Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
całe auto :evil: może kiedyś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aha to jak będe zmieniać kiedyś zawias to sie odezwe o porade ale narazie poszukam z ciekawości gwintu KW [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 13:37_________________________________________________na allegro gwint od KW znalazłem tylko nowy a tak to od zaje** gwintów od MTS albo TA-Technics
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucol tak z ciekawości lepsze te: http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-kombi-95-99-i1701816637.html (TA-Technics) czy może te: http://moto.allegro.pl/amortyzatory-gwintowane-sprezyny-audi-a4-b5-fk-now-i1688804101.html (FK-Automotive)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawias pójdzie w dół jak będą felgi nowe bo teraz to ja to piernicze chyba ze amorki siądą do tego czasu to kupie odrazu gwint i będzie na przyszłość pod większe fele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zastanawiam się co jeszcze można by zmienić prócz lamp przód i tył i felunku (i chlapaczy )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiedziałem że sie mi o tym przypomnisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne ze tak tak jak z tym wydechem duzo mnie to nie kosztowało a tył ładniej wygląda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie mi sie to fidzi klapa taka "czyściejsza" ale byłbym bardziej zadowolony gdyby nie było tej róznicy lakieru ja to widze ale ktoś obcy pewnie nie zauwazy [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 12:55_________________________________________________po wypłacie zmieniam kierunki boczne na białe i juz bedzie fajnie
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
narazie innego wyjscia chyba nie mam jak jeszcze raz szybe wkleić wkurza mnie to zaciekanie bo na tapicerce już są ślady od deszczówki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No znaczki zrobione niestety lakier ciut się różni ale tylko z bliska to widać
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
dosłownie, musisz zdemontować podstawke i bedziesz miał odpływy, sprawdź nie zaszkodzi własnie zamierzam iść to obadać[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:30_________________________________________________pod aku było mini jezioro tak był odpływ szlamem zawalony ale to pewnie nie to ale przynajmniej woda nie stoi bo wyczyściłem to co trzeba[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 17:51_________________________________________________no i tak jak napisałem że nic to nie da i miałem racje na dywanie dalej woda a tapicerka słupka też mokra ;( pewnie z góry woda spływa na dół niedawno przestało lać i byłem sprawdzić
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
dosłownie pod aku? bo jak tak trzeba pewnie dziada dzwignąć
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
dywanik przylega aż do progu a klimatyzacji nie posiadam a poza tym pisałem że woda pokazuje mi się najpierw na słupku bo po zdjęciu obicia widziałem jak zpływa woda po nim w dół. Sprawdzić odpływy na podszybiu przy aku moge ale to pewnie nie to skoro mam słupek mokry[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 16:13_________________________________________________a własnie gdzie jest odpływ przy filtrze kabinowym
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
a pozbyła się wody?
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
od blacharza który robił mi próg bo przegnił dowiedziałem się że auto było bite w prawy bok ale szyby są ori i wszystkie z tego samego roku[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 15:43_________________________________________________wole być pewien żeby niepotrzebnie nie wydawać kasy na klejenie szyby na nowo
-
[ALL B5] Woda po stronie pasażera
Szukałem podobnego wątku ale sytuacje były najrózniejsze Przejde do rzeczy. Po każdych większych opadach deszczu bądź po myciu auta pokazuje mi się woda dokładnie na łączeniu obicia słupka A i podsufitki po stronie pasażera oraz w rogu schowka i na dywanie również w rogu przy progu. Zdjąłem fragment podsufitki i obicie słupka i robiłem testy wodą. Wydedukowałem że przez szyber mi nie leje bo woda nie pokazała sie a z odpływu przy zawiasie woda leciała. Macałem wężyk i nie znalazłem pęknięć. Polewałem wodą przednią szybę i lałem po uszczelce drzwi to woda zaczęła lecieć po słupku w rogu przedniej szyby. Wyglądało to tak jakby woda wyciekała na łączeniu blach słupka. Zamontowałem brakującą listwę która znajduje się pomiedzy brzegiem dachu a uszczelką drzwi bo myślałem że to uszczelka na ramce szyby nie trzyma bo nie przylega do niczego no ale woda nadal sie pokazuje tyle że uszczelka teraz jest sucha. Listwa wykończeniowa dachu jest jakoś umocowana żeby woda mogła pod nia zaciekać do środka? Zbaraniałem juz ;( W zimie przy mrozach zauważyłem że przednia szyba wpada w wibracje i drży póki auto się nie nagrzeje. Jeszcze jedną rzecz zauważyłem. Czy u góry w samym rogu szyby przedniej gdzie zbiegają się liswta dachu i listwy wykończeniowe szyby powinny się pojawiać pęcherzyki powietrza gdy woda tam wchodzi?
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
czyli na pałach sie czepiają wyłącznie o kabel? Czy o oprogramowanie tez Bo ja kupiłem kabel od Viaken'a a oni głównie tym handlują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon najlepszego A z tymi kablami do Vagowania to niezłe jaja Ja tam kupowałem od Viakena kabelek wiec powinno być git
-
[ALL B5] Wymiana tulei tylnej belki
ja również musze wymienić silenbloki bo zawieszenie puka mi jak cholera na stacji diagnostycznej pokazali mi jak chodzi tylna belka i jest kiepsko. Belka ma duzy zakres ruchu przód i tył obie strony jak i na boki sie przemieszcza. Z tego co się zorientowałem to silenblock od Lemfordera to koszt 80zł za szt. i nic innego nie bede montować ze wzgl. na nasze daremne drogi. Mechanik zawołał mi 400 zł za wymiane a widze ze roboty z tym od cholery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde przygarnął bym takie lampy ale musze zawieszenie z tyłu zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale pierwsze mody juz ma nowe fele, brak znaczków, teraz jak zrobi polerke i zmieni lampy to glut zacznie wyglądać jak nie glut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
raczej Pucek on tak już ma bardzo możliwe ale znaczki muszą zniknąć spodobało mi sie to [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:01_________________________________________________Daj na luz Pucek wiadoma sprawa ale gdybyście nie zaczeli Guremu ich odrywać to nigdy by tego nie zrobił Ja też ty na pewno tym bardziej że słynąłeś z pakietu znaczek :polew: pakiet znaczek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
raczej Pucek on tak już ma bardzo możliwe ale znaczki muszą zniknąć spodobało mi sie to [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:01_________________________________________________Daj na luz Pucek wiadoma sprawa ale gdybyście nie zaczeli Guremu ich odrywać to nigdy by tego nie zrobił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo ja źle czytam ze zrozumieniem albo Ty Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze ze w Audi znaczki są na klej bo widziałem auta w których po usunięciu znaczków pozostawały dziurki po zatrzaskach czy coś w tym stylu