Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega Gwerty przerabia na bixy ale ori bixow w b5 nie było :gwizdanie: tak właśnie myślałem i to od niego wątek czytałem tyle że miał napisane jak zrobił bixenon ale nie czytałem dalej że wykonuje to również dla innych osób. Kup nowe Depo, Daj gwertemu i masz nówki bixy właśnie nad tym myśle ale lampy dopiero jak opłacę auto tyle że jeszcze kwestia zakupu żarników i przetwornic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega Gwerty przerabia na bixy ale ori bixow w b5 nie było :gwizdanie: tak właśnie myślałem i to od niego wątek czytałem tyle że miał napisane jak zrobił bixenon ale nie czytałem dalej że wykonuje to również dla innych osób.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucol kajś Ty widział bixy do B5? Bo szukałem na allegro i nic mi się w oczy nie rzuciło widziałem na forum przeróbkę na bixy ale samych lamp bixenonowych to żadnych Lampy wpadną dopiero jak zapłacę OC i jak odbębnię przegląd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jak sie podobalo? przyznam że było fajnie ale był straszny spęd bydła bo był DJ Antoine ale co do samego klubu to jak dla mnie mega fajny pomysł na zrobienie klubu w budynku dawnego kina ale to napewno Energy w Przytkowicach jest o wiele lepsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po wizycie w Energy 2000 w kato- [B5 1Z] Wymiana wtrysków na AFN, a przyrost mocy
może tak jeśli spalanie utryma się na tym samym albo podobnym poziomie to będe mega zadowolony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twojego grilla już dawno przehandlowałem więc spox Jutro będziesz?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 00:04_________________________________________________ Bulik to ja też dołączam się do życzeń, STO LAT będe dziś będe ale jak pchnąłeś kajś mój grill toooooo.... marny Twój los- [B5 1Z] Wymiana wtrysków na AFN, a przyrost mocy
hmmm to może kupię końcówki (napewno Fratelli Bosio) i poszukam w okolicy Gliwic bądź katowic jakiegoś rozgarniętego pompiarza żeby mi wymienił końcówki i ustawił jak należy bo potem wrzuce program i tak zostawie już to Jakis czas temu jechałem trasą z Knurowa do rybnika i po drodze widziałem dość spory warsztat zajmujący się pompami wtryskowymi do diesla, pewnie wtryski też robia. Poszukaj na necie, podzwoń jaki koszt takiego przerzucenia i przekalkuluj czy się opłaca, bo moze wersja " kup gotowe" wyjdzie taniej. Ja osobiscie kupiłem od sprawdzonego kolegi z vwgolf kompletne nowe wtryski a swoje ori AFN sprzedałem później na forum. To jest o tyle lepsze rozwiązanie ze autko masz unieruchomione tylko na 30 min, czyli czas przekładki. U mnie teraz mam 216, turbo BPW, FMIC i soft dało to 160KM i w autku które waży 1100kg wrażenia całkiem miłe Co do spalania to nie widze wielkiej różnicy, przy normalnej jeździe spalanie takie same jak przed modyfikacjami. skoro napisałeś że spalanie wiele Ci nie wzrosło to pewnie u mnie przy samych wtryskach i virusie pewnie różnicy nie będzie a może uda się nawet ciut urwać przy robieniu programu bo ponoć tak jest że jak się robi virusa to może spalanie spaść nawet o niecały litr.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomasz masz już tego grilla widziałem że znaczka szukasz Tylko mój zostaw w spokoju i tak chrom z niego schodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczora- [B5 1Z] Wymiana wtrysków na AFN, a przyrost mocy
hmmm to może kupię końcówki (napewno Fratelli Bosio) i poszukam w okolicy Gliwic bądź katowic jakiegoś rozgarniętego pompiarza żeby mi wymienił końcówki i ustawił jak należy bo potem wrzuce program i tak zostawie już to- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomyślałem że skoro miedź nie koroduje to powinno zdać egzamin mam dylemat czy kupować gwint mts czy zainwestować w coś z wyższej półki bo zdania na forum są podzielone. Chce coś nowego bo z używkami różnie to bywa. a...tyle jest opinii co użytkowników :gwizdanie: mnie mój wystarczy średnio-twardya przed kupnem jeździłem też na KW, do mnie by mógł być (twardy) ale obawiam się, że Żona by mogła narzekać i musiałem wyciągnąć kompromis i mam TA... i wbrew pozorom nie narzekam ..."jednym słowem" musiałbyś się przejechać takim "KW" i takim "TA" a używki... bynajniej mnie nie przekonują mam jeszcze czas więc zasięgne języka na forum i coś się kupi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomyślałem że skoro miedź nie koroduje to powinno zdać egzamin mam dylemat czy kupować gwint mts czy zainwestować w coś z wyższej półki bo zdania na forum są podzielone. Chce coś nowego bo z używkami różnie to bywa.