Treść opublikowana przez kurpiu
-
[ALL B5] Rozpiska wtyczki suba
POszukuje rozpiski wtyczki od suba do avanta bo chce sobie podlaczyc ale niewiem ktory kabelek od czego jest i gdzie lub skad idzie a niechcialbym czegos pojarac. Moze ktos ma cos takiego??
-
[B5 AEB] Coś szarpie i niewiem co
Devastation wlasnie tak mam zamiar zrobic.
-
[B5 AEB] Coś szarpie i niewiem co
Po pierwsze nosb to nie od dzisiaj zglaszam CI problem z softem tylko juz od kilku miesiecy do Ciebie pisze czy ten soft napewno jest dobry. Jakos bez bova i mbc problem jest ten sam. WIec mi tu nie sciemniaj. Uwazasz ze soft jest dobry ja uwazam co innego. O wartosc adaptacji to weim ze przez bova. Tylko powiedz mi skoro taki madry jestes czemu silnik ciagle jest w trybie awaryjnym?? Auto nie trwierdze ze gorzej jechalo ale kilkuktornie pislem do Ciebie ze cos jest nie tak a Ty olewales sprawe a teraz twierdzisz ze raptem do Ciebie pisze z pretensjami. Jezeli Twierdzisz ze soft jest w 100% dobry to rozumiem ze jak bede sprzedawal kompa z tym softem i napisze od kogo jest to nie bedziesz mial nic do tego. Uwazam ze temat jest zamkniety a jak masz cos to zapraszam na PW bo forum nie jest od takich rzeczy. To tyle z mojej strony.
-
[B5 AEB] Coś szarpie i niewiem co
Sprawa wygalda tak latem bylo wszystko okiprzyszla zima i auto cos mi wariuje. Przy przyspieszaniu potrafi sie zadlawic szarpnac i pojechac dalej nawet jak jest but w podlodze. Program jest od nosba jest mbc ale na n75 jest to samo. Bledy sa takie 16989 Uszkodzenie pamięci wewnętrznej ROM sterownika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 16505 Czujnik położenia przepustnicy zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki przekroczona wartość adaptacji - dodawanie 16705 Czujnik obrotów silnika - zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY Sonda przez blov offa jest ale to nie jest problem. Zastanawia mnie przepustnica adaptacja robiona raz w tygodniu czysciutka. Probowalem zrobic logi ale co ciekawe komp widzial max obroty 2550obr!! I to mnie dosc mocno zastanawia. Moze ktos ma jakies pomysl?
-
[B5 AEB] Przegub zew przod quattro
Stuka jak glupi ten przegub i juz mnie wykancza psychicznie heheh
-
[B5 AEB] Uszkodzone N75
Padl mi zaworek cisnienia doladowania blizej jako znany N75. Bylem w sklepie i do AEB z 1996 roku sa ale inne niz ten moj chyba ze ja mam jakis inny. Numer tego mojego to 058906283F. Mozna zalozyc np od TDI?? albo jakis inny??
-
[B5 AEB] Przegub zew przod quattro
Witam czy przegub zew przedni podejdzie z fwd do quattro??
-
[ALL B5] Półosie do quattro
Orientuje sie ktos moze czy przednie polosie od FWD pasuja do quattro??
-
[ALL B5] Grubość stabilizatorów
Wielkie dzieki:D
-
[ALL B5] Grubość stabilizatorów
Szukalem informacji na temat stabilizatorw w A4 B5 avant 96r i niemoge znalesc z tylu jest 26.5 czy 29mm?? Jaka srednica jest z przodu?? Jakiej srednicy stabilizatory ma RS4??
-
[B5 AEB] Nowa sonda i bledy
Wtyczka pasuje dobrze ladnie dochodzi na swoje miejsce. Przewody sa kolorami podpiete. Jest mozliwosc ze w nowej sadzie inny kolor przewodu wskazuje co innego??
