Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cugar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cugar

  1. Bardzo dziekuje wszystkim za info niunia idzie z przegubem do mecha.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 14:21 _________________________________________________Kurde jeszcze jedno pytanko, wczoraj chciałem kupić przegub i wsklepie spytali się mi gdzie jest jakiś pierścień , przed czy za łożyskiem?? Jestem z tego zielony i powiedziałem że nie wiem, on na to że musze się dowiedzieć bo są dwa rodzaje. Więc gdzie go mam? Mam A4 z ABS z 1995r.
  2. Cugar odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Ja tez teraz biore sieza wymianie rozrządu, chcę kupic rozrząd firmy FEBI bilstein, rolka+napinacz+pasek 249 zl? Dobre to? tak mi polecili w sklepie motoryzacyjnym w któym zawsze kupuje, nie jest renowmowany, tylko prywatny (do renomowanego dostępu nie mam), ale goście tam są spoko.
  3. drogi taki przegub?
  4. Witam. Co może byc przyczyną bardzo nieprzyjemnego stukania w prawym kole?? Dzieje się to tylko wtedy gdy koło jest znacznie skręcone w prawo lub lewo i tylko przy ruszaniu, gdy wcisnę sprzęgło a autko się jeszcze toczy nic nie stuka. Przy ruszaniu na wprost np ze skrzyżowania - nie stuka. Przy szybkim skręcie albo nie stuka albo stuka tak szybko że nie słychać. W każdym bądź razie jest to bardzo nie przyjemne. I nie wiem co mu tam jest, luzów brak.
  5. Nie, kontrolka nie świeci, i napewno jedna świeca nie jest sprawna, pozostałe 3 są sprawne
  6. No to skoro tak to dzieki, troche to dziwne skoro świece nie grzeją przy temp wyższej niż 5 st. bo dzis na parkingu auto postało 10 h, (zawsze stoi tyle bo w pracy jestem, no i dzis było zimno 10 st.) , i odpalił dopiero za 3 razem , przy znacznym mieleniu rozrusznikeim , jest to normalne ? (raczej pewnie nie) jak nie to co mogę jeszcze sprawdzić??
  7. No to cie musze kolego zmartwic bo :polew: Czego to jeszcze ludzie nie wymyślą... HEHE!!!!, Jedna tajemnica mniej, moge prosić o zdjęcie deski tdika z 95 roku gdzie ma być ta kontrolka od świec żarowych ?? i wyjaśnienie cykania pod maską?? O cykaniu już było. A taką fajną szukajkę mamy N75 cyka. Tak ma być. : No to kolego cie zmratwie bo: wpisywałem w wyszukiwarke - cyk, cykanie, cycek, co kur..... i nic nie znalazło , skoro jest to normalne to powiedz mi czy jest normalnie że to cykanie jest wyczuwalne w 3 przewodach które dochodzą do jakiejś kostki przymocowanej do bloku silnika z lewej strony koło rozrządu( stojąc przodem do auta) , i że jest to normalne że podczas załączenia zapłonu nie mam prądu w przewodach do świec żarowych? Czy faktycznie to prawda że świece zapalają sie podczas temp >5 st. celcj?? Bo jestem jeszcze zielony. Pragne zaznaczyc ze sprawdziłem przewody metodą opisaną w A4 napraw sam , przy okazji sprawdziłem świece żarowe i napewno jedna jest walnięta
  8. :polew: Czego to jeszcze ludzie nie wymyślą... HEHE!!!!, Jedna tajemnica mniej, moge prosić o zdjęcie deski tdika z 95 roku gdzie ma być ta kontrolka od świec żarowych ?? i wyjaśnienie cykania pod maską??
  9. Koledzy nie chcą pisać więc sam napisze co dziś zauważyłem. Tak samo jak kolega nie zapala mi się kontrolka świec żarowych. Ale.... po przekręceniu kluczyka pod maską słysze charakterystyczne "cykanie", i w miejscu gdzie mają być przejechane kilometry miga sie taki cus "1n2". Trwa to u mnie bardzo długo.... , ale po jakims czasie (dziś rano było zimno 3 minuty "cykało" , potem nastąpił głosniejszy "pstyk" , i cykanie ustało. "1n2" zamieniło się na kilometry. Gadałem z kolegami którzy oznajmili mi że to jest własnie kontrolka grzania świec żarowych "1n2" , a w bęzyniakach "1n1" gotowośc wtrysków. Również oznajmili mi że mam coś nie tak ze świecami skoro grzanie trwało aż 3 minuty . Znowu wydatek.... . Jak nie mam racji to proszę niech ktoś to wyjaśni.
  10. Przy średniej prędkości 70 km/h, potrzebuje około 10 - 15 minut.
  11. Mam ten sam problem, kontrolka od swiec nie pali sie , po przekręceniu kluczyka pod maską słychać cykanie, co to jest? praca tych świec?, przesiadłem się nie dawno na z poloneza Tak samo jak autko dłużej postoi musi się motor 3 razy zakręcić zanim załapie.
  12. Jak mi znajomy autko przywoził to na trasie Belgia-Oświęcim (1200km około) wyszło 4,7 litra (tankowane po przejechaniu 100 km 1.9 TDi 90km)
  13. Cugar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wypas, moja audica jest w pralni, jak ja zrobię tez puszcze foty
  14. Ja miałem podobny problem, ale w innym samochodzie (polonezie ) uciekał mi płyn i nie wiedziałęm gdzie, olej czarny , nie kopcił, a płynu ubywało. i to nie mało. I faktycznie powodem była uszkodzona uszczelka pod głowicą płyn uciekał tam był spalany, a maź wypyxhało przez gaźnik (stary poczciwy gaźnikowiec ) do filtra powietrza, kapnołem się jak już niechciał palić i wymieniałem filtr powietrza. No ale co to porównywać konstrukcje takich silników , napisałem dla ciekawostki.
  15. Witam i gratuluje najlepszego samochodu śwaita
  16. Cześć, mam na imię Dawid i niedawno zakupiłem sobie auto moich marzeń, Audi A4 1.9 TDi. Mam nadzieje tutaj uzyskać jak najwięcej informacji o tym modelu ponieważ jestem jeszcze z niego kompletnie zielony, bo przesiadłem się na niego z Poloneza Caro . Nawet nie wiem czy dobrze wpisałem sobie typ silnika , bo nie wiem co te literki znacza, tak zgadywałem że cyfry to liczba koni więc wybrałem 90 . Ale z czasem mam nadzieje że odnajde wszystkie tajniki jakie to cudowne autko w sobie kryje. Pozdrawiam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.