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raceland aha to obadam ceny bo wcześniej myślałem nad MTS i pochodnymi no ale wpadłem na SuperSport na stronie Mapeta i w sumie jakies 2000 za gwint na allegro była używka KW Variant 1 za 1000 [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________kurde na alledrogo nie ma raceland'a i mapet też ich nie ma gdzie go kupowałeś? one sa malo znane w polsce kiedys bylo na allegro za 1440zl ja je sciaglem z ebaya ale nie narzekasz na ten gwint bo najbardziej rozchodzi mi się o to żeby gwint nie korodował, żebym mógł go eksploatować pare lat w spokoju i wiadomo na lato na glebę a na zimę seria jeśli mogę się wtrącić ...ja mam ta-technixa od marca i przed założeniem popsikałem go białym smarem i miesiąc temu go dźwigałem i nakrętki mi w palcach szły, więc jak posmarujesz to pojeździsz. Teraz na zimę też go psiknąłem, po uprzednim oczyszczeniu im więcej opinii tym lepiej no właśnie myślałem jeszcze nad smarem miedzianym czy wystarczająco zabezpieczyłby gwint- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raceland aha to obadam ceny bo wcześniej myślałem nad MTS i pochodnymi no ale wpadłem na SuperSport na stronie Mapeta i w sumie jakies 2000 za gwint na allegro była używka KW Variant 1 za 1000 [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________kurde na alledrogo nie ma raceland'a i mapet też ich nie ma gdzie go kupowałeś? one sa malo znane w polsce kiedys bylo na allegro za 1440zl ja je sciaglem z ebaya ale nie narzekasz na ten gwint bo najbardziej rozchodzi mi się o to żeby gwint nie korodował, żebym mógł go eksploatować pare lat w spokoju i wiadomo na lato na glebę a na zimę seria- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raceland aha to obadam ceny bo wcześniej myślałem nad MTS i pochodnymi no ale wpadłem na SuperSport na stronie Mapeta i w sumie jakies 2000 za gwint na allegro była używka KW Variant 1 za 1000 [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________kurde na alledrogo nie ma raceland'a i mapet też ich nie ma gdzie go kupowałeś?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon z jakiej firmy masz gwinta? Bo coraz poważnej zaczynam się rozglądać za gwintem a musiał bym wiedzieć ile bym potrzebował floty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też jestem za blokowaniem ulic w proteście na zbyt wysokie ceny paliw- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twoja sie zalogowała ??? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________ Pewnie i tak ale to działa tylko w jedną stronę bo nawet jak byś mi powiedział, że zamieniamy się autami i nie muszę nic dopłacać to i tak bym twojego nie wziął Zresztą sam przyznałeś, że rocznik robi swoje i wyszło na to, że Twojego prawie nowego seata robią na drodze 15 letnie parchy :polew: No tak ale to wiesz nie ma reguły stare golfy jedynki a młóca nowe M3 itd. I zaś przyznałeś, że na serii to może zrobisz na drodze ale autobus [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________ Dobrze że to dodałeś bo już miałem coś napisać :polew: :polew: ja robię na drodze stare ikarusy i się tym jaram to co dopiero taki Mario :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja za godzinę spadam będziecie mieli okazję mnie obgadywać :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo Audi sie nie psuje ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Audi sie pier... oli co chwile... :polew: Ale widzisz ludność dzieli się na tych co mają Audi i tych co o Audi marzą... sam dojdź do wniosku w której jesteś grupie :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierzemy przykład od naszego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:14_________________________________________________Jeszcze nam to tak nie wychodzi ale mam nadzieję że szybko sie uczymy oj tak miron jest mistrzem ciężko mu dorównać Było sie odzywać, teraz zainteresowanie wzbudziłeś :polew: :polew: :polew: :polew: mianowicie? teraz na mnie będzie najazd? :decayed: może może a mam Ci oddać grill i żądać zwrotu kasy? :decayed: a mam Ci nie oddać Twojego :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: o Tyyyyy kurde :decayed: jaki cwany [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:34_________________________________________________zapomniałem że masz mój grill :polew: No więc nie pyskuj mi tutaj :bicz3: :polew: :polew: :polew: się załawtiłem ani w tą ani w drugą bo masz mój grill ale jak go odzyskam to moge pyskować- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najlepszy jest do tego Mario :decayed: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE