Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomiczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomiczka

  1. Wiem jakim jesteś fanem auta, którym jeździsz, zatem, 100 lat z Arturo, w zdrowiu i wystarczającej płynności finansowej na mody. Pozostałym członkom miłego tygodnia życzę
  2. Jakby powiedział to Majki, gość został pewnie wiele razy wyjaśniony
  3. Oj Kieras, Kieras..... Jak to dobrze uczyć się i AŻ 2 dni obchodzić święto nauczyciela, prawda? A my jeszcze te 2 dni będziemy tyrać niestety.
  4. A jeśli to nie tajemnica, to ile wołasz Grześ za kum-kum?
  5. wszystkim. Arturo, jakbym wiedział, że masz dzisiaj imieniny, to inaczej zaplanowałbym dzisiejszy dzień w pracy. No wiesz: kobiety, szampan, śpiew...... Ale nic straconego, niedługo urodzinki, prawda? Jeszcze raz wszystkiego naj naj
  6. Można się obśmiać do łez. Witam wszystkich
  7. [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 06:52_________________________________________________Dzięki Blondi za życzenia dla nas [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 06:54_________________________________________________Wczoraj byłem z Arturem po auto. Wszystko cacy, prócz lewarka zmiany biegów, który lata jak grzybiarz po lesie. Auto miesiąc naprawiane i mieli czelność oddać niesprawne Trzeba było widzieć Arcziego jak się zagotował. Jak zamknął drzwi pasażera wsiadając do mojego auta , mało z mojej strony się nie otworzyły I pewnie kolejne dwa tygodnie poczeka. DZIADOSTWO !!!!!!!
  8. Po ostatnich ekscesach z próbami kradzieży, od dzisiaj śpię ciut spokojniej. AC już wykupione Teraz niech zwijają, to będzie okazja na następny model :gwizdanie:
  9. I ja się dołączam do życzeń. Najlepszego Dropsone. A pozostałym
  10. qr**, ale lektury od wczoraj
  11. Daras, filmik bardzo fajnie zmontowany, podoba mi się bardzo, dla tego nie będę się upierał, że A6 też była. W końcu, to spoty A4-rek
  12. Reniu, jesteś Wielki !!! Jestem pełen uznania :good:
  13. Dzięki za tak wyebanego spota. Pewnie długo się taki nie powtórzy, ale obym się mylił. Było tyle aut i tyle ludzi, jak na plaży w Mielnie :> Jeszcze raz dzięki
  14. Dzień dobry wszystkim 1. MADAS 2. TOPOR 3. JOZEK726 4. RAFI 5. jedrekx 6. krzychu-trn 7. Komar865 8. dropsone 9. Reniu 10.Damian 11. Newman 12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink 13. karolusss na 50% no moze 60% smiley 14. WIŚNIA (70%) 15. Zuzk@ 75%n !6. tomiczka
  15. Witam wszystkich po dłuższej nieobecności na forum i spotach. Jeszcze w tą niedzielę nie mogę się pojawić w Toruniu, bo czeka mnie przeprowadzka z działki do domu. Ale na następnym spocie powinienem już być. Dawno Was nie widziałem(prócz klubowiczów, z którymi pracuję) i tęskno mi. Z niecierpliwością będę wyczekiwał spotkania w Bydgoszczy. Pozdrawiam
  16. 100 lat Majki
  17. No chłopie! Tak tego nie zostawiaj! To raczej nie jest normalne, że mechanior wmawia Ci, że może coś wpadać w rezonans i obcierać. Jedź do niego i niech poprawia, a jak nie da rady, niech zerknie prawdziwy fachowiec.
  18. Witajcie towarzysze i towarówki
  19. tak, pierwszy raz Ale pamiętam o aparacie i robię foty ze spotów Jak nie ja, to Artur wrzuca. A Ty Grześ?????? Jedna wymiana koła uwieczniona ? :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.