Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateo87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateo87

  1. Tylnie lampki to bajka tez na takie poluje!!Tylko ze jak mam pieniadze to ich juz niema!!A jak niemam pieniedzy ta sa!!Ale dobry wybor! :oklaski:!
  2. Nic juz nie zrobisz!!ringi w nich to sa jedno razowki juz ich nie wymienisz!! A sprobuj lampe rozebrac to juz po lampie rozklei sie i zacznie parowac
  3. Ja tez mialem angel eyes nie polecam ladnie wygladaly na zapalonych ringach i nic wiecej!! A o dlugich to niewspomnie swiecily!!i to daleko ale w kosmos moglem ogladac samoloty jak lataly!!I teraz mam orginalne!!I jak kupywac to tylko valeo!!To jest moje zdanie
  4. Mateo87 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam!!Mam pytanko?Chcem zmienic wydech w swojej i niewiem na jaki!! Bo duzo ludzi mowi ze jest problem!!Mozecie mi cos poradzic??Albo wyslac linka z wydechami!! Bo slyszalem ze na mocowania nie pasuja!! Pomozcie jak cos wiecie!! POzdro 2 punkt regulaminu
  5. No panowie chcialbym sie cos wiecej dowiedziec o tym trzy dniowym spocie! Wkoncu jestem z w&m to muglbym sie zjawic tylko napiszcie cos wiecej!!
  6. Bledy juz usunelem!!I dalej to samo!!Znika na jakies 10 minut i znowu powraca A jak sie nie pali to przy koncowym hamowaniu odbija pedal i jest dosc glosny chalas!! A mozliwe ze ta sa klocki??Bo wlasnie w tym kole mam mniej klocka niz w drugim!! [br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 20:53 _________________________________________________A vagiem odczyt jest ze jest blad czujnika! Czujnik juz wymieniony!A to jak sie palilo tak sie pali i pokazuje ten sam blad!!
  7. przy maksymalnym skrecie to slychac jak gumy na wahaczach chodza lub koncowki drążka kierowniczego sie konczy!!jak najlepiej sprawdzic??wcisnac troche oleju w gorne wahacze i w koncowke warto sprobowac!!mi to pomoglo i dla mojego znajomego tez!!
  8. Ja mialem taki sam problem,przetoczylem tarcze i znowu tak bylo! Mechanicytez obstawiali ze to tarcze ale nie,byly to opony!Przy malej predkosci tego nie bylo a przy duzej byla.Wiec jak masz jakies inne oponki to zmien i sprawdz!
  9. zapaliła mi się kontrolka ABS oraz wykrzykinik czerwony w kółku i pisknął 3 razy Mam taki sam problem jak kolega -MorgothV8 tylko ze mi miga potem sie wylacza a jeszcze puzniej prze chamowaniu od 30 do 0 slychac abs! Wymienilem czujnik i przez 100 km bylo dobrze a puzniej znowu to samo!i juz niewiem co robic niemam zielonego pojecia!moze wy cos wiecie co zrobic?? POMOCY temat poprawiony, stosuj 2 punkt regulaminu
  10. Witam wszystkich posiadaczy No co tu duzo pisac! rozpisze sie później Pozdro motomaniacy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.