Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
No widzisz ja mam zaś styczność z produktami PowerBass i własnie tu jest ten problem że kazdy ma inny słuch i każdemu co innego odpowiada. ja kierowałem sie litrażem ale ostatecznie wstawiłem to i tak w skrzynke 30l pewnie im większa skrzynia tym mocniejszy bass :?: jak możesz to zerknij na rysunek tego suba: http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,181&kid=181&pid=1171 nie wiem czemu ta skrzynia ma krztałt trapezu ciekawe co to daje
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
No widzisz ja mam zaś styczność z produktami PowerBass i własnie tu jest ten problem że kazdy ma inny słuch i każdemu co innego odpowiada.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto wie w sumie ta pompka raz podawała więcej płynu a raz mniej więc możesz mieć rację, a poza tym w zimie w piz** dostała bo przymarzały mi końcówki sprysków wiec miała problem z wypchnięciem płynu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jeśli to nie pompka? Nie chce wymieniać na daremno jeśli to coś innego po drodze sie spierniczyło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty Diman masz problem z głupią zapalarą a co ja mam powiedzieć nie działa mi pompa spryskiwaczy bezpiecznik niestety jest dobry a pompa milczy. Wie ktoś jak sprawdzić przekaźnik czy jest uszkodzony? Bo znalazłem przekaźnik pompy na schematach elektrycznych
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
w takim razie JL Audio i Hertz odpadają a pozostają mi marki: PowerBass (nalazłem suba ze skrzynią z mdf z głośnikiem 25cm za 340zł) Infinity (na allegro nie znalazłem z głosnikiem 25cm) RE Audio? Rockford Fossgate?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nareszcie weekend :>
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
ja wiem że wzmacniacz na kolana nie rzuca ale jakiegoś suba wybrać trzeba obadam jeszcze tego JL Audio ale bardziej skłaniam się ku temu PowerBass S10[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:54_________________________________________________widze że u-Dimension z tych słabszych subów też nie jest za drogi bo szukam czegoś niskobudżetowego (tak do 450zł)
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
nad Power Bass również myślałem i mógłbym go zamówić ze strony Essa bo u nich zamawiałem głośniki PowerBass na przód i tył i jestem z nich mega zadowolony na pewno większego niż infinity czy hertz :gwizdanie: tylko ten woofer, który pokazujesz to ich najniższa półka, ale i tak wolał bym jego niż infinity, bo na tym wzmacniaczu i tak nie poszalejesz a tak w ogóle to nie myślałeś o głośniku dziesięciu calowym no własnie wiem że nie poszaleje na tym wzmaku ale co nie zanczy ze kiedyś bym go nie zmienił. Chce kupić takiego suba żeby potem nie załować, żebym nie musiał zmieniać go w przypadku zmiany wzmacniacza kiedyś tam w przyszłości[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:34_________________________________________________PB S10 http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,181&kid=181&pid=1491 pytanie tylko czy lepiej brzmi skrzynia z płyty wiórowej czy mdf? Widzę że skrzynia z płyty wiórowej ma sciętą tylko tylną ściankę a ta z MDF ma przednią i tylną ciekawe jaka jest tu różnica Głośnik: PowerBass S-10 (25 cm) Impedancja: 1x4 Ohm Zalecana moc wzmacniacza: 150-275 W RMS czyli mój Magnat go uciągnie ale na styk [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:43_________________________________________________wiem że odpisuję sam sobie ale dochodzę do pewnych wniosków a mianowicie że z tego co widze po subwooferach PowerBass to głośnik 25cm zagra od mocy 150w rms wzmacniacza a głosnik 30cm od 200w rms czyli pod mój wzmacniacz musze polować na głośnik 10"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ostatnia druga zmiana w weekend
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe za ile :gwizdanie: :gwizdanie: Z drugiej strony to tylko stalówki więc mozna sie pobawić i troche zaoszczedzic... chocby 200zł to juz za to jest Bukowina dla jednej osoby... Ja za piaskowanie i malowanie proszkowe 4 stalówek dałem 250zł + nówki wentyle :gwizdanie: tyle że je wywiozłem do Tarnowskich Gór tam gdzie DOGI malował felgi do S4
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
Infinity nie jest czasem w spółce z JBL? Ktoś wie jak gra ten sub? http://allegro.pl/rockford-fossgate-r1-30cm-mdf-300w-gratis-wroclaw-i1856714488.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:02_________________________________________________mam też na myśli czy ogólnie marka Rockford Fossgate jest warta zachodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B5] Jaki subwoofer?
o tyle dobrze może kiedyś jak będe bardziej przy kasie to opchne tego magnata a wrzuce coś konkretniejszego Ale sama jakość dźwięku suba z tego co słyszałem to lepsza jest z Hertza co nie?- [ALL B5] Jaki subwoofer?
ale ja nie potrzebuje jakiegoś meega basu To jak zagrał Infinity bez dokładnego ustawienia wzmaka bo ustawiłem tylko filtr na dolno przepustowy, to dla mnie fajnie to zagrało a jak bym dokładniej ustawił wzmacniacz to pewnie byłbym juz zadowolony. Wiem ile za porządnego wzmaka musiał bym wywalić floty ale to miał być sprzęt nisko budżetowy. Za wzmaka z firmy PowerBass z której mam wszystkie głosniki musiał bym ponad 1000zł wywalić http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,240&kid=240&pid=1957 No ale parametry to ten wzmak ma jak należy [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:42_________________________________________________ czyli po prostu wzmak nie wykorzysta całych możliwości suba? A nie że go szlag trafi?- [ALL B5] Jaki subwoofer?
ten wzmak niedawno kupiłem może z miesiąc w aucie jest. Pisałem że miałem podpiety na chwile sub Infinity REF 1040W głośnik 25cm w zamkniętej skrzyni i jak dla mnie to wzmak dawał sobie z nim radę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przed szychtą- [ALL B5] Jaki subwoofer?
z tego co widze z instrukcji to po zmostkowaniu jest 2x150W rms to jesli myślisz o hertz es250 to zbyt mało dlatego chyba kupie Infinity- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przed szychtą- [ALL B5] Jaki subwoofer?
z tego co widze z instrukcji to po zmostkowaniu jest 2x150W rms- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Olej MOTUL- oryginał i podróbka
W życiu bym nie kupił oleju z Allegro. No to ile według was powinien kosztować ori olej Motul bo ja kupiłem Motula X-Cess za 125zł w hurtowni w Gliwicach która została mi polecona przez kolege ze Śląskich. Olej był jasny etykieta z tyłu wielojęzyczna (odklejana)- [ALL B5] Jaki subwoofer?
No mój wzmak to Magnat Edition Four czyli 4x50W RMS przy 4Ohm Co do suba to myślę jeszcze nad Infinity a mianowicie: http://allegro.pl/skrzynia-basowa-jbl-infinity-ref-1260w-gratisy-i1835396706.html- [B5 AVG] Stuki podczas ruszania
przeważnie wahacze najpierw skrzypią a potem zaczynają stukać przynajmniej ja tak miałem- [ALL B5] Wahacze MAXIS
Ja myśle żeby polegać na doświadczeniu innych którzy już różne zawieszenia testowali. Po co kase ładować w tansze zawieszenia i tylko pilnowac zeby nie padły zaraz po utracie gwarancji. Najlepiej zaczerpnąć wiedzy z różnych źródeł i wtedy wybrać to co odpowiada. Może i nie mam zasobnego portfela ale juz wole wywalić kase na Lemfordera albo Febi Bilstein i mieć pewność że nie posypie mi sie to po roku czasu. Tym bardziej że znajomi nie narzekają na te firmy. - [ALL B5] Jaki subwoofer?