Treść opublikowana przez kurpiu
-
NIe wysprzegla. quattro
Sprawa wyglada tak. Wymienione sprzeglo na spieka plus seria docisk. Skrzynia zdjeta z auta calkowicie. Biegi poczatkowo sa wszytkie tylko ze pedal wpada lekko i lapie sprzeglo okolo 2cm od podlogi. Stwierdzam ze musi sie ulozyc. Zrobilem 20km proba ostrego ruszenie i zdiwienie sprzeglo sie slizga, poczym zero biegow. Ani nie mozna wbic ani wyciagnac biegu chyba ze na chama.Zgasze silnik wrzuce bieg odpale i rusze ale nie wyciagne biegu. W teori wysprzeglik odpowietrzony. Jest mozliwosc zapowietrzenia pompy sprzegla?? Albo zle odpowietrzonego wysprzeglika. Spiek grubszy od orginalu o okolo 1mm. Jakies pomysly?? Zastanawia mnie czemu tak gleboko lapie sprzeglo i pedal sam zabardzo niechce wrocic na swoja pozycje.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Z wygladu zostala drobna kosmetyka. Nawazniejsza jest teraz mechanika auto ma smigac jak nalezy:D
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Dokladnie. Jeszcze tylko ogarne pare rzeczy i musze pomierzyc to auto dokladnie. Jak dobrze pojdzie to wybiore sie na bemowo w kwietniu.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
hehe robilem i to sporo nawet ja umylem bo jak jechalem na nagranie to deszcz padal hehe Duzo pracy i nerw mnie to auto kosztowalo:)
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Ogolnie ludzie bardzo fajni. Warsztat tez niezly. Ale dzisiaj byl odcinek z mercem roboty na jeden dzień. Oni wybrali 14 aut i do końca czerwca muszą wszystkie zrobic. Adam powiedział odrazu, ze to auto jest za drogie nawet jak powiedziałem ze wszsytkie czesci sa kupione i wystarczy je wymienic to zaczeli wymyslac co innego. Wiadomo to tylko program.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Ano trzeba isc do przodu. Do programu zglosilem sie dla jaj. A i tak wszystko samemu trzeba bylo zrobic:D Oni wybrali auta przy ktorych bardzo malo jest roboty i lekkiej roboty. A umnie sprzeglo trzeba bylo zmienic i wydech. To juz bylo dla nich za duzo roboty. Ale w sumie wole samemu zrobic wiem co mam:D
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Co do programu to dosc mocno sie znimi kłóciłem:) Mowili ze klepniete bylo a stwierdzili to po wygietej oslonie wydechu ktora sam wygiolem jak DP wymienialem. Po za tym silnik byl wyjety i wszystko jest ok Z wad to mialem jeden wachacz do wymiany oslony przegubow z przodu i inne pierdoly. Jeszcze wymyslili ze to nie jest orginalne S4 bo dyfer nie ma blokady jak stare S4 rece mi opadly. Ja wiem ze z przodu nie jest bite z tylo bylo cos robione ale to nie za mojej kadencji. Do programu sie nie dostalem bo mi powiedzili ze zadrogie auto:)
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Co dolakieru to na wiosne bede z nim dzialal dopiero. Zdjecia byly robione po calej zimie stania w garazu wiec duuuzo kurzu jest. Strzal mam narazie 100KM.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
To ze kolory podobne i środki to tylko zbieg okoliczności:D
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Chciałbym przedstawić swoje maleństwo długo trwało doprowadzenie do obecnego stanu ale było warto:D Kopiłem je dość zaniedbane ale przebieg autentyk 158tys. Długo polowałem na ten kolor:D Wszystko robione własnoręcznie wiec wiem co mam:) Model: Audi S4 B5 1998r SINGLE TURBO Wyposażenie:Standard S4 Silnik: AGB, głowice APS, walki RS4, nowe wszystkie uszczelki śruby i rozrząd, centralna chłodnica oleju, turbo Gt3582 Układ dolotowy: Kolektor ssący RS style dopasowany do głowic, centralny cooler, orurowanie 3 cale Układ wydechowy: 3 cale na trzech tlumikach Układ hamulcowy: przód i tył RS4 b5 Układ napędowy: seria+ spiek cztery lapy Układ paliwowy: Walbro GS340 Zawieszenie: Amory RS4+sprezyny H&R dla RS4 Kola: S-line 18, 225\40\18 Srodek: Skora z alcantara Audio: Bose Moc: Bliżej nieznana Plany: Co do planow to wyglad taki jak jest mi pasuje jedynie wymiana turbin na single turbo i moc pod 600KM:) Plany ruszyly:) To byla pierwsza wersja niestety niechcialo sie zmiescic:) Male poprawiki i pasowalo jak nalezy
-
Maź w układzie powietrza
Czasem tak jest jak silnik nie jest dobrze dogrzany. Dlatego pytalem.
