Treść opublikowana przez Mateo87
-
[B5 ABC] Co sądzicie o takim zestawie ??
Tylnie lampki to bajka tez na takie poluje!!Tylko ze jak mam pieniadze to ich juz niema!!A jak niemam pieniedzy ta sa!!Ale dobry wybor! :oklaski:!
-
[B5 AFN] Pytanie do osób posiadajacych Angel Eyes (dotyczy ringów postojowych)
Nic juz nie zrobisz!!ringi w nich to sa jedno razowki juz ich nie wymienisz!! A sprobuj lampe rozebrac to juz po lampie rozklei sie i zacznie parowac
-
[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)
Ja tez mialem angel eyes nie polecam ladnie wygladaly na zapalonych ringach i nic wiecej!! A o dlugich to niewspomnie swiecily!!i to daleko ale w kosmos moglem ogladac samoloty jak lataly!!I teraz mam orginalne!!I jak kupywac to tylko valeo!!To jest moje zdanie
-
[B5 AVV] Zmiana wydechu
Witam!!Mam pytanko?Chcem zmienic wydech w swojej i niewiem na jaki!! Bo duzo ludzi mowi ze jest problem!!Mozecie mi cos poradzic??Albo wyslac linka z wydechami!! Bo slyszalem ze na mocowania nie pasuja!! Pomozcie jak cos wiecie!! POzdro 2 punkt regulaminu
-
Spoty Olsztyńskie
No panowie chcialbym sie cos wiecej dowiedziec o tym trzy dniowym spocie! Wkoncu jestem z w&m to muglbym sie zjawic tylko napiszcie cos wiecej!!
-
[B5 AVV] Kontrolka abs i wykrzyknik
Bledy juz usunelem!!I dalej to samo!!Znika na jakies 10 minut i znowu powraca A jak sie nie pali to przy koncowym hamowaniu odbija pedal i jest dosc glosny chalas!! A mozliwe ze ta sa klocki??Bo wlasnie w tym kole mam mniej klocka niz w drugim!! [br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 20:53 _________________________________________________A vagiem odczyt jest ze jest blad czujnika! Czujnik juz wymieniony!A to jak sie palilo tak sie pali i pokazuje ten sam blad!!
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
przy maksymalnym skrecie to slychac jak gumy na wahaczach chodza lub koncowki drążka kierowniczego sie konczy!!jak najlepiej sprawdzic??wcisnac troche oleju w gorne wahacze i w koncowke warto sprobowac!!mi to pomoglo i dla mojego znajomego tez!!
-
[B5 ADR] Drgania smaochodu przy hamowaniu z prędkości 120 i wiecej
Ja mialem taki sam problem,przetoczylem tarcze i znowu tak bylo! Mechanicytez obstawiali ze to tarcze ale nie,byly to opony!Przy malej predkosci tego nie bylo a przy duzej byla.Wiec jak masz jakies inne oponki to zmien i sprawdz!
-
[B5 AVV] Kontrolka abs i wykrzyknik
zapaliła mi się kontrolka ABS oraz wykrzykinik czerwony w kółku i pisknął 3 razy Mam taki sam problem jak kolega -MorgothV8 tylko ze mi miga potem sie wylacza a jeszcze puzniej prze chamowaniu od 30 do 0 slychac abs! Wymienilem czujnik i przez 100 km bylo dobrze a puzniej znowu to samo!i juz niewiem co robic niemam zielonego pojecia!moze wy cos wiecie co zrobic?? POMOCY temat poprawiony, stosuj 2 punkt regulaminu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy No co tu duzo pisac! rozpisze sie później Pozdro motomaniacy