Treść opublikowana przez tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No nic, idę do tej mojej kochanki, coś jej pomasuję i spanko. Jutro od rana przeprowadzka na działeczkę, na całe wakacje. Jeszcze raz dzięki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ależ Pani Porucznik, czy to rozkaz? :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ach co tam stóp...... Masaż całego ciała mogę jej zrobić i to nie byle jaki bo HAWAJSKI. Niezawsze byłem lakiernikiem.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuzka, przesłałem kilka fotek Arturowi, na których razem pozujecie. Nie chciałem dodawać ich sam, bo........ powiedzmy nie miałem Waszej zgody. Zobaczymy czy Artur doda. Jak dla mnie oboje wyszliście modelowo Z żonusią nie było tak źle. Nie gniewała się, tylko nóżki ją bolały.
-
Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich
27 czerwca, na stacji u Rafiego Oj Artur, Artur ..............
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Dropson
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I ja dołączam się do podziękowań, a i moja kochana żonka też
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moja żona jest tak kochana, że nawet przeprowadzkę przełożyła na jutro, żebym mógł być na spocie W nagrodę jedzie ze mną :> . Czy Reniu zabierze swoją ukochaną nie wiem, ale miejsce jest dla wszystkich. W końcu to A 6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będziemy razem. Spokojnie Arturze.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej. A pewnie i oczywiscie zapraszamy wszystkich chetnych Znaczy sie Zuzk@ i Tomiczka zaprasza :gwizdanie: Zaprasza też Tomek, ale nie Tomiczka tylko Tomlandia, Bo to On jest z Ina
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur idzie robić [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:31_________________________________________________Teraz już naprawdę uciekam Dobrej nocy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No dobra..... teraz już idę spać...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam roczek swojej córki, przez całe trzy dni zwalają się goście. Mam po prostu mocno pokłóconą rodzinę i jedni na drugich patrzeć nie mogą, a my musimy trzy imprezy robić, no ale jak w Ine to czas będę musiał znaleźć. :> Zabierz ich wszystkich na spot, my ich pogodzimy :bicz3: Potem i będzie ok- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aaaa ide haha.... Jutro (tzn już dziś) o 6.30 składam z kumplem A4 mojego dzielnego synka, który ambitnie coś w niej psuje Ale co mam zrobić? Toć to mój pierworodny i pomóc trzeba.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i reszta ekipy, też niech raczy zabrać głos. Ale może to dobry pomysł.... Tam nas jescze nie widzieli i możemy zrobić furorę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hej Artur... chyba już sami siedzimy co? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 23:49_________________________________________________jechać na INO, do Zuzy na wino....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomku, ja już kupiłem z oryginalnym, pełnym pakietem oświetlenia i szacunek raczej należny konstruktorom audi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem. Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!! A masz podświetlane klamki, i gałkę od zmiany biegów ? Wszystko jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem. Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyżby do pracy nie dotarł Tomek ? Na popołudniówkę mamy Kieras. A dziś spałem ciut dłużej bo wczoraj trzeba było zostać i dokończyć robotę, no i zeszło prawie do 2-giej w nocy. Pawele, spóźnione, ale szczere 100 lat.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to kiedy jedziemy ?? :polew: Dawno nie wyszła mi tak szyderczo prowokacja. Co do czasu i chajsu, to cięrpię na chroniczny brak obu składników, chyba jak większość- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobrze znać swoje miejsce Grześ- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać. Chcesz się zabrać? to przyjedź po mnie A widzisz Grzesiu. Pokorne ciele dwie matki ssie. A jakbym teraz zgodził się na podróż z Tobą, to byłby to szczyt WAZELINIARSTWA :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać. Chcesz się zabrać? to kup autobus bedziesz nas wszystkich wozil A koncern AUDI wypuścił już jakieś autobusy? :polew: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie