Treść opublikowana przez tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jest już jakaś koncepcja, co do miejscowości i terminu??? Oczywiście, Drogi Rafale
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A może, nad morze, tam gdzie Nowek był. Zamieścił nawet link do strony, z tym ośrodkiem. Jeśli pojechałyby również dzieci, to myślę, że to dobre miejsce.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Evo???? Może miało być: Adamo i Evo. Ale wiesz Reniu jakie te baby są, wszędzie na pierwszym miejscu muszą być :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W tym linku, znajdziesz takie wycieraczki firmy EVO, ale cena lepsza. http://www.allegro.pl/show_shop.php?category=0&country=1&buy=0&shop=0&order=t&p=0&price_from=0&price_to=0&listing=0&pay=0&listing_sel=1&listing_interval=0&redir_to_search=1&string=wycieraczki&shop_id=7446049 Dodam tylko, że mam takie przy A6 i jestem zadowolony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ehhhhhhhhh.............................
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Żeby tylko.... w ludzkim ciele
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A'propos pracy. Właśnie dzisiaj myślałem, żeby wziąć wolne. Teraz już jestem tego pewien. Daj znać jak Ci przejdzie, to wrócę z urlopu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No cóż "WIELCY BRACIA" mają ZAWSZE rację
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bo byłem niegrzeczny http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afb_lusterko_wsteczne_pytanie-t136876.0.html;msg1643302#msg1643302[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:17_________________________________________________ jak cholera, że przynoszę taki wstyd, mojemu ukochanemu forum kujawsko-pomorskiemu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
noooo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Arturze! Zrób proszę grzeczność nam wszystkim i uaktualnij swój profil. Oczywiście w kwestii fotek swojej niuni :gwizdanie: A może to miała być tajemnica? Trudno, najwyżej dzisiaj w robocie dostanę kolejnego "bana". Zaczynam się przyzwyczajać. Wczoraj na forum dostałem, w pracy też, to i kolejnego jakoś zniosę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam rozumieć, że wszystko zależy od pogody, tak?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam pytanie do starszyzny. Czy organizujecie w tą niedzielę spota w naszym mieście?
-
[ALL B5] Auto nie opdala na benzynie. Nie słychac nastawu przepustnicy
I
-
[B5 AFB] Lusterko wsteczne - pytanie
:good:
-
[ALL B5] Auto nie opdala na benzynie. Nie słychac nastawu przepustnicy
A co to jest " CEFKA"? :polew: Bo w normalnym aucie będzie na pewno CEWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku
Silikon jest dobry do prac budowlanych, a nie do blach samochodowych. Zawiera kwas octowy!!!! Są odpowiednie masy uszczelniające, do uszczelniania połączeń blach karoserii. Sprawdź w sklepach moto, lub w mieszalniach lakierów.
-
[ALL B5] Blokujęce tylne koło
:polew: A nie lepiej od razu samochód? Maniek, sprawdź to, co napisał Pablo. Mechanizm ręcznego, a do tego rozruszaj tłoczek. Po zimie często się zapiekają.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I jakie dalsze plany związane z pracą?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A witam, witam grillowiczów i nie tylko. Fajne foty z wczorajszego spot-grilla. Już żałuję, że nie mogłem przyjechać, ale musiałem odebrać córkę z W-awy.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oby razem do sześćdziesięciotysięcznej strony wytrwać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej Reniu. Humorek chyba każdemu dopisuje w taki dzionek...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to kończ, kończ, co będę mógł mówić, że z magistrem współpracuję
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 13:00_________________________________________________Zuzanno, przeleciałem pobierznie neta i znalazłem to: http://www.polskatimes.pl/warszawa/pieniadze/201526,kredyty-w-euro-okazuja-sie-drozsze-niz-w-zlotych,id,t.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i ile przydatnej wiedzy zdobędziesz.Tylko patrzeć, jak będziesz nam pomagał na forum, fachowym doradztwem :gwizdanie: Ucz się Kieras ucz............