Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kurpiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kurpiu

  1. Sprawa wyglada tak. Wymienione sprzeglo na spieka plus seria docisk. Skrzynia zdjeta z auta calkowicie. Biegi poczatkowo sa wszytkie tylko ze pedal wpada lekko i lapie sprzeglo okolo 2cm od podlogi. Stwierdzam ze musi sie ulozyc. Zrobilem 20km proba ostrego ruszenie i zdiwienie sprzeglo sie slizga, poczym zero biegow. Ani nie mozna wbic ani wyciagnac biegu chyba ze na chama.Zgasze silnik wrzuce bieg odpale i rusze ale nie wyciagne biegu. W teori wysprzeglik odpowietrzony. Jest mozliwosc zapowietrzenia pompy sprzegla?? Albo zle odpowietrzonego wysprzeglika. Spiek grubszy od orginalu o okolo 1mm. Jakies pomysly?? Zastanawia mnie czemu tak gleboko lapie sprzeglo i pedal sam zabardzo niechce wrocic na swoja pozycje.
  2. Z wygladu zostala drobna kosmetyka. Nawazniejsza jest teraz mechanika auto ma smigac jak nalezy:D
  3. Dokladnie. Jeszcze tylko ogarne pare rzeczy i musze pomierzyc to auto dokladnie. Jak dobrze pojdzie to wybiore sie na bemowo w kwietniu.
  4. hehe robilem i to sporo nawet ja umylem bo jak jechalem na nagranie to deszcz padal hehe Duzo pracy i nerw mnie to auto kosztowalo:)
  5. Ogolnie ludzie bardzo fajni. Warsztat tez niezly. Ale dzisiaj byl odcinek z mercem roboty na jeden dzień. Oni wybrali 14 aut i do końca czerwca muszą wszystkie zrobic. Adam powiedział odrazu, ze to auto jest za drogie nawet jak powiedziałem ze wszsytkie czesci sa kupione i wystarczy je wymienic to zaczeli wymyslac co innego. Wiadomo to tylko program.
  6. Ano trzeba isc do przodu. Do programu zglosilem sie dla jaj. A i tak wszystko samemu trzeba bylo zrobic:D Oni wybrali auta przy ktorych bardzo malo jest roboty i lekkiej roboty. A umnie sprzeglo trzeba bylo zmienic i wydech. To juz bylo dla nich za duzo roboty. Ale w sumie wole samemu zrobic wiem co mam:D
  7. Co do programu to dosc mocno sie znimi kłóciłem:) Mowili ze klepniete bylo a stwierdzili to po wygietej oslonie wydechu ktora sam wygiolem jak DP wymienialem. Po za tym silnik byl wyjety i wszystko jest ok Z wad to mialem jeden wachacz do wymiany oslony przegubow z przodu i inne pierdoly. Jeszcze wymyslili ze to nie jest orginalne S4 bo dyfer nie ma blokady jak stare S4 rece mi opadly. Ja wiem ze z przodu nie jest bite z tylo bylo cos robione ale to nie za mojej kadencji. Do programu sie nie dostalem bo mi powiedzili ze zadrogie auto:)
  8. Co dolakieru to na wiosne bede z nim dzialal dopiero. Zdjecia byly robione po calej zimie stania w garazu wiec duuuzo kurzu jest. Strzal mam narazie 100KM.
  9. To ze kolory podobne i środki to tylko zbieg okoliczności:D
  10. Chciałbym przedstawić swoje maleństwo długo trwało doprowadzenie do obecnego stanu ale było warto:D Kopiłem je dość zaniedbane ale przebieg autentyk 158tys. Długo polowałem na ten kolor:D Wszystko robione własnoręcznie wiec wiem co mam:) Model: Audi S4 B5 1998r SINGLE TURBO Wyposażenie:Standard S4 Silnik: AGB, głowice APS, walki RS4, nowe wszystkie uszczelki śruby i rozrząd, centralna chłodnica oleju, turbo Gt3582 Układ dolotowy: Kolektor ssący RS style dopasowany do głowic, centralny cooler, orurowanie 3 cale Układ wydechowy: 3 cale na trzech tlumikach Układ hamulcowy: przód i tył RS4 b5 Układ napędowy: seria+ spiek cztery lapy Układ paliwowy: Walbro GS340 Zawieszenie: Amory RS4+sprezyny H&R dla RS4 Kola: S-line 18, 225\40\18 Srodek: Skora z alcantara Audio: Bose Moc: Bliżej nieznana Plany: Co do planow to wyglad taki jak jest mi pasuje jedynie wymiana turbin na single turbo i moc pod 600KM:) Plany ruszyly:) To byla pierwsza wersja niestety niechcialo sie zmiescic:) Male poprawiki i pasowalo jak nalezy
  11. Czasem tak jest jak silnik nie jest dobrze dogrzany. Dlatego pytalem.
  12. Jezdzisz na krotkich przebiegach?? Niedogrzewasz dobrze auta moze??
  13. Oki jutro wywale je Dzieki za info
  14. Witam mam taki problem od momentu jak jest duza wilgoc. Mianowicie przy odpalaniu po nocy albo dluzszym postoju na liczniku robi sie choinka zapalaja sie kontrolki od ABSu ESP i recznego wyje alarm i wyskakuje napis BREMS czy jakos tak. Gasze auto i za drugim razem jest ok. Na vagu wyskakuje blad magistrali CAN. Blad jest zapisany w silniku, liczniku i ABSie. Jakies pomysly od czego to sie robi bo mnie to wnerwiac zaczyna. Problemu niema gdy silnik jest rozgrzany.
  15. Filrt paliwa nowka w zime wymieniany i swiece tez. Autko takto pali ladnie w miescie pali 6.5litra tylke te wolne obroty wnerwiaja bo buda sie trzesie cala.
  16. Mam taki problem z autkiem od jakiegos czasu trzesie mi buda na wolnych obrotach i czy to wina poduszki pod skrzynia czy wtryski siadaja. Czasem bieg ciezko wchodzi wiec obstawiam poduche ale zrobilem logi na wolnych obr. Grypy 001,003,004 http://vaglog.rtnet.pl/kurpiuozo_82847.html Grupy 013.018 i 023 http://vaglog.rtnet.pl/kurpiuozo_82846.html Za kazde info bede wdzieczny.
  17. kurpiu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moze ktorys czujnik wariuje najlepiej podlacz pod kompa bedziesz wszystko wiedzial. MIalem podobnie co sie okazalo przednie czujniki odczytywaly rozne predkosci na kolach:D hehe
  18. Wyskoczyl mi blad czunika walka rozrzadu 2 zwarcie do B+ ma ktos jakies pomysly?? Czujnik wymienilem na drugi przewody i wtyczka wyglada OK i jest to samo.
  19. kurpiu odpowiedział(a) na kurpiu temat w Audi A4 B6
    Dzieki wielkie
  20. kurpiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Mam pytanko jakie zarowki sa w ori lampach przenich w b6 bo nieusmiecha mi sie rozbierac to wszystko zeby sprawdzac:)
  21. Jak to sprawdzic??
  22. z maxa spadło do min aż kontrolka zaczęła się palić a co ciekawe wtedy auto stało z dwa tygodnie. Jak jeżdżę to nie ubywa.
  23. Przewody wymienione. To wezme sie za pompe. Dzieki za info.
  24. Nieszczelnosci nie ma teraz dolalem plyn i wszystko jest ok ale dalje gdzies lapie powietrze i pedal hamluca nie jest taki jaki powinien.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.