Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomiczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomiczka

  1. No i ok
  2. Panowie!! proszę tą uwagę rozpatrzyć ! Zuzk@, a swoją drogą, nawet jakbyś miała dojechać do Szczecina na 20-stą, to znając Ciebie i Twoją jazdę, pewnie też zdążyłabyś Proponuję kompromis: 17.30 ?? Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą
  3. Znowu zaczynacie??? :bicz3:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:53_________________________________________________Tomiczka, Niemcy przegrali... ;( Ale w niedzielę ma być przecież spotkanie pięknych Niemek. Dopisuj się na listę spota i poprawisz sobie w niedzielę humor
  4. No tak, wszystko potwierdzam, był minispocik z meczem i super towarzystwem, kto nie był, niech żałuje!!! No a dziś... ;( Czymże się tak smucisz kobieto?
  5. cyt. Karrolus To bylo niepotrzebne... eeeee... Karolu, toć Majk pisał, że ustalamy spot w jakimś małym gronie, więc myślę, że Artur, chciał dać Temu Majku szansę na współudział w planowaniu spotkania.
  6. Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 1. Reniu 2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%) 3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P ) 4. tomiczka-( obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy 5. ..
  7. No myślę, myślę. A o której ma być spot w niedzielę?
  8. Pomrugać oczami ???? :polew:
  9. Co Ty opowiadasz????? Nie znałem przekleństw, dopóki nie zacząłeś nami dowodzić. To Ty nas uczyłeś przeklinać WITAM wszystkich bardzo kulturalnie
  10. Cześć Pany Ja pierdziu, ile stronic musiałem przebrnąć, żeby móc się przywitać
  11. Cześć Zuzka, cześć Artur i cześć czytelnicy telenoweli :polew:
  12. No toć dobrze napisałem, będziesz ugoszczona tak, że będziesz zadowolona i usatysfakcjonowana, jak na gościa przystało. Z niczym się nie rozpędzam
  13. Arczi się Tobą Zuzka zaopiekuje godnie. Satysfakcja i zadowolenie murowane
  14. Eeeeeee przesadzacie wszyscy
  15. Artur broń mnie trochę do cholery. Powiedz Im, że w pracy, to nie taki miód ze mną :gwizdanie:
  16. :polew: tego jeszcze nie słyszałem :polew:
  17. [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 18:33_________________________________________________ale tu dzisiaj dyskusja............. :gwizdanie: A ilu chętnych na spota.......... :gwizdanie: Jedyny Artur jest na straży i dopilnuje, żeby ugościć Zuzkę. Wiadomo, porządny człowiek, z porządnej firmy. Aaaa... i nie piszcie znów o jakiejś wazelinie i cukrze :gwizdanie:
  18. Ale piękna pogoda, aż szkoda siedzieć przed kompem. Zatem pozdrawiam i uciekam nad wodę
  19. no daj spokój, toć na czole nie mam wybitego "bezalkoholowy" Wypij moje zdrowie i już :>
  20. Reniu, będę nocował na działce, ale do pracy niestety muszę jeździć, więc to połowiczne labowanie Co do browara, to już od kilku lat nie piję alkoholu i jestem z tego dumny
  21. To o mnie chodzi Reniu? :gwizdanie:
  22. Wiemy dla czego. Bo wszędzie dobrze, ale na spocie z naszą ekipą najlepiej. A mi został już tylko jeden kurs i koniec. Czas wakacji zaczęty
  23. Witammmmm. Ale się wyspałem. Teraz mogę jeździć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.