Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
to w takim razie zostało mi zbieranie kasy na lampy i graty no i rezanie :naughty: Wiem że temat wtyczek był omawiany ale mianowicie muszę kupić w ASO kostki ISO czy wtyczki bez pinów a do tego kostki ISO i przełożyć piny?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trza było to dać na czerwono bo nikt nie zauważy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak czy siak leci spam więc te nasze parę wpisów nic nie wniesie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mam ale to nie mój mod tylko poprzedniego właściciela No to trudno bo myślałem że nie masz [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 14:39_________________________________________________ Jedzie dzisiaj ktoś do Żor? chciałeś mi sprzedać? narazie to ja rozglądam się za grillem poliftowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mam ale to nie mój mod tylko poprzedniego właściciela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiście regulaminowo warunki spełniłeś - trzeba mieć jeszcze kilka cech, których regulamin nie określa, miedzy innymi trzeba być osobą kojarzoną przez innych i tego Ci zabrakło gdyż większość głosujących nawet Twojego nicku nie kojarzyło. Wyjaśnienie w odpowiedzi na Twoją kandydaturę otrzymałeś na PW Na zimowym poznasz większość ludzi, oni Ciebie i będzie GIT Ps. Może za wcześnie wystartowałeś po status - nic się nie martw - przyjdzie i czas na Ciebie Guru był pokolorowany dopiero za 9 podejściem a Czester za 11 więc głowa do góry Ps. odpowiedź na Twoje pytanie " co jest najważniejsze żeby dostać klubowicza " brzmi PRZELEW ja na pocieszenie dodam , że Miron nigdy nie był klubowiczem No to muszę wiedzieć z kim z zarządu wypić w Bukowinie :decayed: Tobie to już nic nie pomoże :polew: :polew: ściulu :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiście regulaminowo warunki spełniłeś - trzeba mieć jeszcze kilka cech, których regulamin nie określa, miedzy innymi trzeba być osobą kojarzoną przez innych i tego Ci zabrakło gdyż większość głosujących nawet Twojego nicku nie kojarzyło. Wyjaśnienie w odpowiedzi na Twoją kandydaturę otrzymałeś na PW Na zimowym poznasz większość ludzi, oni Ciebie i będzie GIT Ps. Może za wcześnie wystartowałeś po status - nic się nie martw - przyjdzie i czas na Ciebie Guru był pokolorowany dopiero za 9 podejściem a Czester za 11 więc głowa do góry Ps. odpowiedź na Twoje pytanie " co jest najważniejsze żeby dostać klubowicza " brzmi PRZELEW ja na pocieszenie dodam , że Miron nigdy nie był klubowiczem No to muszę wiedzieć z kim z zarządu wypić w Bukowinie :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PAnie kolego bęben to masz w pralce a ja mam mięsień piwny długo i systematycznie trenowany... zwany mięśniem tatuśkowym tyle że Ty ojcem nie jesteś a może jesteś? :polew: sam zasugerowałeś powyżej :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiedziałem że będziesz sobie jaja robić aż tak źle to chyba nie wyglądam przynajmniej nie mam bębna jak Ty :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to różowy narazie nie będę Mirek co jest najważniejsze żeby dostać klubowicza? Bo podstawowe sprawy miałem zaliczone. Tylko bez szyderstw :decayed:
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Ja kupiłem kierunki ze Skody Fabia / Octavia po lifcie kształt i zaczepy identyko do tego żarówki W5Y i jest ładniej :> Co do wymmiany to ja podważałem śrubokrętem odwiniętym taśmą izolacyjną żeby lakieru nie uszkodzić bo odkręcanie plastiku w nadkolu to za dużo roboty
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a jak wygląda sprawa z wtyczkami do silniczków? Mam na myśli czy działa to na zasadzie P&P czy wtyczkę też trzeba rezać? Bo zabieram się do zmiany dzielonych lamp Valeo na zespolone Depo
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Nooo, nie ma lipy Jak tak dalej pójdzie będziemy mieli komplet do końca stycznia :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
tak jak z Q tylko bez proste ale stwarzacie rok temu śnegu nie było i każdy wjechał w tym to jedna wielka niewiadoma ale nawet jeśli będzie snieg to i tak swoją ośką wjadę (choćbym miał kilka podejść robić)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś kiedyś wspominałeś na temat zawiasu. Wysłałem Ci PW. wspominałem że będe obniżać pod większe fele tam wogóle nie jest napisane jaki to typ zawiasu (czy to 1BE czy jakiś inny) przecież widzisz kropki, to jest 1BE , na początek możesz sam przód obniżyć miałem plany wsadzić gwint APEX nie ma sensu zmieniać kół na większe jeśli nie pójdzie fura na zoll- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś kiedyś wspominałeś na temat zawiasu. Wysłałem Ci PW. wspominałem że będe obniżać pod większe fele tam wogóle nie jest napisane jaki to typ zawiasu (czy to 1BE czy jakiś inny)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Zapisy do BT ładnie idą juz 119 osób na liście :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
byłem 6 na liście ale Hugo płakał że nr "7" jest dla niego pechowy to się z nim zamieniłem ma mieć - i tak się chłop kiedyś zorientuje że dla niego każdy nr jest pechowy nieważne które miejsce ważne by tam być Ja tam samo wpisowe już wpłaciłem- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Jesteś jednym z organizatorów więc wiesz co w trawie piszczy.- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
widze że po akcji z letnim trzeba wpłacać zaliczki przy zapisie oczywiście jade :naughty:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:19_________________________________________________dobrze że Siemian jedzie z laską bo przynajmniej nie bede musiał słuchać głubich odzywek do Mk4 jak rok temu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
doznałem szoku jak zobaczyłem liste do Bukowiny tyle ludzi już wpisanych a Miron jak zawsze na początku listy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde 2 dni tu nie zaglądałem i tyle stron żeście nawalili ale tematy o wierze mogliście sobie darować :decayed:- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
zielone B5 (LZ6U) takie jak moje na Pszczyńskiej po 10:00 skręcało w boczną ulicę obok sklepu Skody. Blachy SG....E naklejka klubowa na klapie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie chyba skleroza dopadła i o 20-tej mi sie przypomniało o spocie :gwizdanie: - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!