Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. zauważyłem bo wkleiłem drugi raz i lipa. Masz racje ze lepiej raz a porządnie moze najpierw Glinkowi podstawie auto a jak mi sie spodoba to tez jakis fajny zestaw kupie
  2. Czyli albo http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=268 albo http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=508 plus coś do nakładania bo polerować to poleruje ręcznie
  3. Pany ja chce coś na rysy kupić i do polerowania lakieru ale nie wiem czy w tym miesiacu cos kupie czy dopiero w przyszłym [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 19:59_________________________________________________nie wiem czy kupić czystą politure czy jakąś paste polerską czy może wosk co daje lepszy efekt Napewno będe chciał kupić ScratchX 2.0
  4. Guru czy Ty auto umyłeś w końcu? :polew: Nie no na tych felach mi się podoba zmień to coś lampo podobnego z tyłu i będzie fajnie
  5. z rana :> i przed szychtą
  6. Jak fajnie nie musieć sie smażyć na hali na popołudniowej zmianie
  7. Coś wszyscy jacyś tacy trzeźwi na zdjęciach stwierdzam to samo
  8. przed szychtą i tak cały tydzień w blaszanej puszce a tu takie słońce :gwizdanie:
  9. A4-Tomek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    u mnie popuszczało na o-ringu nad chłodniczką oleju ale teraz jest sucho
  10. Mi tam bez kata nie kopci mój 1Z w lusterku tego nie widze
  11. A4-Tomek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Aktualnie nic już nie cieknie co jest dziwne po tym delikatnym kapaniu
  12. Nie mam za co musiałem do auta dołożyć do 10-go daleko a ja juz prawie goły i wesoły a auto trza bedzie zatankować :gwizdanie:
  13. ja planuje się pojawić w piątek
  14. hahahaha dobre :> brałbym to choćby dla żartów gorzej jakbym trafił na jakiegoś starego konfidenta :gwizdanie:
  15. Nie bo nie jeżdżę B8 rozumiem że jakaś aluzja
  16. Pracują ja za chwile też spadam do pracy tak więc na spocie nie zjawie się
  17. "jaki tu spokój..." a gdzie główni spamerzy
  18. ja bym pojechał własnie dlatego że Siemian nie jedzie bo pierdolca dostawałem z nim w pokoju no ale kasy nie bedzie to zlotu też nie bedzie
  19. Ja bym chętnie pojechał ale wtedy już kasy nie bede mieć a w planach Virus u Aligatora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.