego bratpit odnów zdjęcie bo go nie widać już :gwizdanie: ja nie wiem jakie ET mam przy 15" (195/65 R15) według książki obsługi szerokość jest podana 7J ale ET nie ma. Konfigurator felg ALCAR podają mi ET 38. Normalnie chyba wezme i zdejme felge żeby zobaczyć ile mam ET bo to chyba jest napisane na feldze od wewnątrz Przykładowa felga DEZENT'a Copyright ALCAR HOLDING GMBH - www.alcar-holding.com Artykuł: TVL8B Rozmiar: 6.5x15 PCD: 5/112.0 Offset: 38 Zestaw: ZJAE Chciałbym fele 7J a tu są 6.5J więc nie wiem czy takie dostane w rozmiarze 15" Orientuję się trochę w temacie i prosiłbym o drobną pomoc. Chce założyć nowe fele ale zostaje przy 15" bo na nasze **ujowe drogi szkoda mi było by fajnych 17" felg poza tym nie mam kasy na opony i zawias.
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
Więc tak ja miałem podobny problem z tym samym kołem co Ty (prawy tył czujnik G44) ale to było po wymianie tarcz hamulcowych z tyłu a kontrolki zapalały mi się po przekroczeniu 15km/h. Jeśli masz FWD to zdejmij tarcze hamulcową i na jej wewnętrznej stronie masz pierścień ABS z ząbkami a w obudowie tarczy znajduje się czujnik który liczy prędkość przemieszczania się ząbków, Obejrzyj czy nie jest zabrudzony i weź szczelinomierz i sprawdz czy odległość pomiędzy czujnikiem a pierścieniem ABS wynosi 0,8 mm dostęp do tego będziesz mieć po zdjęciu zacisku i jarzma klocków ham.[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________Błędu G44 nie da się skasować całkowicie. Trzeba usunąc jego przyczynę czyli możliwe że problem jest z samym czujnikiem ale z co do tego modułu to nie umiem pomóc.
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
No widzisz :> z tego co dawno zauważyłem to zwykle jest tak że jak silnik sie nie dogrzewa nawet po dłuższej jeździe to termostat do wymiany i każdy potwierdzi to co napisałem Ja musze uporać się ze swoim problemem z temperaturą ale obstawiam zegary bo na vagu pokazuje jak pisałem wcześniej
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Też tak miałem na początku jak kupiłem swoje A4 tyle że mam B5 i wtedy pomogła wymiana termostatu bo też się nie dogrzewał silnik (ok70 stopni cały czas) więc uważam na 90% że też termostat ale jak napisał kolega sprawdź wskazania na G2 i G62 bo to by znacznie uprościło sprawe
-
[B5 AHU] Brak dwumasa w tym silniku - problemy
Zastanawiam się czy do 1Z szło by założyć dwumas bo mi przy 2000 obr/min silnik wpada wibracje które dość mocno czuć bo po przeczytaniu wątku widze że u mnie jednomas jest
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
Witam panowie jestem tu nowy, zakupiłem audi a4 ii mam taki sam problem przy jezdzie ok 140 km/h zapalają się owe kontrolki. Mam do was 2 pytania, a mianowicie co to może być czy będzie to coś co pisaliście wyżej. Drugie pytanie znalazłem na allegro taki sprzęt do Vagowania http://moto.allegro.pl/diagnostyka-vag-audi-80-a3-a4-a6-a8-vw-golf-passat-i1445293241.html czy za pomocą tego dojdę sam w domu o co chodzi i czy to w ogóle dobre czy jakiś bubel. Pozdrawiam i proszę o rady[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 16:40_________________________________________________Czy mogę liczyć na czyjąś pomoc :gwizdanie: :gwizdanie: Ja osobiście nie mam przekonania do kabli z Alledrogo nie wiem jak inni. Ja bym Ci polecał kupić kabel od firmy VIAKEN albo napisz do kolegi Krolu bo on jest w tym obeznany
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew: Co w tym takiego śmiesznego
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
hmmm ciekawe
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
o nie, na to trzeba sobie zapracować Czyli co postawić mu cytrynówe przed nosem?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
aha ale i tak pewnie będzie ze wszystkimi pił nawet z niebieskimi
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Tak wogóle to widze że ino dobry w gadce jest bo na kozaka nie wygląda
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Czyli Poziek dotrwał do fajerwerków jak widze po zdjęciu
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja tam już mam całość opłaconą przynajmniej mam to z głowy :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
klubowicza Mu nie mam jeszcze 200 wiadomości na dz. technicznym
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ja kata nie mam bo poprzedni się rozsypał i z wydechu miałem grzechotke. Kopcić obecnie nie kopci bo gdy miałem dziure w dolocie to puszczałem czarną chmure po przekroczeniu 3000 obr/min ale to było przy sprawnym kacie. Teraz bez kata i bez dziury w dolocie czarnego dymu nie ma Ja również mogę się podzielić wrażeniami po kupnie zamiennika kata od Pana Gruchota (ANTPOL) :> Spasowanie otworów na śruby perfekt plecionka bardzo dobra a co do ceny do dla klubowiczów 20zł mniej ale jak ktoś chce mocniejszą plecionkę dostępną tylko dla użytkowników forum to ino 10zł mniej od ceny z allegro. Co jest dziwne spalanie bez kata bardzo dobre wyszło mi na przeglądzie
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
Miałem ten sam problem po wymianie z tyłu tarcz hamulcowych. Co się okazało wsunął się czujnik abs do środka i nie trzymał odległ (powinno być 0,8 mm a było 5mm) po regulacji czujnika kontrolki się nie zapaliły
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja to dupcze jak nie dostane urlopu to biorę na żądanie i mam to gdzieś
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Jak widzisz tak stwierdził robert. bo na Vagu na w pełni rozgrzanym silniku temp. na G2 i G62 jest praktycznie identyczna a na zegarach mam wskazówke za 120 :gwizdanie: