Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rańca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po szychcie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie Najpierw to Ty auto zmień :polew: auta zmieniać mnie sie nie opłaca bo znowu bedzie trzeba cos podłubac zeby było ok Ja mam porobione co trzeba wiec moge modzić a gdybym kupił inne to pewnie znowu cos by trzeba było dłubać oprócz rozrządu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie dokładnie ogarnij trochę większą moc żeby ci to na tych większych felach jechało :gwizdanie: a potem ogarniaj body przecież to napisałem najpierw moc a potem modzenie w wyglądzie. Mam w planach FMIC i korekta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: Z tego co pamiętam to chyba nawet były w komplecie, maska alu też [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:26_________________________________________________ Tomek to dla Ciebie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226650.0 dzięki Ty chyba ni mosz co w doma robić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś- [ALL B5] Jaki subwoofer?
Dzięki podoba mi się jego brzmienie :> Wczoraj bawiłem się wzmacniaczem żeby go ustawić tak jak mi odpowiada i mam nadzieje ze nie przesterowałem wzmaka [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:41_________________________________________________musiał bym dorezać jeszcze maskownice bo czasem wożę coś w bagażniku a szkoda membrany by było- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
współczucia diman ale nie tylko Tobie poobijali auto no ale coz niektorzy jezdzic nie potrafią a tym bardziej parkować bo to nie jego . Tylny zderzak mam poobijany i jeszcze kilka poważniejszych otarć bedzie trzeba go do malowania dać chociaż przedni też nie lepszy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rezacze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[ też mnie ciekawi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może Diman przyjedzie ze swoim Może ktoś ma lapka z programem to było by lepiej i ja też bym chętnie skorzystał jak by mi bateria w lapku nie padła to bym swój wziął- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
NIE[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 17:32_________________________________________________Konkretny rozpiździel.. ZOBACZCIE OD 6:32 MINUTY WYPADEK MATKI I DZIECKA.... łoooo rzesz czyjaś tragedia a czyjaś bezmyślność...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek coś Ty tym razem zrobił?- [ALL B5] Jaki subwoofer?
Tak tylko z tego co mi pisał to mi go zmostkował na 4 ohm ale cena ta sama i skrzynia jest solidna i dobrze obita. teraz bądź tu mądry. Trzeba będzie sie z nim dogadać jutro. Napisałem do Rysia tak jak zaproponował Kowi. Zobaczy sie co On zaproponuje[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 20:39_________________________________________________nooo Rysiu zaproponował Re Audio 25cm w skrzyni 20l[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:44_________________________________________________Subwoofer jest już w aucie :> Jest Re Audio 25cm głośnik w skrzyni z mdf- [ALL B5] Problem pompką od spryskiwaczy
ale jaki ma on numer? Bo na schematach elektrycznych pompka jest oznaczona jako "V5"[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 11:46_________________________________________________wszędzie przekaźnik pompki widnieje jako 377 ale u mnie takiego nie ma [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 12:48_________________________________________________jednak to była pompka musiałem kupić nową- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiedy na spota wpadniesz? Tak Ciebie ojcostwo pochłoneło?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wozidło Guregoru widziane przed 15:00 na parkingu obok warsztatu elektronicznego i parkingu strzeżonego na ul.Andersa - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.