Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. ciekawi mnie dlaczego w tych amorach KW są czerwome sprężyny a w innych jakie mi przesłałeś są żółte
  2. ale Ty co chwile jebiesz robotę na odchodne rzucałeś chomikami a w TRW czym rzucać będziesz? klockami hamulcowymi?
  3. uprzedziłeś mnie Pucek na żywo wygląda mega ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- kto by pomyślał że pod machą jest poczciwy zecior machnij sobie polerkę fajek wydechu jak ja mam tyle że swoją muszę poprawić
  4. teraz nie łatwo zabłysnąć jakimś fajnym felunkiem wzory ori audi już się wiele razy przewinęły jak BBS chyba że wybrać coś z oferty Alcara bo wybór mają ogromny a może felunek z Merca bo to ten sam rozstaw śrub
  5. ładna taka jak moja bez awaryjnej jazdy zeciorem życzę ja jestem ze swojego zadowolony ale jeszcze sporo pracy sobie umyśliłem żeby go dopieścić
  6. mój zecior na fulu śmiga drugi rok
  7. motorek jak u mnie i u slepego ja też mam dekory w karbonie 3M ale czarny chociaż też mi chodził biały po głowie na jakim oleju ciekasz swoim zeciorem?
  8. mnie jutro nie ma na spocie (II-ga zmiana)
  9. wybiera się ktoś na M1?
  10. Siemano Niedawno kupiłem fotele kubełkowe przed liftowe z poduchami bocznymi (tapicerka foteli ma skórzaną wszywkę z napisem Airbag u dołu boczka obarcia) Zastanawia mnie jedna rzecz. Zwykłe fotele kubełkowe mają na oparciu materiał z wzorem wszyty tak, że idzie pod niego wsadzić dłoń a moje są obszyte tak samo jak "placki". Pod fotelem są dwie wtyczki: jedna żółta podłużna rurkowa z fragmentem spłaszczonym (od airbagów pewnie) a drugie gniazdo - czerwone prostokątne na 1 pin. Od czego jest to czerwone gniazdo? z naklejek pod fotelem spisałem takie numery *020DIX2BB3X\* oraz O.I.73634 (pewnie to tylko oznaczenia serii itp.) Szukałem na Etce jakiś numerów ale maty grzewcze mają swój numer którego na fotelu nie ma oznaczonego. Dodam tyle że
  11. Na mojej wsi Wszystko było by OK gdyby tylko wjazd na lotnisko był jakiś OK, bo aktualnie ta droga jest mega rozkopana przez pomarańczowych Pogoda ma być w pyte więc zawitam z moją furki pooglądać ... może ktoś się też zdecyduje podjechać... ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ---------- Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00 ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ---------- Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00 ja zamierzam się tam przejechać ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- Nie zrozumiałeś :decayed: ja tylko sobie żartowałem przecież sam chce swojego zglebić i większe koło wrzucić
  12. Na mojej wsi Wszystko było by OK gdyby tylko wjazd na lotnisko był jakiś OK, bo aktualnie ta droga jest mega rozkopana przez pomarańczowych Qfaa,,to ja tam nie wjadę trza było tak zglebiać auto? ja moją kozą praktycznie wszędzie wjade :decayed:
  13. może ja bym się karnął tam kto jedzie na M1?
  14. ja mam coś takiego zamontowane ale od kogoś innego i jak na razie zdaje to egzamin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.