-
Maź w układzie powietrza
Jezdzisz na krotkich przebiegach?? Niedogrzewasz dobrze auta moze??
-
Blad CAN
Oki jutro wywale je Dzieki za info
-
Blad CAN
Tak mam.
-
Blad CAN
Witam mam taki problem od momentu jak jest duza wilgoc. Mianowicie przy odpalaniu po nocy albo dluzszym postoju na liczniku robi sie choinka zapalaja sie kontrolki od ABSu ESP i recznego wyje alarm i wyskakuje napis BREMS czy jakos tak. Gasze auto i za drugim razem jest ok. Na vagu wyskakuje blad magistrali CAN. Blad jest zapisany w silniku, liczniku i ABSie. Jakies pomysly od czego to sie robi bo mnie to wnerwiac zaczyna. Problemu niema gdy silnik jest rozgrzany.
-
Prosba o analize logw
Filrt paliwa nowka w zime wymieniany i swiece tez. Autko takto pali ladnie w miescie pali 6.5litra tylke te wolne obroty wnerwiaja bo buda sie trzesie cala.
-
Prosba o analize logw
Mam taki problem z autkiem od jakiegos czasu trzesie mi buda na wolnych obrotach i czy to wina poduszki pod skrzynia czy wtryski siadaja. Czasem bieg ciezko wchodzi wiec obstawiam poduche ale zrobilem logi na wolnych obr. Grypy 001,003,004 http://vaglog.rtnet.pl/kurpiuozo_82847.html Grupy 013.018 i 023 http://vaglog.rtnet.pl/kurpiuozo_82846.html Za kazde info bede wdzieczny.
-
Spociki Łódzkie
Moze ktorys czujnik wariuje najlepiej podlacz pod kompa bedziesz wszystko wiedzial. MIalem podobnie co sie okazalo przednie czujniki odczytywaly rozne predkosci na kolach:D hehe
-
[B5 AGB] Blad 17800
Wyskoczyl mi blad czunika walka rozrzadu 2 zwarcie do B+ ma ktos jakies pomysly?? Czujnik wymienilem na drugi przewody i wtyczka wyglada OK i jest to samo.
-
[ALL B6] Jakie zarowki
Dzieki wielkie
-
[ALL B6] Jakie zarowki
Mam pytanko jakie zarowki sa w ori lampach przenich w b6 bo nieusmiecha mi sie rozbierac to wszystko zeby sprawdzac:)
-
[ALL B5] Ubytek plynu i zapowietrzenie
Jak to sprawdzic??
-
[ALL B5] Ubytek plynu i zapowietrzenie
z maxa spadło do min aż kontrolka zaczęła się palić a co ciekawe wtedy auto stało z dwa tygodnie. Jak jeżdżę to nie ubywa.
-
[ALL B5] Ubytek plynu i zapowietrzenie
Przewody wymienione. To wezme sie za pompe. Dzieki za info.
-
[ALL B5] Ubytek plynu i zapowietrzenie
Nieszczelnosci nie ma teraz dolalem plyn i wszystko jest ok ale dalje gdzies lapie powietrze i pedal hamluca nie jest taki jaki powinien.