Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. jak dla mnie stary wygląd forum był lepszy
  2. już 9 miejsc wolnych ciekawe ile osób faktycznie pojedzie oby więcej jak rok temu
  3. smakosze :decayed: ja przygarniam dwie finki i gra gitara
  4. Ja niedawno wstałem Wczoraj robiłem 11 godzin ani myślę dzisiaj jechać do firmy w poniedziałek wezmę z firmy zapomniałem że to dzisiaj sobota Tak to jest jak się opierda... tzn siedzi chory na L4 Przecież ja ciężko pracuję na forum W pracy robię dokładnie to samo więc niczym się to nie różni od tego czy jestem w pracy czy w domu, no może poza tym że siedze przy innym komputerze ja od poniedziałku urlop na cały tydzień I co będziesz rezał :polew: haha bardzo śmieszne :decayed:
  5. Ja niedawno wstałem Wczoraj robiłem 11 godzin ani myślę dzisiaj jechać do firmy w poniedziałek wezmę z firmy zapomniałem że to dzisiaj sobota Tak to jest jak się opierda... tzn siedzi chory na L4 Przecież ja ciężko pracuję na forum W pracy robię dokładnie to samo więc niczym się to nie różni od tego czy jestem w pracy czy w domu, no może poza tym że siedze przy innym komputerze ja od poniedziałku urlop na cały tydzień
  6. mięśnia piwnego nie chcesz oddać?
  7. Mi moja dopiero przywiezie ... :naughty: to dziś trzeba iść na rekord No Ty to możesz iść na rekord bo do pączka Ci dużo brakuje ... ja zjem tylko pare dla podtrzymania tradycji ... pijesz do tego że jestem chudy? to że przytyć nie umiem to nie moja wina :decayed: nawet jakbym zjadł 15 to nic nie da Jak pokryjesz koszty operacji to z chęcią Ci troche oddam ... wkońcu trza sobie pomagać ... :decayed: ja chcę masę mięśniową nie tłuszcz :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 11:24_________________________________________________http://moto.allegro.pl/amortyzatory-komplet-audi-a4-gwintowane-sport-kw-i2110510625.html kolejna fajna okazja na gwint ;(
  8. Mi moja dopiero przywiezie ... :naughty: to dziś trzeba iść na rekord No Ty to możesz iść na rekord bo do pączka Ci dużo brakuje ... ja zjem tylko pare dla podtrzymania tradycji ... pijesz do tego że jestem chudy? to że przytyć nie umiem to nie moja wina :decayed: nawet jakbym zjadł 15 to nic nie da
  9. Mi moja dopiero przywiezie ... :naughty: to dziś trzeba iść na rekord
  10. ja już pochłaniam pączki :decayed:
  11. to już wiecie kiedy Guru ma urodziny? czy dalej kitra się jak jakiś uchodźca :decayed:
  12. kurde faktycznie dobra cena
  13. gdzie mogę tanio nabić bazę do puszki? Zna ktoś jakąś firmę? bo ja się orientowałem i na granicy Gliwice Zabrze nabili by mi w puszkę lakier po kodzie za 45zł i to było by 100ml bazy a reszta to gaz
  14. jaka tu cisza i spokój głównych spamerów wywiało
  15. A4-Tomek odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Wahacze powinno wymieniać się parami, ale decyzja należy do Ciebie. Nie musisz nic robić z amorkami. no ok o taką odpowiedź mi chodziło
  16. A4-Tomek odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    podobno przy padającym jednym wahaczu górnym lub dolnym trzeba wymienić oba dolne albo oba górne tak? tylko bez szyderstw obiło mi się o uszy że nie należy wymieniać pojedynczo wahaczy ale wolę się upewnić bo pada mi pomału wahacz nośny[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 22:45_________________________________________________a właśnie co z amortyzatorem? Nie będe potrzebował go ścisnąć przy montażu wahacza? Mam na myśli użyć ściągacza do sprężyn np.
  17. soczewka bixenonu jest niestety większa od xenonowej z tego co widziałem w wątkach o rezaniu bixa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.