Treść opublikowana przez xILukaszeKIx
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Widać jak drga soczewka razem z odbłyśnikiem, a że posiadam xenon to nawet trochę to przeszkadza.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A jest jakiś sposób na drgający środek lampy?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A miałeś oryginalne uchwyty w lampach czy coś kleiłeś? Ja miałem prawie wszystkie ułamane, przy klejeniu plastikarz nie miał żadnej wzorcowej lampy poliftowej żeby móc wymierzyć jak przyspawać przede wszystkim dolne uchwyty.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Trochę sama lampa trochę środek. Narazie chce się zająć drganiem lampy, umocować ją jakoś stabilniej żeby na dziurach nie pockakiwała, może akurat to coś da.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ale dlaczego drgają? Jutro mam trochę czasu i wezmę się za to, może akurat coś wyniknie:eusathink:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tak właśnie u mnie wyglądają lampy. [/img]
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ok. Jutro w dzień zrobie zdjęcia lamp.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wyglada na to ze cos zle wyciąłem w błotniku, albo plastikarz źle pokleił uchwyty
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a opieraja sie one na zderzaku czy sie podniesione nieco wyżej?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam, chciałem sie was zapytać czy po zmianie lamp i umocowaniu ich na tych trzech uchwytach nie maja one żadnych drgań na dołkach
-
Problem ze zmianą klapy z przedlifta na polift.
Koledzy czy ktoś z was robił już taki mod ze zmianą klapy? Mam klapę z polifta ale nie mogę sobie poradzić ponieważ w starej klapie mam otwieranie mechaniczne a w nowej elektryczne.
-
Problem ze zmianą klapy z przedlifta na polift.
Koledzy czy ktoś z was robił już taki mod ze zmianą klapy? Mam klapę z polifta ale nie mogę sobie poradzić ponieważ w starej klapie mam otwieranie mechaniczne a w nowej elektryczne.
-
Dziwne szarpanie przy zmianie biegu...
sprzęgło było razem z silnikiem oryginalne jak nowe.
-
Dziwne szarpanie przy zmianie biegu...
Mam taki sam silnik i występują u mnie takie same dolegliwości, przy każdej zmianie biegu czuć szarpanie. Wymieniłem wszystkie poduszki na febi nic to nie pomogło, chciałem wymienić kompletne sprzęgło lecz trafił mi się kompletny silnik od niemca z przebiegiem 70k w dobrej kasie po wymianie niestety nic się po tym nie zmieniło. Pozostało się tylko do tego przyzwyczaić .
-
Czy taki uchwyt na napoje podejdzie do przedlifta?
Znalazłem na allegro taki oto uchwyt na napoje: allegro.pl/audi-a4-96-98-uchwyt-na-napoje-kubki-nowy-i2303949128.html czy będzie on pasowal, bo sam osobiscie mam dziwne wrażenie ze nie.
-
[B5 AJM] Brak ogrzewania i chłodzenia silnika!!!
Ja mam coś podobnego. Jeśli jadę normalnie czy też ostro wstawiam temperatura stoi na 90 jesli się zatrzymam od razu rośnie, dam po obrotach na postoju to wtedy spada na 90. W czym tkiw przyczyna??
-
[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?
Ładnie sobie liczą za taka uszczelke Chyba wole jeździć z taka uszczelka niż być lżejszy o poł wyplaty
-
[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?
Tak jestem pewien że to uszczelka. Było dobrze dopóki nie zacząłem regulować drzwi bo były opadnięte i źle się domykały. Zacząłem od regulacji poszycia bez ramki, tak żeby szczeliny między błotnikiem i tylnymi drzwiami się zrównały, potem ustawiłem ramkę, drzwi już zamykają się książkowo i są ładnie spasowane ale zaczął się okropny szum. Posmarowałem uszczelkę płynem do mycia naczyń żeby zbadać czy uszczelka wszędzie przylega i okazało się ze jest szczelina między tapicerką drzwi a uszczelka na wysokości deski rozdzielczej. Wciągnąć drzwi na zawiasach nie mogę bo już nie będą się zgrywać z błotnikiem, więc pozostała wymiana uszczelki.
-
[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?
Witam!!! Tak, jak w temacie chciałbym kupić nową uszczelkę do drzwi przednich, ponieważ w moim aucie wieje przez drzwi i jest głośno. Zakładałem używane uszczelki lecz to nic nie zmieniło, teraz chce założyć nową i zobaczę jaki to da efekt. Czy ktoś wie czy da się kupić taką uszczelkę w serwisie? I jaki to jest koszt. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Wymiana rozrządu w 1.6 nie kosztuje tak dużo. Ostatnio zmieściłem się w 300 zł ze wszystkim (rozrząd contitech) no i głowa spokojna na następne 2 lata :>
-
[B5 ADP] Dziwne drgania karoserii po wymianie poduszek.
Poduszki kupilem nie firmowe, tzn takie dostalem w zaprzyjaznionym sklepie i mysle ze jakiegos szajsu mi nie sprzedali. A śruby dokręcalem z wyczuciem acz kolwiek mocno. Zastanawia czy to moze byc wina poduszek, moze to jest jakas inna przyczyna, zurzyta plecionka itp.
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Ja osobiscie posiadam Audi A4 1.6 ADP z przebiegiem 249 000 km. Wymieniam co 10 k olej i co 50k rozrzad. Auto smiga bezproblemowo, moze dlatego ze do 200 000 latal na automacie.
-
[B5 ADP] Dziwne drgania karoserii po wymianie poduszek.
Witam wszystkich klubowiczow!!! Mam problem który mnie bardzo zastanawia a mianowicie bylem zmuszony do wymiany poduszek pod silnikiem i skrzynia, ponieważ przy ruszaniu, przyspieszaniu, gwaltownyn zdejmowaniu nogi z pedalu gazu rzucalo okropnie silnikiem. Wymienilem wszystkie poduszki lacznie z ta przednia, juz nie pamietam jakiej firmy byly, ale po zalożeniu nowych objawy znikly. Wystapil inny problem ponieważ teraz na każdym biegu od 3 do 4 tyś obrotów samochod dostaje dziwnych drgań, są delikatne ale nigdy przetem nie wystapiły. Wydaje mi sie ze to nie jest wina poduszek ponieważ podczas ruszania, kiedy obroty spadna ponizej 900 obrotów i silnik dostaje najwiekszych drgań nie czuć żadnych stuków ani drgań. Może juz ktoś spotkał się z takimi objawami i zechce pomóc. Bardzo prosze o opinie i jakies podpowiedzi. Z góry wszystkim dziekuje i pozdrawiam.
-
[B5 ADP] Wypinajacy sie przegób z połosi. Pomocy!!!
Zamykam temat. Problem rozwiazany. Półos byla za krótka i wypinal się przegub. Wymieniłem półos i już jest wszystko wporządku. Dziekuję wszystkim za wypowiedzi i opinie
-
[ALL B5] Poduszka w pasie przednim - proszę o pomoc
Witam wszystkich klubowiczow. Mam takie same objawy jak kolega po dodaniu gazu lub ujeciu silnik podnosi sie i opada powodujac takie dziwne szarpnięcie, co jest bardzo denerwujace. Mechanicy twierdza ze to nie jest wina przedniej poduszki. tylko albo poduszek pod skrzynia i silnikiem albo tarczy sprzęglowej, gdzie moga być juz zurzyte spreżyny i zmiana biegów i dodawanie gazu nie jest już takie elastyczne jak powinnno być. Nie wiem ile jest w tym prawdy ale mam z tym spore problemy, jeśli ktoś znalazł na to rozwiazanie to prosze o pomoc.