Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. Co tu duzo mowic, kto jest z Łodzi niech uda sie do Seby "uysy" sam wlasnie u niego modze maja A4 )
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Panie i Panowie, chcialbym poinformowac ze mam na wyprzedaży opony letnie w atrakcyjnych cenach :!: Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na PW albo GG 3763128 (po 18.oo) 28474677 (do 18.oo)
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać SPRZEDAM wiecej INFO na [PW] a za tego rowera masz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:22_________________________________________________
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nooo elegancko nareszcie to co w niedziele bedziesz swoja perelka ?? Teraz jak jest juz naprawiona to daje słowo ze bede wpadal na kazdy spocik
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spadaj :gwizdanie:
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Po wizycie u Kosmetyczki )
  8. Ja sie pisze na 1 i 4 (po sztuce)
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hi Hey Hello :gwizdanie: Nareszcie oddal lalunie do lakiernika, takze mam nadzieje ze pojawie sie juz na najblizszym spocie I ogolenie chcialem wszysykich przeprosic za moja nieobecnosc )) Obiecuje ze sie poprawie
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Was obywatele RP :gwizdanie: Chciałbym wszystkich poinformowac, ze po 4 m-c w koncu sprawa stłuczki w ktorej moja brała udzial zakonczyła sie :!: Teraz tylko musze bryknąć sie do ubezpieczalni zglosic szkode, pozniej do warsztatu i audiolka bedzie sie naprawiala
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie gdyby ktos byla zainteresowany wyniama rozrzadu To informuje za mam dobra promocje na rozrzady firmy SKF Ewentualnie inne czesci.. NGK BOSCH SHELL Jak cos to.. PW / GG 3763128 / TEL. 507 260 993 PS. A moja niunia wciaz rozbita i póki co nie widac finału sprawy :/
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie jezeli ktos jest zainteresowany to masz promocje na oleje SHELL'a jak cos t pisac na PW
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak.. kpl. tarcz = 2szt na lewa i prawa strone [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 15:59_________________________________________________jezeli mowimy o tym wahaczy to z Lemforder kosztuje 400zl :/ a LUCAS TRW 240zl[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:07_________________________________________________a jezeli ktos jest zainteresowany to mamy promocje na oleje SHELL'a i SKF'a [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:08_________________________________________________http://www.autoteile-online.biz/images/import/161/0161JTC936_1.jpg
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klocki LUCAS TRW - 80zl (kpl.) tarcze LUCAS TRW - 185zl (kpl.)
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ktory dokladnie wahacz;>
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a zahaczy ktos o Retkinie ;>
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tam, oj tam... zanim skonczy sie sprawa sadowa bedzie wygladala jak nówka ;p
  18. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Wszytskich po długien nieobecnosci ) Musze Wam sie pochwalic ze stalo sie... Moja wczoraj przytuliła sie do VW ;(
  19. zdecydowanie SPIDAN!
  20. ja moge polecic taki zestaw... tarcze - LUCAS TRW klocki - jw. (ewentualnie bosch) dla mnie ferodo sa za miekkie i za szybko sie koncza
  21. A ja smialo moge polecic Sachs'a.. cena duzo lepsza niz "BIL" a jakosc tez jest b. dobra ja u siebie juz rok jezdze i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. pozdrawiam
  22. Kolego jezeli jeszcze nie wybrales amorkow, to smialo moge polecic Sachs'a. W moje A4 jezdza juz rok i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. Pozdrawiam
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie mam do sprzedanie kilka gratow do naszych czterech kólek :gwizdanie: Gdyby byl ktos zainteresowany - tarczami, klockami, itp. to prosze o PW
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo pic to trzeba umiec
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    odwal sie :!: jutro jade do Stolicy :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.