Skocz do zawartości

cherry24

Pasjonat
  • Postów

    131
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cherry24

  1. Dziękuję za pomoc. Czujniki się wysunęły oraz były zabrudzone. Wszystko działa.
  2. Dzięki. ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Jeszcze małe pytanie rozumiem że w czterech tabelach będą prędkości czterech kół tylko w której tabeli jakie koło.
  3. Czy te wartości będą się zmieniać w miarę wzrostu prędkości czy jak to wygląda?
  4. Koledzy gdzie w VAG COM można sprawdzić prędkość kół.
  5. Dziwi mnie brak błędów w ECU. Czy w przypadku zsunięcia się pierścienia nie powinien wyskoczyć błąd.
  6. Dzień dobry. Mam problem a w zasadzie mój szwagier ma problem. VW Passat B5 110km AFN praktycznie to samo co A4 B5. Podczas hamowania z około 20-10km/h włącza się ABS kiedy nie powinien bo nawierzchnia nie jest śliska a koła nie tracą przyczepności. Takie zachowanie ABS znacznie wydłuża drogę hamowanie i jeśli nie weźmie się tego pod uwagę można najechać na poprzedzający pojazd. Podłączyłem auto pod VAG żadnych błędów, kontrolka ABS zapala się i normalnie gaśnie.
  7. Małe piwo.
  8. Może ktoś mi pomóc w mojej sprawie Nowe Logi na początku wątku ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 20:18 ---------- Nowe logi pomocy
  9. Nie no fakt że znowu mogła się zabrudzić racja. Logi jakich konkretnie grup mam zrobić?
  10. 3 lata temu a dokładnie niecałe 3 lata temu turbina została czyszczona oraz wymieniony został zawór N75. Latem tego roku podczas jazdy do Zakopanego pękł wąż w dolocie.
  11. Dzień dobry. Proszę kolegów o pomoc dzisiaj jechałem do Gdańska na obwodnicy przy prędkości około 110km/h chciałem przyśpieszyć a tu auto wpadło w tryb serwisowy i przestało przyśpieszać. Zgasiłem odpaliłem i pojechałem dalej. Po powrocie do domu podłączyłem VAG-COM. W zakładce błędów pokazało mi 2 błędy: 00519 INTAKE MANIFOLD PRESSURE SENSOR SHORT TO B+ 00575 INTAKE MANIFOLD PRESSURE CONTROL DIFFERENCE - INTERMITTENT Następnie zrobiłem logi w trzech grupach 003,008,011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Czy możecie mi pomóc. Co się dzieje z autem. LOGI DYNAMICZNE Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM LOGI STATYCZNE Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Najprawdopodobniej grupy 010 i 011 w próbie statycznej są źle zrobione ponieważ nie mogłem zrobić tych logów w BS wyskakiwał ERROR natomiast 003 jest zrobiona w BS
  12. Witam wszystkich. Mój szwagier kupił wczoraj Audi A3 w benzynie 1.6 na dzisiaj sprawdzałem mu błędy klimatyzacji no i wyskoczył 22.1 co wg kodów oznacza (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa. Tylko tak na chłopski rozum co to znaczy i gdzie szukać problemu
  13. No u mnie działa. Fajnie wygląda no i przydatna rzecz. Zasilanie z bezpieczników, sygnał temp z klimatronica czerwona kostka pin, a masa gdzieś tam przykręcona pod jakąś śrubkę. Brakuje mi tylko podłączenia podświetlenie i prędkościomierza, ale na to przyjdzie czas.
  14. Dzisiaj rano wracałem z nocki z pracy i było tak. Ustawiłem temperaturę na 18'C z zaczął grzać jak podczas jazdy zgasiłem silnik i odpaliłem jeszcze raz to przestał a teraz wyskoczył kod 62.1.
  15. Tzn co jest z tym czujnikiem o ile dobrze kojaże to jest ten z takim silniczkiem i kawałkiem rurki co prowadzi do tej kratki.Ja podłączałem auto pod VAG i żadnych błędów nie było.
  16. Wciskam obieg zamknięty i górny nawiew wyskakują kody pod 1 wciskam obieg zamknięty i wtedy wyskakuje mi ten błąd 62.3
  17. Ten kod odczytałem z klimatronika na VAG nie pokazuje żadnych błędów.
  18. Witam w mojej klimatyzacji pojawił się błąd 62.3 nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego kodu. Problem jest taki że nadmuchy cały czas grzeją nawet jak mam klimatronic ustawiony na 18'C dopiero kiedy ustawie na LO to leci zimne. Jaka może być przyczyna i gdzie szukać problemu. Z góry dziękuję za pomoc.
  19. Dzisiaj już w domu dojechałem bez problemów do Starogardu Gdańskiego. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Spalanie wyszło 6ltr./100km z klimatyzacją, w jedną stronę bez turbiny no i prędkość do 140km/h
  20. Przepraszam zapytam jeszcze tylko czo może ktoś z was zna jakąś stronę z wężami sylikonowymi do dolotu i turbiny oraz gruszki?
  21. Potwierdzam, że zbrojone sznurkiem jak każdy samochodowy chyba, a średnice wewnętrzną ma 50mm pasował idealnie. Na koniec tylko opaski zaciskowe i finito. Jak ja się cieszę, że to było tylko to. Po rozebraniu okazało się, że wąż pękł w dwóch miejscach z dołu i z góry.
  22. Pojechałem do sklepu rolniczego tam znalazłem kolanko rury zbrojonej sylikonowej obciąłem kawałek prostej i zamocowałem druga część pozostaje mi na wymianę drugiego łącznika za kolanko zapłaciłem 60 zł. Coś takiego: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://kolanka.pl/photos/kolanko-silikonowe-zbrojone-turbo-ic-dolot-45mm-1722303586.jpg Moc wróciła dymienie ustało. Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas i za pomoc. Do moderatora: Temat można zamknąć.
  23. W sklepie hydraulicznym?? Co to za wąż? Tak wiem Dana przyznam się szczerze że spojrzałem na węże tylko powierzchownie i nie zauważyłem rozdarcia. Rozmawiałem z opiekunem mojego pokoju i jego kolega jutro z rana jedzie do Nowego Targu obiecał, że wjedzie na jakich szrot i poszuka takiej gumy.
  24. Dzisiaj jechałem na Słowację do Oravic na baseny zauważyłem, że tak do 2000-2400 auto idzie w miarę normalnie powyżej słabnie a na czwartym biegu pod delikatną górkę trochę więcej gazu i kopci. Jak go pocisnę na 3 i 4 biegu to też kopci tylko przy obciążeniu jak jadę delikatnie to nie kopci. Idę szukać nieszczelności. NIEWIERZE!!!! Jak byk pęknięty wąż przed zaworem EGR tren krótki około 5 cm. Gdzie mogę dostać taki wąż w Zakopanem ewentualnie czy mogę go tymczasowo zakleić taśmą izolacyjną.
  25. Dzięki a troszkę bliżej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...