Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no właśnie jest pokusa tylko czy te światła do jazdy dziennej w miejscu długich są zgodne z przepisami i czy to przegląd przejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dogi uwierz mi ze jak bym sprzedal moja to bym przygarnal ta Ese ;( zamienisz się? :polew: nie no tak serio to cholernie szkoda żeby trafiła do szkopów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale jak by tak było to wszyscy chodzili by szczęśliwi jak nigdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poszedł bym i ja bez zastanowienia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapadła cisza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprzedaj auto nie stać mnie na inne musiał bym sie jeszcze raz zapożyczyć żeby kupić co innego pierniczę kredyty chyba że uda sie lepszą pracę załapać To zmieniaj robotę nawet jeśli zmienię to nawet na B6 prędko nie uzbieram [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 16:10_________________________________________________ Kupuj a ja potem przyjadę z pyfkiem i mi wypolerujesz autko cwaniak :gwizdanie: przetestuje na Skodzie ojca ciekawe jak twarty ma lakier w stosunku do Audi To ja Ci dam mojego do testów Opierniczysz całe autko a ja Ci powiem czy dobrze zrobiłeś Ty to wiesz jak ludzi wykorzystać :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprzedaj auto nie stać mnie na inne musiał bym sie jeszcze raz zapożyczyć żeby kupić co innego pierniczę kredyty chyba że uda sie lepszą pracę załapać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupuj a ja potem przyjadę z pyfkiem i mi wypolerujesz autko cwaniak :gwizdanie: przetestuje na Skodzie ojca ciekawe jak twarty ma lakier w stosunku do Audi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://allegro.pl/polerka-samochodowa-szlifierka-2400w-eurotec-i2097112707.html Da radę taka polerka? Pytanko głównie to Pucka bo się już bawił w to
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dokładnie ja się zamykam na ten temat dostałem PW od Gwerty odnośnie kosztów rezania bixenonu i trzeba się zastanowić nad tym :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
to naklej naklejki imitujaca spryski takie jak w poliftach :gwizdanie: a czy przepis jest taki durny to niewiem tak do konca.... bo swiatlo xenonowe przy brudnej lampie strasznie sie rozprasza i oslepia auta z naprzeciwka.... spryski będą ale to pomysł tymczasowy żeby nikt mi dowodu rejestracyjnego nie zabrał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty: i już ma się właściwe skojarzenia- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dlaczego trzeba będzie walić ściemę i umocować same zaślepki do zderzaka zanim nie załatwię sprysków i zbiornika na dwie pompki tak wogóle to co za durny przepis że przy xenonie muszą być spryskiwacze lamp? że niby brudne szkło lampy rozprasza światło xenonu?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kochający inaczej i zboczuchy :polew: a tak na serio to pojechaliście było co nadrabiać spamu- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a jak :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też na razie zmykam... idę się kąpać... będę za jakieś 2 godziny :polew: ja jestem ale za mało wiem żeby się to wypowiadać :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde trzeba mu podesłać jakąś lekturę albo co aby się chłopak dokształcił. W sumie film też byłby dobry Nawet mu coś tam kiedyś przyniosłem :gwizdanie: ale widocznie nie miał czasu zerknąć. W każdym razie nie robi się tego za pomocą komputera ani oprogramowania. Już wiem ten film co mu dałem to był interaktywny a miałem mu dać zwykłego porniola :polew: :polew: A Ty z czego rżysz? Też dzieci spłukujesz do kanalizacji nie wiem jak Ty ale ja tak nie robię a apropos tego to widziałem kiedyś demotywator o tym że oczyszczalnia ścieków jest masowym bankiem spermy :polew:- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no właśnie sprysków nie ma ale będą ale tymczasowo chciałem dekielki sprysków umocować do zderzaka żeby w razie czego misiaków zmylić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde trzeba mu podesłać jakąś lekturę albo co aby się chłopak dokształcił. W sumie film też byłby dobry Nawet mu coś tam kiedyś przyniosłem :gwizdanie: ale widocznie nie miał czasu zerknąć. W każdym razie nie robi się tego za pomocą komputera ani oprogramowania. Już wiem ten film co mu dałem to był interaktywny a miałem mu dać zwykłego porniola :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w szachy nie, bo to wymaga myślenia, lepiej coś bardziej kontaktowego Nie będziemy sobie z tobą walić konia na skypie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dokładnie Buliku siednijcie se przy jakiej flaszce i po kłopocie :naughty:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żal.pl Ja myślę że Guregoru uczył się z CZAKIEM tiaaa uczył go kopniaka z półobrotem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bruce Lee był jego trenerem :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trza było napisać stary tomek :decayed: No przecież nie napisał szczeniak Tomek [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:54_________________________________________________ co jest Guruguru głowa Cię rozbolała? Nie ale proponuję najpierw poczytać na forum o olejach a potem wyskakiwać z takimi tekstami może i nie jestem do końca doinformowany ale troche czasu spędziłem na wątku o olejach zanim zmieniłem na Motula [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:57_________________________________________________ trza było napisać stary tomek :decayed: No przecież nie napisał szczeniak Tomek Ja bym powiedział nawet że kundel :polew: :polew: odezwał się emeryt- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co jest Guruguru głowa Cię rozbolała? - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż