Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomiczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomiczka

  1. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 18:59_________________________________________________A w jakim charakterze, jeśli wolno zapytać?
  2. A..... i zapomniałem Kieras, GRATULACJE!!!!! Jak sam widzisz, nie potrzebowałeś sponsora, żeby kupić Szerokiej drogi i rzadkich tankowań
  3. Ja również dzięki. Moja żona też bardzo zadowolona, mogła w spokoju poprzymierzać buciki, w dwóch sklepach
  4. Może Etopiryna pomoże, a jak nie, to Goździkowa ma wpier..
  5. A co z wyjazdem do toruń?
  6. Niestety możliwe jest, że jakaś tarcza, choć nowa, jest skrzywiona. Istnieje też możliwość, że przy montażu tarczy, coś dostało się pomiędzy piastę i samą tarczę (np.kawałek odprysku rdzy) i objawy będą podobne.
  7. Co do perfekcyjności malatury, to dla mnie nie do przyjęcia. Odnośnie mojej kondycji, to jak na inwalidę- pół emeryta, może być. Jeśli o jazdę piątkową chodzi, to musimy to kiedyś powtórzyć. Cóż za podniecenie, w końcu kolesiowi z toyoty należy się :bicz3:
  8. tomiczka odpowiedział(a) na ezc1 temat w Audi A4 B6
    http://moto.allegro.pl/item1052439418_nowy_spojler_tylnej_klapy_audi_a4_dokladka.html O to chodzi?
  9. Takka noga, to prawie jak czekan, który pomógłby wspinać się. Arturo, jak znaczek? Bo jak jest z nim coś nie tak, to jutro wolę się nie pokazywać ludziom.
  10. Witam wszystkich. Ja chętnie spróbowałbym, ale jakbym wygrał z klubowiczami, to i tak zostałbym przez Was zdyskwalifikowany za doping( sporo śrub i blach w nodze)
  11. No ale to ma być pokazówka, więc....... rozumiecie Na widok znaczka wszyscy mają się
  12. Ale jaka odpowiedzialność!!! Nie wiem czy zdołam podźwignąć temat
  13. Może coś na szybko uda mi się dzisiaj wykombinować, ale nie obiecuję. Wszystko zależy od mojego WŁADCY (czyt. Artura) w robocie. Obiecał, że udostępni znaczek i zobaczymy co da się zrobić.
  14. Po co te przepychanki? guregoru- Tobie się nie zdażyło, innym niestety tak. Skoro tobie nie, to nie możesz zakładać tego jako pewnik. Wielu osobom w ten właśnie sposób pękła szyba. Miałem do czynienia już z takimi przypadkami. A pracuję jako mechanik i lakiernik już ładnych parę lat.
  15. Taaaaa..... od razu lakiernik. Amator z nielicznymi pomysłami i to nie zawsze dobrymi.
  16. No nie zawstydzaj mnie
  17. Żadne cuda Reniu. Malujesz element czarnym akrylem, czekasz 24h. Następnie napylasz syntetyczny chrom w takiej ilości, żeby uzyskać lustrzany efekt, przez który przebija spod spodu czerń i czekasz 48h. W trzecim dniu lakierujesz cieniutko bezbarwnym i już.
  18. Kurcze, trochę mało czasu jest na zrobienie próbki, bo pokusiłbym się o wykonanie jej. Niestety ta operacja wymaga TRZECH dni. Ale jak będę miał chwilę wolną, to może....
  19. A'propos znaczka. Jędrek chce mieć znaczek i już. W chromie, troche gryzie w oczy, czarny, nie rzuca się wcale. Ale istnieje trzecia możliwość, mianowicie: "brudny chrom". Jeśli ktoś wie co to takiego. Możnaby też zrobić takie VT o ile można.
  20. dzieńdobry
  21. taaaaaa, a Ty pewnie wskoczysz na moje miejsce? Jak chcesz pracować z nami, to mów otwarcie. Cały czas są potrzebne nowe siły w lakierni. Gadaj z Arturem, On napewno Cię wkręci.[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 12:33_________________________________________________Ale ekipę byśmy stanowili Byłbyś czwarty z klubu i szósty z
  22. a propos jaki jest plan spotkania na niedzielny wypad do Torunia...kto, gdzie i o ktorej?? Ja moge otworzyc liste: 1. ArturB6 2. manny90 3. tomiczka?
  23. zatem w piątek jeszcze porozmawiamy i dogadamy sprawę niedzielnych nadgodzin
  24. to gdzie ten spot???????????? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.