Treść opublikowana przez labek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To się wkręciłes Niedługo też nabywam MW2 i możemy leciec z tym koksem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer tak się wkręciłeś, że pykałeś do 4 nad ranem ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jasne, że przerobionych
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie krąży po necie wiadomość, że ostatnio bardzo dużo XBOXów zbanowali...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pewnie milion osób ma przerobione konsole, nawet pykają po sieci. Jak ja bym przerobił, to znając życie w ten sam dzien łapią kolesia który mi przerobił a na następny dzien konsola pada
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Popieram w 100% Nosfer: Chodzi bardziej o firme bluzy która mam na sobie, nie o same siano,i zdjecie typu Nasz-Klasa ( ale fakt jak ktoś nie zna intencji, to wygląda raczej głupio) Tamte foty i strona ( w rozsypce ) i tak idzie do wywalenia bo zmieniłem umiejscowienie sklepu, i nowa strona jest w budowie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Próbowałeś może tego ? Ciekawe Ciekawe, ale naczytałem się tyle na temat awaryjności Xów, że raczej nie będę próbował, żeby nie stracić gwarancji.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Piratom mówimy NIE! Przerabiając Xa traci się odrazu 50% przyjemności jaką jest gra po sieci...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja zamówie raczej w VOBISie mój brat tam pracuje, i z tego co patrzyliśmy gra ma kosztować 205 złoty, więc tyle co na allegro z przesyłką
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wiem ale 1 też warto mieć, MW2 też będę brał napewno, fajnie bo w mw2 będzie w którymś trybie rozgrywki widok jak w GOWie Póki co muszę skończyć GOWa 1. EDIT: Gdzie robiłes preordera ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wczoraj przez przypadek wygrałem aukcje z COD 4 kiedy jakas ustawka na SZCZELANINE
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Co do RE5 na Co-opie (na jednej konsoli) to jest jakiś lipny, zamiast zwykłego Splitscreena zrobić to gra się na jakiś 2 małych kwadracikach, na których gó*no widać. Dlatego zakupiłem GOWa 1 bo dwójke przeszedłem już dwa razy z laską
-
PS3 vs XBOX360
Grunt to kierować się opinią dziewczyny przy zakupie konsoli Nie no konsole mam już dłużej, tylko na ten weekend dopiero jakoś zoabczyłem że w Techo stoją dwie koło siebie
-
PS3 vs XBOX360
Gdzieś przeczytałem że w PS3 nie ma komunikacji głosowej ? Prawda ? Moim zdaniem pady z Xa są miliard razy lepsze (i dla tego nie żałuję że kupilem 360tke) od PSowych ostatnio w TESCO chwile pogralem na Xie i odrazu na PS3 i poprostu niebo a ziemia, nawet moja dziewczyna która ma styczność z konsolą prawie żadna powiedziała że te z PSa sa beznadziejne i małe
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gra ktoś może na necie w Gears Of War 2 ? Bo granie z przypadkowymi ludzmi to porażka poprostu
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc
A próbowałeś go najpierw przeczyścić może ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie gra ktoś tu może Gears of War na necie ? np w hordę :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak nie macie w co grac z dziewczyna to pobawcie sie w doktora Dzięki za pomoc...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Znacie może jakies tytuły gry na Xa gdzie można grać z 2 osobą na podzielonym ekranie, chodzi mi o grę typu GOW2, Resident Evil 5, bo z dziewczyna nie mamy w co grać powoli a tytułów jest za dużo żeby wgłębiać się w każdy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto jechał za mną w korku na jankach we wtorek (koło 10-11) A4/grill bez znaczka/kolor taki ceglany ( coś tan deseń ). Ja jechałem srebrnym avantem z najklejką "OGARNIJ SIĘ" z tyłu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry dziewczyny, Lebek - polecam Ci Banja Luka na puławskiej http://banjaluka.pl/ Jak dostaniesz porcje to mozesz nie dać rady jej zjesc. Polecam pljeskavice - rewelacyjne mięso. Tylko zarezerwuj sobie wcześniej stolik bo jest dosyc mocno oblegana. Są też miejsca na zewnątrz. W 200 zł na 2 os. zmieścisz się bez problemu z dużą butelką wina, a że pewnie idziesz tam na radkę to wino powinno przyspieszyć bieg wydarzeń na Twoją korzyść. I nie mówie tu Panowie o sraniu - bo za raz pewnie i takie komentarze się pojawią Nieee randkowanie mam juz za sobą hehe poprostu jade z dziewczyną do jej cioci i latając po mieście chce cos zjeść a jeść lubie i nie chce się naciąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze, że się dogadaliśmy... Chodziło mi o to że spokojnie moge wydać 100 czy 200 (na 2 osoby) ale żeby to było coś warte a nie że dostane 4 frytki i kawałek mięsa wielkości swojego kciuka :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie był ktoś może w tej restauracji http://www.podwale25.pl/strona.php?podstr=kontakt&lang=pl ?? Czy jest godna polecenia ?? A oprócz tego może znacie jakieś fajne restauracje gdzie można porzadnie zjeść i nie wydać majątku ?? Pozdro
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Co myślicie żeby zrobic jakąś liste nick z np xBox live czy tam PS3 i na czym pyka, czasami można by się umawiać na jakies granie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie powiedzcie mi bo wczoraj kupiłem Xa mam do tego GOW 2 jak długo sie przestawialiscie z np myszki i klawiatury na pada ?? Bo nie mialem czasu jeszcze zagrac, ale boje się, że zajmie mi to Fpiz*u czasu ;( Do tego kupilem 37 FH i pogralem chwile w Forza 2, normalnie padłem na kolana EDIT: Zapomniałem dodać ze z 5 razy grałem na PS2 a tak to nigdy nie miałem konsoli