-
[B5 AEB] Nowa sonda i bledy
Witam dzisiaj kupielm nowke sonde orginal boscha do A4 AEB 96 r wedlug katalowgow i wszystkich tych pieknych numerach. po jej podlaczeniu wyskoczylu mi te bledy 635 podgrzewana sonda lambda przed katalizatorem zwarcie do plusa 16518 sonda brak zmian napiecie strona 1 czujnik 1 brak osprzetu/ nie zwiazany ze sprzetem Czyli jak dobrze rozumiem to nowa sonda to smietnik?? Czy istnieje mozliwosc ze ktosy z kabelkow sandy jest zamieniony??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NIezle szybko wzioles sie za rozbieranie Tak trzymac:D hehe
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Jako ze dawno nie pisałem to wcale nieznaczy ze nic sie nie dzieje:) hehehe Otoz auto przygotowałem do zimy zakonserwowalem z nowymi felgami i oponami czeka na ten zimny czas:) Środek dostał nowe białe decory. W silniku tez się trochę pozmieniało narazie zestaw zimowy czyli seryjne turbo jeszcze jest, za to z ciekawszych rzeczy wrzucony zostal soft od nosba. Autko jezdzi ile KM ma tego niewiem. Wiem, ze przed softem auto jezdzilo na równi z bmw E36 325i vectra b 2.6 na krótkiej skrzyni wiec mialo napewno wiecej niz te 150KM hehehe tak jezdzi teraz i do wiosny raczej tak zostanie. Audi 1.8TQ
-
[B5 1Z] Pacjent golf ale tez 1Z blad 575 i 65535
Sprawa wyglada tak autko koleg jak jedzie nie przekraczajac 110-12- jest malina po przekroczeniu tej predkosci wywala odrazu blad 575 i auto jest strany mol i wiecej niepoleci dodatkowo wyskoczyl blad 65535. Sprawdzane polskim vagiem co ciekawe masy powietrza byly dziwne bo zakladana byla np 2400 a aktualna byla 5400 czyzby przeplywka zdechla?? Kto ma jakies pomysly skad ten blad moze sie brac??
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
NIestety nie mialem czym jedynie co to mierzylem czasy od60-120 tak mniej wiecej. U nosba mamy oklo 5-5.5 sekundy u mnie bylo okolo 4.5-5 sekundy. ALe to dlamnie zaden wyznacznik zrobi sie to bede mierzyl:)
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Jesli chodzi o ten filmik nosba to z nitro moje bylo szybsze porównując przyspieszenie po liczniku. ALe to wszsytko to jeszcze pikus.
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Wlasnie dlatego wyrzucilem azot:) Wszystko sie zrobi:D Bedzie lepiej niz z azotem:D hehe To jezdzi lepiej niz 170Km 1.9 bo z takim sie ustawialem ostatnio. Pozatym z nitro mialem problemy z trakcja. Przy ruszaniu auto zaczynalo sie slizgac i palic gume wiec stwierdzialem zejkaby to bylo turbo to by niebylo takich problemow, poprostu przyrost mocy jest lagodniejszy niz z nitro.
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Na chwile obecna auto jedzie tak bez azotu. Szalu nie ma ale na początek nie jest zle. Auto jest ciagle na seryjnym doladowaniu:D Audi A4 1.8TQ
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Jesli chodzi o nitro to zostalo mi z poprzedniego samochodu. Wypiolem bo wole miec ciagle 250KM niz tylko pod przyciskiem:D CO do silnika to nie narzekam na 1.8. Co do 2.7 fajny silnik ale wiadomo juz kosztowo wszystko inaczej wyglada:)
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
To sa ori dekielki. Obecnie nitro wymontowalem. Turbo to jeszcze seria nakrace nowy filmik jak to jezdzi bez nitro bo to juz wszystko nie aktualne sie robi:)
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Jako ze dawno nie pisalem a trochę sie wydarzyło to tak w skrócie. Przylo nowe zawieszenie narazie tylko przod to gwint ale na dnaich tyle tez bedzie. Chwilowo auto usiadlo wzgledem serii o 5cm. Autko doczekalo sie wkoncu wymiany rozrzadu oraz nowych waleczkow od ADRa oraz kilku innych nowych klamotow:) Co do wrazen z jazdy jestem na duzy plus. Wlecialy nowe kola S-line 19 kolor biale wiekszosci pewnie bedzie sie podobalo ale dlamnie jest git:D Obecnie trwa kompletowanie klamotow na moc okolo 300KM jest juz nowka turbinka K24 oraz kilka niezbednych klamotow w tym sezonie moze juz to poskladam:)
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
To mam takie pytanko. CZy podejdzie do AEB bo patrzac na niego wyglada ze bez problemu podejdzie. Ktos moze juz przelozyl go do AEB??
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Naplenienie okolo 250zl ja wole zeby mi pikalo niz maja mi tloki splynac:)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 16:42_________________________________________________A wiec auto poszlo trroche w dol wstepnie 5cm. Jest nowy tlumiczek ale jeszcze nie docelowy. W silniku tez doszlo kilka zmian. Zaozylem swoje stare felgi 8x18 z opona 225/40 I filmik jak teraz jedzie. Jutro sa wyscigi wiec moze cos wrzuce nowego:)
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
ALe zauwaz ze przy zmianie biegow odpuszczam zeby nie szarpac rozrzadem ani nie ruszam ze startu ma maxa. A piszczy tak wskaznik EGT gdy przekracza 950 stopni.