Treść opublikowana przez tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja myślę o założeniu strumienicy do A4, bo cały łącznik elastyczny(harmonijka) jak i plecionka wokół są walnięte. Ale czekam na decyzję syna, przecież nie będę mu się narzucał strumiennica to lipa, prosta rura najlepsze rozwiazanie Jak mam to rozumieć? Prosta rura, to znaczy jaka? I dla czego strumienica, to lipa?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja myślę o założeniu strumienicy do A4, bo cały łącznik elastyczny(harmonijka) jak i plecionka wokół są walnięte. Ale czekam na decyzję syna, przecież nie będę mu się narzucał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakby tyle dawali, to starczyłoby Grzechowi na dwie strumienice. http://www.tlumiki-gruchot.pl/modules/myalbum/photo.php?lid=2934&location_id=184
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem tak na prawdę ile, ale taki skup znalazłem. Można zadzwonić i spytać. Jak był "Topór", to mówił, że za swojego dostał coś koło 300 pln.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A zobacz tą stronę Grześ: http://www.katalizatory.com/?gclid=CPeMh8j556ECFQcx3wodaQ11Jg Tu jakoś lepiej chyba płacą za katy.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale świetne foty ze spotu. No powiem krótko: Reniu, pomysł na sesję autka, strzelony w 10-tkę Może i ja się pokuszę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To i ja dzięki za spotkanie w zacnym gronie. Niestety czas naglił mnie bardzo, bo wyrwałem się z imprezy na działce. Żałuję, że nie mogłem jechać dalej z Wami Ale warto było się urwać, choćby dla tych paru chwil
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dziękuję Grześ, że pomyślałeś i o mnie. Jednak nie jestem w stanie skorzystać, choć oferta kusząca, ale i siły już nie te co kiedyś, i zdrowie, i chęci do zbijania fortuny też jakby mniejsze. Dodatkowym hamulcem dla mnie jest to, że od 19 lat jestem w związku z moją żoną i dopiero teraz zauważyliśmy, jak bardzo jesteśmy od siebie uzależnieni. Tęsknimy za sobą już po kilkunastu godzinach. Tak więc rozłąka nie wchodzi w grę. Jeszcze raz dzięki za pamięć.
-
[B5 AFN] "Łącznik" pokrywki plastikowej TDI z silnikiem
prooooszszsz http://www.postimage.org/image.php?v=gxyFUui
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
A coooooo, a jaaaaaak.....
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
zawsze gdzieś wyjdzie gorzej niż by mogło przy malowaniu całego auta.... w fabryce się to zdarza maszyną nawet Dobra skoro nie chcecie powiedzieć to nie Najważniejsze że jest bardzo fajnie, auto jak nowe Aju! Zgadza się. Nawet w fabryce maszynom zdarzają się błędy. Lakiernikom również. Ale wyższość człowieka nad maszynom jest ta, że człowiek (tu czytaj lakiernik), może zawsze poprawić swoje niedoróbki w taki sposób, aby efekt końcowy, powalał nawet sceptyków. Arturo. Wiesz dobrze jakie masz perełki lakiernictwa w swojej brygadzie Nie przekonuj więcej nikogo do naszej fachowości. W końcu to nasza ekipa kuj-pom będzie miała najładniejsze lakierki na niuniach :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tapetka fajna, ale jak Reniu zabierze nas na taras widokowy, to my takich fotek nastrzelamy, że wszystkie tapetki będą mogły się schować :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To ty zimne piwo jeszcze studzisz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U nas w pracy,wczoraj w komorze, temp. 32 st., a podczas lakierowania ok 40. To jest dopiero sposób na darmową saunę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eee tam napluje........ Inteligentni ludzie powalają słowem, a nie czynem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sobota godz.17:30 Bydgoszcz pod łuczniczką 1. majki 2. rafi 3. Kierownik 4. Reniu 5. tmiczka? A przynajmniej będę bardzo się starał, bo mam wielkie pragnienie, aby osobiście poznać Wielce Zacnego Kolegę Reniego, gdyż jak do tej pory, miałem okazję zobaczyć Go raz i to całkiem "przelotem".
-
[B5 1Z] Problem z biegami
Kolego. Najpierw wyciągnąłbym skrzynię z auta. Zobaczył co i jak, w jakim stanie jest do tego sprzęgło. Dopiero później zaczął szukać. Jak już robisz taką naprawę, to nie oszczędzaj. Zrób to kompleksowo, a na długi czas będziesz miał spokój. Wiadomym jest, że po zakup nawet używanej, nie wyruszysz z siatką, tylko innym autem. Zatem możesz zapakować starą skrzynię i na miejscu porównać. Patrz na wieloklin na wałku sprzęgłowym, żeby ilość wypustów była taka sama. Przy montażu wymień od razu łożysko igiełkowe w wale, podpierające wałek sprzęgłowy, łożysko oporowe i jak wcześniej wspomniałem, sprawdź stan tarczy sprzęgłowej i docisku.
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Od razu widać, że lakiernik z porządnej ekipy lakierował. Cacy wyszło.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No nic, trzeba się niestety udać, na 8 godzin do pracy, pod rządami "Arturusa Tyranusa". Do miłego..........
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I to już jest coś. To sobie powidoczymy, a dziewczyny powidokują
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spotkamy się pod Łuczniczką i zabiore Was w nowe miejsce Uuuuuuuuu....... jakaś niespodziewanka?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 11:35_________________________________________________Reniu! Uchyl rąbka tajemnicy, bo NIEWYCZYMIE rormalnie no.
-
[B5 1Z] Problem z biegami
Kolega ma racje, wysypał się synchronizator 5 biegu i bieg 3 i 4 straciły po 3 zeby na trybach... Kupiłem skrzynie biegów z 98 roku z małym przebiegiem (tak zapewniał sprzedawca), skrzynia DVS - ma dłuższą 4-kę, po za tym wszystko ok. pracy przy zmianie było duzo ale przy okazji wymieniłem kilka innych rzeczy. Sprzęgło mam jeszcze oryginał i mój mechanik stwierdził ze jeszcze około 30 000 wytrzyma, więc pewnie na wiosnę bedę wymieniał, na dzień dzisiejszy fura super jeździ, silnik odżył po wyczyszczeniu kolektora dolotowego Dokładnie. Synchron piątego posypał się. Miałem to samo. Części synchrona, uszkodziły pozostałe tryby, a najdziwniejsze było to, że jak już jechałem, to była cisza, jakby nic się nie stało. Skrzynię(używkę) kupiłem za 600 zł, do tego tarczę sprzęgła za 340zł i jest ok.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ależ tu dzisiaj cisza. Chyba wszyscy łapią promienie słoneczne i trzaskają się na mahoń Dzień dobry Forumowicze :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eh, dziewczyny, dziewczyny..... Tylko Wam kino i całowanie się w głowie. A my tacy biedni, zapracowani...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale zlot jest dopiero we wrześniu, a mi się zdaję, że Rafiemu chodzi o czerwiec.