Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hustla

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hustla

  1. Jako, że nie doczekałem się odpowiedzi w temacie 'Znaczenie ET felgi' pozwoliłem sobie skopiować pytanie do osobnego wątku. Nie chcę powtarzać pytania ale przeszukałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi. Czy przy obniżonym zawiasie w b7 o 20-30mm, oponach 235/40R18 felga o szerokości 8 i ET 38 będzie ok? Zależy mi na tym żeby nie była ani za bardzo schowana ani żeby za bardzo nie wystawała i żeby koło nie obcierało o nadkole przy mocniejszym dobiciu amorka. Z góry dzięki za odpowiedź.
  2. Nie chcę powtarzać pytania ale przeszukałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi. Czy przy obniżonym zawiasie w b7 o 20-30mm oponach 235/40R18 felga o szerokości 8 i ET 38 będzie ok? Zależy mi na tym żeby nie była ani za bardzo schowana ani żeby za bardzo nie wystawała i żeby koło nie obcierało o nadkole przy mocniejszym dobiciu amorka. Z góry dzięki za odpowiedź.
  3. Miałem tak samo. Wymiana EGRa pomogła. Teraz tylko słyszę jakieś brzęczenie w zakresie 1500-2000 obrotów, szczególnie na 2 i 3 biegu. Myślałem, że po wymianie EGRa ustąpi ale tak się nie stało. To już jednak chyba odrębny wątek.
  4. Oferta jeszcze aktualna? Bo na PW cisza
  5. Podobne problemy pojawily sie u Mirona. Polecam lekture tego watku, aczkolwiek niestety nie znajdziesz w nim remedium. Mysle ze chlopaki z Egp ogarna temat bez wiekszych problemow.
  6. Na temat instalacji JTG mysle, ze sporo informacji uzyskasz tutaj. Tak jak napisal kolega wyzej, jezeli instalacja bedzie wykonana fachowo to nie bedzie z nia problemow. Jaka kwota dysponujesz? Za ok 5000 mozesz zalozyc dobra instalacje firmy Prins. Sa osoby, ktore maja zalozone instalacje lpg w z takim silnikiem jak twoj. Najlepiej niech one sie wypowiedza.
  7. Najwyzszy czas sie przywitac, zatem witam wszystkich!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.