Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie możesz być miętki spoko luz znaczków nie będzie podejrzałem jeszcze auto od Slepy bo ma identyko jak mój i na zielonym tez dobrze wygląda bez oznaczeń [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 13:51_________________________________________________ Nie bądź taki mądry bo Ty juz nie miałeś ich więc sie bawić nie musiałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdybyście nie zaczeli z gluta zrywać znaczków to pewnie sam bym sie za to tez nie wziął no ale to Krolu zaczął :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nie będziesz miał mega stwardniałego kleju to zejdzie samą szmatką a jak nie to papierem 2500 zejdzie na pewno potem wypoleruj jakąś pastą ścierną i woskiem i będzie jak nowe Jeśli jutro nie bedzie padać to sie za to biore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
apropo usuwania znaczków z klapy to w razie czego wystarczy papier ścierny o ziarnistości 2000 czy lepiej 2500? Bo mi pewnie też zostanie klej jak na aucie od Gurego mam zamiar podgrzać znaczki suszarką ale zobaczymy jak to pójdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pogoda do tia nic ino iść spać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rozumiem że dziś Arena ale ze wzgl na pogode siedzimy w środku?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Możliwe że jutro będzie Świeżak na spocie o ile żona mu pozwoli
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
16:10 Gliwice ul.Wieczorka Czester swoim B6 poznałem po felach i lampach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MRC WIDEBODY S4 cudne B5 3.0 V6 Biturbo [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 15:16_________________________________________________a jak brzmi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki tu spokój spamerów nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po pucowaniu fury można sie w niej przeglądać znalazłem moje felgi pod warstwą brudu były juz ledwie widoczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mnie nie będzie bo mam drugą zmianę w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przed szychtą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde zaczynam robić jak Guregoru auto nie widziało płynu i gąbki juz dawno jeszcze troche i zobacze napis "brudas" na zadku a felgi zginą pod warstwą brudu Guru nowe felgi zobowiązują do mycia auta :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przed nocną szychtą :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przed szychtą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko, one pojutrze zajdą - dopiero polifty miały z nierdzewki - przerabiałem to już kiedyś :naughty: chyba że już tłumik był wymieniany ale efekt jest świeci sie jak psu jajca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łosz w morde a ja dziś polerowałem końcówki tłumika ale jeszcze nie skończyłem takie wżery że myślałem że końcówki na wylot przeszlifuje no ale jutro papier ścierny w ruch i powinienem juz skończyć bedą sie błyszczeć jak psu jojca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja może wybiore też sie do Sosnowca trza dupsko kajś ruszyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmm a ja chyba zostane przy ręcznym polerowaniu :gwizdanie: jakoś nie mam zamiaru dojechać tego lakieru polerką z tesco- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noooo jest róznica- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Deep Crystal Polish Czysta politura albo Ultimate Polish Środek do czyszczenia lakieru/czysta politura o to mi chodziło no ale chyba se odłoze na porządny zestaw - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE