Treść opublikowana przez tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać. Chcesz się zabrać?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Uuuuuuuuuuu chłopie!!!!! Żarty żartami, ale teraz pojechałeś ciut za mocno.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dla mnie to żaden kłopot. Raczej zaszczytem będzie wieźć taką osobistość z Bydgoszczy. Jakby co, to pisz.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jedna zaryzykuję i ponawiam propozycję. A poważnie, to jeśli chcesz, to podjadę po Ciebie. Myślę, że jak nawet mój drogi małżon pojedzie również, to i tak pozostają trzy miejsca. Twoja druga połowa i pociecha, również mile widziani.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spodoba mu się i ci nie odda :polew: Przecież widać jak Reniu w sojej niuni jest zakochany. Z moją, to może być tylko przelotny romans
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu. Jak masz ochotę przejechać się na spota do Torunia, a wir w zbiorniku hamowałby Twoje zapędy, zapraszam do swojej A6. Usiądziesz wygodnie za kierownicą i sam przetestujesz motor. Co Ty na to?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wyobraźcie sobie, że poza miastem, to nawet i szybciej parę razy jechałem niż 130 Np. do Torunia na i ze spotu goniłem do 160 i było wszysko ok. Ta przypadłość jest sporadyczna i chwilowa. Jak już wczoraj pisałem, po zgaszeniu i odpaleniu na nowo, wszysko wraca do normy.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam ponownie. Właśnie pozwoliłem sobie na odrobinę szaleństwa i przegnałem moją szóstkę. Na drugim i trzecim biegu, wkręcałem ją do 4200-4500, a raz na półsprzęgle, wycisnąłem prawie 5000 tysięcy. I co? I zupełnie nic Żadnego mulenia, żadnej odcinki, żadnej chmury za samochodem, no nic. Zbierało się dalej jakby problem, o którym wczoraj pisałem, nie dotyczył mojego auta. Wnioski???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Paweł. Dosyć szybciutko ogarnąłeś temat. Mam zatem prośbę. Zrzucę Ci na PW całość wydruku VAg-a i rzuć nań swym bystrym okiem, ok?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam. Mój ukochany mistrz ( i nie doszukujcie się znów wazeliny ), zVAGował mi auto i wyskoczyły takie błędy: 01272 - Positioning Motor for Central Flap (V70) 41-10 - Blocked or No Voltage – Intermittent - Motor klapy głównej powietrza – V70 00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) Czujnik pozycji klapy motoru tylnego ciśnienia – G113 Ni cholery z tego nie rozumiem. Miłego dnia wszystkim życzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, dzięki za podpowiedzi. Jutro poczytam. Jak nic nie wymyślę, to będę tak dalej jeździł i dalej uprawiał PSJ Kieras, myślę, że ta wzmianka o dieselu, to był tylko incydent i koniec, kropka?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No koleżanki i koledzy! rozwińcie swoje skrzydła (nie fantazję) i pomóżcie odpowiedzieć na moje pytanie. Temat: " brak mocy, po wcześniejszym rozkręceniu silnika do wysokich obrotów". Już wyjaśniam, co się dzieje. Jak zaczynam troszkę wyżej wkręcać silnik np. przy wyprzedzaniu, to na kolejnych biegach (3-5), brakuje mu mocy. Objaw taki, jakby turbina nie doładowywała. Rozpędza się już powoli, spalanie pokazuje ogromne (ok. 12-18 litrów), a obroty do 2000-2200. Ciekawym pozostaje fakt, że jak na chwilkę tylko zgaszę silnik i odpalę na nowo, wszystko jest ok. Pytanie me brzmi: gdzie szukać przyczyny? Tylko proszę, nie piszcie, że pod maską. Do tego już sam doszedłem
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
no i ok...............
-
[AWX] Pierwsze Audi. 1.9 TDI
- Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Ja polerowałem stalową końcówkę i nie ma rdzy. A skąd wiesz, że to stalowa? I po polerce jaki ma kolor? Magnesem sprawdzałem. Ja tylko trochę ją spolerowałem jakiś rok temu, w dodatku ręcznie. Przez jakiś czas było fajnie a później znów była czarna ale rdzy nie ma. Otóż są różne rodzaje blachy nierdzewnej, w tym zawierające Fe. Do takich blach magnes też będzie "kleił".- Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Ja polerowałem stalową końcówkę i nie ma rdzy. A skąd wiesz, że to stalowa? I po polerce jaki ma kolor?- [ALL B5] Pytanie o pomalowanie plastiku
Dobrze gadasz chłopie Dzięki za pozdrowienia i nawzajem- [ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Ta dokładka wygląda tak, jakby miała tam być oryginalnie :good:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przyjedż do mojego garażu to pomogę posprzatać za drobną opłatą czytaj Grzesiu, wakacje tuż, tuż, a moja córcia będzie się na działce nudziła. a do tego, zawsze parę groszy jest jej potrzebne. Myślę, że da się namówić, na jakże przyjemną formę relaksu i zarobku jednocześnie A Tobie mogę piwo postawić, bez uwijania się przy moim- [B5 AJL] Jak sprawdzić wyciek z układu?
A może to tylko zużycie klocków powoduje obniżenie poziomu płynu w zbiorniczku ? Piszeszże co 10tyś dolewasz 100ml, a jakby był wyciek nawet mały, to płyn zleciałby, nawet jakby auto nie jeździło. Przy zmianie klocków i wepchnięciu tłoczków, może okazać się, że będziesz miał nadmiar płynu!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholerka. Jak ja Wam zazdroszczę tego zacięcia w dbaniu o autka. Kiedyś pucowałem co tydzień, a teraz....... Moje plany na weekend, to wytrzepać dywaniki z półcentymetrowej warstwy piachu- [ALL B5] Mycie silnika
No to w sobotę błyśniesz (nawet dosłownie) na spocie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale Grzechu gurban6, przygotował się do sobotniego spotkania. Nawet komorę silnika "wypolerował"!!! http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_mycie_silnika-t138083.0.html;topicseen- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:hi: :bry: :read: :kawa: :pali: :gwizdanie: :decayed: Witam serdecznie, w słoneczny poranek. To dla Renia, bo wczorajsze podsumowanie jakoś słabo wypadło- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gdyby okazało się, że to skrzynia, to odezwę się na pewno. Dzięki. - Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI