Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Narzekacie że panamera jest też w dieslu a obiło mi się o uszy że R8 też ma mieć silnik diesla (V10 chyba)
  2. Ty wpadniesz... już byś przynajmniej tak nie pisał bo ty zawsze tak piszesz a nigdy Cię nie ma... sie Guru obruszył
  3. ja będe a Guru to napewno
  4. kilka minut po 6:00 ul. Łabędzka wyjazd z Opla ciemne B5 avant na dużej feldze (troche koza ) blaty chyba SG na naszych ramkach. Na spoty nie jeździ chyba [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 14:16_________________________________________________znowu tyle że na wjeździe na strefe ekonomiczną
  5. rozumiem że ktoś będzie w ten piątek na spocie?
  6. żeby nie było samych kapeluszy
  7. Egon również uważam że drugie foto
  8. z rana haha dobreee [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:48_________________________________________________ Tobie co?
  9. Piwko możesz postawić każdemu kto dziś będzie a vagujacemu flaszkę chciałeś chyba napisać wiedziałem że ktoś przekręci to co napisałem
  10. ja będe dziś Dało by rade żeby ktoś vaga wziął? Bo mój laptop coś posłuszeństwa odmówił potrzebuje usunąć Inspekcję Vagującemu postawię piwko
  11. no ewentualnie możemy tak zrobić
  12. qutwa też chce tak chce ;( na wiosne trza poważnie się tym zająć może użyczysz kiedyś polerki? Już nie pożyczam to dlaczego?
  13. qutwa też chce tak chce ;( na wiosne trza poważnie się tym zająć może użyczysz kiedyś polerki?
  14. Tylko i wyłącznie pojemnościowe... nie kupuj nic z ekranem oporowym czekałem aż sie szpec wypowie tak myślałem dzięki Guru
  15. Olej telefon, w auto zainwestuj odezwał się ten co miał przestać w nie inwestować narazie ukończyłem projekt caraudio czas zmienić telefon a w planach FMIC + virus
  16. Pany w smartfonach najlepsze są ekrany pojemnościowe? Bo planuje zmienić nareszcie fona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.