Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. No i spoko o taką odpowiedź mi chodziło więc luzik chłopaki Do lata pojeżdże i wymienię nie dam mechanikowi zarobić
  2. rok temu nie było śniegu ---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ---------- Jarko kiedy ruszają zapisy do pokoi? był śnieg nie pamiętasz jak dopierniczyło w sobotę :naughty:a tu psikus wszyscy na LETNICH BUTACH oj tam nie było tak źle ale kto jak kto ja się turlałem na zimówkach więc miałem śnieg gdzieś
  3. No tak pewnie masz rację tak więc trzeba się za to wziąć jak już się ciepło zrobi ale kurde więcej nie kupię tarcz brembo Tomasz znalazłeś na forum jakie są polecane marki oprócz zimmerman'a i ferodo? Bo Devastation coś gdzieś wspominał o zestawie tarcze Bosch klocki TRW jak się nie mylę.
  4. rok temu nie było śniegu ---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:31 ---------- Jarko kiedy ruszają zapisy do pokoi?
  5. rozumiem że krztałt klocków jest taki sam w przypadku tarcz 288 i 312 bo po Etce numery zacisków były takie same jedynie tylko brakowało literki A w numerze w przypadku 312. Co do klocków to w przypadku tarcz 312 w etce klocek miał poprzeczne nacięcie na rysunku.
  6. zacisk z tarcz 288 jest opisywany jako Teves FN-3? Bo tak jest opisany w książce "Sam naprawiam" a w Etce znalazłem numery zacisków L i R : 8E0 615 123 A oraz ... 124 A
  7. no pisałem Ci przecież że zmieniając na większe niż 288 musiał bym na gwałt szukać większych felg więc koszty by mnie przerosły więc już wole zmienić na 288 bo i tak między tarczami litymi a wentylowanymi jest różnica w hamowaniu. Znalazłem wątek gdzie Devastation wyczerpująco opisał różnicę jak dla mnie.
  8. No młaśnie tomaszstn zaproponował że odsprzeda mi jeden ze swoich dwóch kompletów ale to bym rezal dopiero na lato ewentualnie późną wiosną bo mam dosyć marznięcia w garażu
  9. ---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:05 ---------- tomaszstn przez Ciebie nie daje mi spokoju ta przekładka na 288
  10. Podpiszę sie pod tym bo sam zastanawiam się nad konwersją zacisków ATE pod tarcze 288 zamiast zacisków Lucasa i co potrzebuję do przeróbki oprócz zacisków i jarzm? Trzeba zmieniać osłonę tarczy albo jakieś mocowania przewodów hamulcowych? Bo wiem że tarcze wentylowane są droższe od litych a klocki pewnie niewiele. Apropo hamowania to ja odczuwam różnicę jeżdząc na tarczach litych a wentylowanych bo czasami jeżdżę Octavią od ojca. Ktoś pewnie napisze że to też zależy od pompy hamulcowej no ale zgadzam się z tym co napisał devastation Pomysł na zmianę zacisków podsunął mi tomaszstn bo okazało się że po jakiś 2 latach jeżdzenia na tarczach brembo i klockach trw mam taki rant na przednich tarczach jak mój ojciec miał w octavii po przejechaniu 80 000 km przy tarczach wentylowanych Wiadomo polepszenie hamowania było by napewno więc gra warta świeczki, tylko pytanie jak duże koszty przekładki będą bo jeśli to tylko koszt tarcz, klocków i zacisków to nie ma problemu
  11. ja zawitam i myśle że tym razem na kebaba też pojadę
  12. widzę że lista się utworzyła bardzo zbliżona do tej co rok temu Ja zaraz wpłacam kasiorę za zlota
  13. Nooo ekipę do dupolota mam teraz uj wie z kim mnie jarko wciepnie do pokoju w BT
  14. to już było w drodze powrotnej
  15. tiaaaa 1Z to rakieta to lata nie jeździ nie no tak na serio Egonowi coś chyba zaszkodziło cóż kazdemu zdarzyć się może ;p
  16. co do wyjazdu do BT to ja chcę jechać swoim parchem więc moge kogoś zabrać na pokład dupolota o ile nikt mi go nie zażyga hehehe Egonowi się udało bo walił do rowu kilkanaście kilometrów od BT
  17. kaj Ty ją widzisz? Bo ja nic takiego nie widzę. Ani w szybkiej odpowiedzi ani w zaawansowanej edycji
  18. nareszcie koniec II-gich zmian :>
  19. Było pisanie wcześniej że pasują silniczki ze Skody Fabii I oraz Punto i chyba jeszcze któregoś ale z Fabii najtańsze. Sam się o to pytałem i odpisano mi, że pasują beż żadnych przeróbek.
  20. Jest ciekaw jestem efektu na żywo jak już je wrzucisz
  21. pierwsze lampy jakie wkleiłeś to dzielone więc jeśli nie chce Ci się bawić w przeróbki to te FK będzie P&P no ale ja osobiście wolał bym zespolone DEPO bo do FK przekonany nie jestem. Też mam zielone auto i chyba lepsze będą z srebrnymi środkami ale to żecz gustu i każdemu sie podoba co innego O co Ty się martwisz ja nie mam prądu w garażu i będe musiał przed blokiem rezać i nie widzę w tym problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.