Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. mnie jutro nie będzie niestety
  2. ja też pitole mycie auta bo zaroz będe miec ulewe bo sie czorno zrobiło jakby wieczór był
  3. co racja to racja albo zrobić jak z katowickimi przypadkiem usunąć :naughty: ale przynajmniej jakiś czas było o czym pisać
  4. jest na to sposób zamknąć wątek na jakiś czas a potem otworzyć tylko kto się tego podejmie apotem zbierze najzwyczajniej opier***:naughty::naughty: Guru?
  5. I gdzieś był no sorry ale wypadło mi parę spraw i na forum na moment wszedłem
  6. :hi:po imprezie i po szychcie zaraz po niej
  7. mnie dzisiaj nie będzie bo mam 2-gie zmiany
  8. zaraz jak ruszyłeś spod bramy przeciwpożarowej Diamont'a to Ci pomrugałem
  9. wczoraj znowu Glutowóz tym razem zaraz po 22:00 na wyjeździe ze Strefy Ekonomicznej pomrugane
  10. za geometrie dałeś 100? To ja w normalnym warsztacie zapłaciłem 45zł i auto jeździ normalnie a opony równo ścierają się. Oczywiście to nie był zakład X u pana Henia
  11. z większej odległości wyglądało na czystsze niż zwykle
  12. Wczoraj gdzieś tak o 13:35 Guru swoim wozem na Łabęckiej w stronę Opla. Jechałeś na czele kolumny za traktorem :decayed::decayed:
  13. najprościej to na szarpaki na stacje diagnostyczną chociaż nie zawsze da sie zauważyć zużycie
  14. ja innej opcji nie znam ale Tomasz chyba tak :decayed: bo się spierał
  15. prawie doszło do bójki na temat lamp tylnych u Egona w A4 ale tak to git :decayed::decayed: własnie o co chodzilo ??? bo Tomaszstn dzwonil do mnie:decayed: tak dla sprostowania sa Ledowe no właśnie o to był spór bo Ty na postoju i stopie masz normalne Led'y a na cofana i kierunkach żarówy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.