Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no lepiej niech tego nie robi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
same czapki i nic wiecej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto jedzie na letni zlot? Miron juz na liście jest standardowo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jo tyż- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-40 przód a -30 tył? co do rozmiaru to sie jeszcze pomyśli :> Najpierw Virus spadam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łeee to spoko bo ja myślałem że przy 18" bede musiał zjechać więcej jak 40mm w dół żeby to nie wyglądało jak wóz drabiniasty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
OK :> a zawias pewnie lepiej by bylo gwint dać bo przy zwykłym obnizonym zawieszeniu pewnie na zime na 15" robił bym za pług na osiedlu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skoro mowa o ET to orientujesz sie jakie et bylo by idealne?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli felga musiała by mieć 7,5 cala czy 7" szerokości? Będzie Virus zanim zajme sie felgami i zawiasem ale nie wiem u kogo robić u Aligatora chyba najlepiej?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie żebym marudził ale ciekawi mnie ta plama na tej czwartej feldze[br]Dopisany: 09 Maj 2011, 23:45_________________________________________________to przy 18" jaką najlepiej mieć szerokość opony i felgi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to był mój dawny typ, jeden z trzech za rok zmieniam ja bym na Twoim miejscu poszedł w te http://moto.allegro.pl/orygianl-audi-18-5x112-a4-a6-i1598292965.html i cena dobra i bardzo zadbane :> wyglądają jak nowe tylko ta jedna nieciekawa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nad tymi od esy też myśle ale bardziej mi sie podobają te z esy B7 o ile sie nie myle kij że oklepane ale 18" bedzie juz ladniej wygladac w B5 :> ewentualnie na biało pierdyknąć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek a Ty jak wpadłem na pomysł z tymi felami u siebie? Wygląd auta robie pod siebie ale licze sie z opiniami innych żeby ni było ze wieś robie z auta :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no w sumie bym sie zgadzał że wzór felg z R8 jest zbyt nowoczesny do budy z B5 Najlepiej by było w jakimś programie graficznym wkleić takie felgi i zobaczyć jak by to wyglądało widziałem kiedyś B5 w tym samym kolorze co moje i z takimi felgami jak ma Krolu ale to były 18" a może nawet 19" pomalowane na matowy grafit i wyglądało to super :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to żeś podsumował mój pomysł no nic będe się za innym wzorem rozglądać ale 18" bedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najpierw zrób sobie program No tak bo te marne 90 kuców nie uciągnie takich walców znalazłem na alledrogo fele 18" o wzorze Audi R8 za 2000zł kurde wpadły mi w oko ale za 2tyś nie wiadomo co to jest [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 13:18_________________________________________________a własnie widziałem kiedyś z ojcem te same fele na giełdzie w sośnicy i gościu też 2tys. chciał za nie (też 18") Te fele są całe białe z polerowanymi brzegami ramion- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek przez Ciebie mam w planach zakładać 18 a nie 17 i pewnie przy 18" musiałbym ze 60mm w dół zjechać z zawiasem- [B5 1Z] Kapie olej nie mogę znaleźć miejsca
Ale jeśli sie nazbierał w górnej partii to przez ten czas zdążył by spłynąć no ale nic nie było ale nadal będe to sprawdzać [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:27_________________________________________________przejazd na majowe i spowrotem i sucho pod autem może dla 100% pewności wymienić ten o-ring nad chodniczką oleju- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mój ojciec leje Full Syntetyka Castrol Edge do Skody Octavii 1.9 TDI 90KM z 2002 i wszystko ok tyle że to auto od nowości na pełnym syntetyku śmiga i tak pozostanie. Na tym Edge wydaje mi się że lepiej jeździ jak na Mobil1 Ja zalałem Motula 8100 X-Cess i przy nim zostane- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak komfort jazdy na 19" da sie znieść czy plomby wypadają na naszych "drogach"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
????? chcesz w pysk? ?????? To żeśta se pogodali- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja tam już bym nie bawił się w żadnego Mobila czy Castrola pozostaje przy Motulu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jednak sie zjawie Pucek dziadki są w mniejszości :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja moze jutro sie pojawie to zależy czy do (w)ujka na fuche nie pojade po robocie - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE