Treść opublikowana przez tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i ok
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie!! proszę tą uwagę rozpatrzyć ! Zuzk@, a swoją drogą, nawet jakbyś miała dojechać do Szczecina na 20-stą, to znając Ciebie i Twoją jazdę, pewnie też zdążyłabyś Proponuję kompromis: 17.30 ?? Jedrekx pisał, że może się spóźnić nawet na 18-stą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Znowu zaczynacie??? :bicz3:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:53_________________________________________________Tomiczka, Niemcy przegrali... ;( Ale w niedzielę ma być przecież spotkanie pięknych Niemek. Dopisuj się na listę spota i poprawisz sobie w niedzielę humor
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No tak, wszystko potwierdzam, był minispocik z meczem i super towarzystwem, kto nie był, niech żałuje!!! No a dziś... ;( Czymże się tak smucisz kobieto?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cyt. Karrolus To bylo niepotrzebne... eeeee... Karolu, toć Majk pisał, że ustalamy spot w jakimś małym gronie, więc myślę, że Artur, chciał dać Temu Majku szansę na współudział w planowaniu spotkania.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 1. Reniu 2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%) 3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P ) 4. tomiczka-( obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy 5. ..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No myślę, myślę. A o której ma być spot w niedzielę?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pomrugać oczami ???? :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co Ty opowiadasz????? Nie znałem przekleństw, dopóki nie zacząłeś nami dowodzić. To Ty nas uczyłeś przeklinać WITAM wszystkich bardzo kulturalnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć Pany Ja pierdziu, ile stronic musiałem przebrnąć, żeby móc się przywitać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć Zuzka, cześć Artur i cześć czytelnicy telenoweli :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No toć dobrze napisałem, będziesz ugoszczona tak, że będziesz zadowolona i usatysfakcjonowana, jak na gościa przystało. Z niczym się nie rozpędzam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Arczi się Tobą Zuzka zaopiekuje godnie. Satysfakcja i zadowolenie murowane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Eeeeeee przesadzacie wszyscy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur broń mnie trochę do cholery. Powiedz Im, że w pracy, to nie taki miód ze mną :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: tego jeszcze nie słyszałem :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 18:33_________________________________________________ale tu dzisiaj dyskusja............. :gwizdanie: A ilu chętnych na spota.......... :gwizdanie: Jedyny Artur jest na straży i dopilnuje, żeby ugościć Zuzkę. Wiadomo, porządny człowiek, z porządnej firmy. Aaaa... i nie piszcie znów o jakiejś wazelinie i cukrze :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale piękna pogoda, aż szkoda siedzieć przed kompem. Zatem pozdrawiam i uciekam nad wodę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no daj spokój, toć na czole nie mam wybitego "bezalkoholowy" Wypij moje zdrowie i już :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, będę nocował na działce, ale do pracy niestety muszę jeździć, więc to połowiczne labowanie Co do browara, to już od kilku lat nie piję alkoholu i jestem z tego dumny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To o mnie chodzi Reniu? :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiemy dla czego. Bo wszędzie dobrze, ale na spocie z naszą ekipą najlepiej. A mi został już tylko jeden kurs i koniec. Czas wakacji zaczęty- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witammmmm. Ale się wyspałem. Teraz mogę jeździć - Meetingi Kujawsko-Pomorskie