Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Poziek i tak będe mieć to gdzieś :> moja sprawa z jaką dziewczyną jestem
-
[B5 1Z] Brak mocy
ja się o to Ciebie pytałem bo ja myślałem kropelką posklejać a potem sylikonem objechać dookoła
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Też mnie nie ruszają gadki młodych, niedoświadczonych :naughty: Tia a pić pewnie i z nowymi będziesz :gwizdanie: Jak przyjedziesz z ładną dziewczyną to będę :naughty: Wiesz dla mnie to ona jest ładna a zdanie innych mnie je*ie :>[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________a pić i tak będziesz prędzej czy później
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Też mnie nie ruszają gadki młodych, niedoświadczonych :naughty: Tia a pić pewnie i z nowymi będziesz :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jo też jestem nowy i nie ruszają mnie te gadki a zwłaszcza Poźka
-
[B5 1Z] Brak mocy
uszczelki dostałem wraz z zamiennikiem więc tylko kwestia wymiany została i mniej więcej jak to zrobić dlatego sie pytam jak wy to zrobiliście [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 11:19_________________________________________________ ciekaw jestem czy w 1Z słychać będzie turbine po wywaleniu kata bo gdy kat był sprawny to nie było jej słychać albo ja juz ogłuchłem
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
widze że ino sie my dwaj zostali bo reszta wali w kimono albo do ryja [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:03_________________________________________________spadam też bo nie bede sam siedział
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jo nie śpie jeszcze :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
łeee tam zaraz brzydale co do tablic to pisz do Maxito może załatwi specjalnie taka tablice hehehe
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Najlepiej i po to i po to czyli pić i rozmawiać o autach trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jaka cisza od tylu godzin nie wierze :>
-
[B5 1Z] Brak mocy
jak sie będe brał za wymiane to tak spróbuje [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________A właśnie kontre musiałeś robić czy śruby były na tyle zapieczone że się nie kręciły
-
[B5 1Z] Brak mocy
No dobra ale jak odkręcałeś śruby na łączniku to oczywiście demontowałeś osłonę przegubu? Bo inaczej to nie widać praktycznie tych śrub
-
[B5 1Z] Brak mocy
ja miałem na myśli górą wyjąć ktoś tak wyciągał a poza tym było by prościej odkręcić te trzy śruby na łączniku. Cóż najwyżej spróbuje obu sposobów.
-
[B5 1Z] Brak mocy
heh szpilka się nie powinna wykręcić ale coż :> a mam zamiar to z drugą osobą wymieniać osłonę przegubu idzie zdemontować bo tam są ino dwa imbusy do odkręcenia a półoś nie powinna przeszkadzać jeśli opuszcze mocno rurę w kanał
-
[B5 1Z] Brak mocy
Jak Ci poszły śruby na łączniku? Pewnie trudniej jak przy turbo? Czytałem na forum że niektórzy odkręcali rurę na łączniku wydechu i wyciągali kata wraz z tą rurą co łączy się z tłumikiem środkowym
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
kanał na szczęście mam a poprzeczka to wiem która
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja już obczaiłem
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Czyżby wszyscy w pracy fajno sie czyta wasze wypowiedzi
-
[B5 1Z] Brak mocy
Nie mam prądu w garażu kiedyś był ale gościu co się tym zajmuje nas wych***ał Jakby co będe rozbierał dolot
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Zmieści się pucha katalizatora? bo o resztę się nie martwię. Mi sie wydaje że zawadzi pucha o dolot[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 11:23_________________________________________________póki co obawiam się żeby turbo się nie wysrało przy zapchanym kacie bo przecież spaliny się zbierają przed katem i zastanawiam się czy za duże ciśnienie spalin się nie tworzy zaraz za turbiną jest to możliwe?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Podepne sie pod temat bo mam problem którędy wyjąć kata po odkręceniu go. Mój kat się posypał bo dzwoni jak cholera aż dzwięk się przenosi na wydech środkowy. Siedziałem pod autem w kanale i słyszałem jak kat grzechocze bo z góry tak tego nie słychać i to napewno kat bo auto jest strasznie zamulone (silnik nie przekracza 2000 obr/min i budzik zatrzymuje się na 90 km/h). Mam juz zamiennik z pustą puszką wygłuszoną jak przelotowy wydech od Pana Gruchota z firmy ANTPOL tylko problemem jest dla mnie jak odkręcić śruby na lączeniu u dołu bo znajdują się one nad przegubem.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 10:55_________________________________________________ tak wygląda zamiennik
-
[B5 1Z] Brak mocy
Ja stwierdzam że górą pucha nie przejdzie bez demontażu dolotu bo na oko tak wygląda. Jeśli trzeba będzie demontować to może przy okazji EGR wyczyszcze bo pewnie zaje***ny jest syfem
-
[B5 1Z] Brak mocy
I tylko klej zastosowałeś? ja jeśli będe naprawiał n-kę to myśle żeby potem ją uszczelnić jakimś sylikonem hydraulicznym czy czymś w tym stylu [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________Dziś siedziałem w kanale i którędy wyjąć katalizator i nawet nic nie zacząłem robić ino obejrzałem jak to wygląda bo rozkopać to nie problem a ja auto potrzebuje. Straszne dojście jest tam do śrub bo łącznik między katem a dalszą częścią układu jest nad przegubem więc jakby co ani klucza przedłużyć nie będzie jak Najważniejsze jest dla mnie jak go wyjąć górą czy dołem. Jak górą to trzeba będzie zdemontować układ dolotowy.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Luźno :> jakoś dam se rade :> chyba że będzie ciągle "ze mną sie nie napijesz?" wtedy to może być ciężko