Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. kto by miał pożyczyć ściągaczy do sprężyn?
  2. no to jeszcze większy mandat Biorąc pod uwagę że dostałeś 6 pkt to na 20 km/h musiałeś jechać jakieś 50 km/h i to jest możliwe do uwierzenia z tym osiedlem to się śmiejemy dostało mi się na wlocie od Mikołowa
  3. no to jeszcze większy mandat
  4. ja yhyy...chyba na progu zwalniającym:decayed: tiaaaaaa :decayed: i jeszcze na osiedlu :decayed:
  5. Co to jest 200 zł i 6 pkt Jaki silnik takie mandaty W sumie jak byś napisał że za prędkość dostałeś 500 zł i 10 pkt karnych to nikt by nie uwierzył :polew::polew: tak tak guru szydera musi być jak zrobie chample to się coś tam dłubnie Tomek jednak zakładam 288 wentylowane bo tak czy inaczej jest mega różnica między tymi a litymi heblami a szkoda mi kasy którą wydałem na malowanie stalówek i nówki zimowe opony
  6. zacząłem wolniej jeździć (no prawie) :decayed: ale za rok punkty znikną
  7. i tak jestem mistrz bo przez 3 lata się uchowałem i zero punktów było :naughty:
  8. 200zł i 6 pkt. jechałem 90/50 dozwolone tak sie dałem a ojciec mi kiedyś wspominał że tam lubią miski stać
  9. nie no coś Ty springi i tak wpadną póki na gwint nie odłożę
  10. warto było zawitać do Zatoru i zobaczyć przepitą twarz Kędziora i Stanley'a :decayed: ale powrót nieudany niebiescy mnie chytli na wlocie do Gliwic od Mikołowa
  11. nie no tu się z Tobą zgodzę że ważne że się nie wyłożyliśmy już na pierwszym meczu
  12. wiem daliśmy się złoić ale lepszy remis jak przegrana
  13. byle tak do końca utrzymać najlepiej by było pogrążyć greków i im dowalić ale te cholery szukają okazji do rzutów wolnych
  14. cóż Tomasz przeliczyłeś się :decayed: ---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- zaraz na spota
  15. Bo dzisiaj Seby nie będzie bo jedzie do teściów a z niedzielą też na 100% nie wiadomo
  16. pogadane może się uda na M1 je odebrać w niedzielę
  17. żebym jeszcze ja miał numer do niego napisałem mu PW ale nie wiem jak On często siedzi na forum
  18. właśnie poważnie się nad tym zastanawiam bo tamte niebieskie AP Sportwerke miały nieznany przebieg od seby to co innego :naughty: jasne że wpadne
  19. następny co przekręca mój nik :decayed: właśnie miałem pytać czy się ktoś dziś zjawia ze wzgl. na mecze ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ---------- na tych springach -40 przód pewnie by mi siadł tak jak w avancie no ale tył pewnie będzie o cent wyżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.