Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
- [B6 AWX] Gdzie w Łodzi podkręcić motorek
Co tu duzo mowic, kto jest z Łodzi niech uda sie do Seby "uysy" sam wlasnie u niego modze maja A4 )- Spociki Łódzkie
Witam Panie i Panowie, chcialbym poinformowac ze mam na wyprzedaży opony letnie w atrakcyjnych cenach :!: Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na PW albo GG 3763128 (po 18.oo) 28474677 (do 18.oo)- Spociki Łódzkie
Powitać SPRZEDAM wiecej INFO na [PW] a za tego rowera masz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:22_________________________________________________- Spociki Łódzkie
nooo elegancko nareszcie to co w niedziele bedziesz swoja perelka ?? Teraz jak jest juz naprawiona to daje słowo ze bede wpadal na kazdy spocik- Spociki Łódzkie
spadaj :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Po wizycie u Kosmetyczki )- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Ja sie pisze na 1 i 4 (po sztuce)- Spociki Łódzkie
Hi Hey Hello :gwizdanie: Nareszcie oddal lalunie do lakiernika, takze mam nadzieje ze pojawie sie juz na najblizszym spocie I ogolenie chcialem wszysykich przeprosic za moja nieobecnosc )) Obiecuje ze sie poprawie- Spociki Łódzkie
Witam Was obywatele RP :gwizdanie: Chciałbym wszystkich poinformowac, ze po 4 m-c w koncu sprawa stłuczki w ktorej moja brała udzial zakonczyła sie :!: Teraz tylko musze bryknąć sie do ubezpieczalni zglosic szkode, pozniej do warsztatu i audiolka bedzie sie naprawiala- Spociki Łódzkie
Panowie gdyby ktos byla zainteresowany wyniama rozrzadu To informuje za mam dobra promocje na rozrzady firmy SKF Ewentualnie inne czesci.. NGK BOSCH SHELL Jak cos to.. PW / GG 3763128 / TEL. 507 260 993 PS. A moja niunia wciaz rozbita i póki co nie widac finału sprawy :/- Spociki Łódzkie
Panowie jezeli ktos jest zainteresowany to masz promocje na oleje SHELL'a jak cos t pisac na PW- Spociki Łódzkie
tak.. kpl. tarcz = 2szt na lewa i prawa strone [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 15:59_________________________________________________jezeli mowimy o tym wahaczy to z Lemforder kosztuje 400zl :/ a LUCAS TRW 240zl[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:07_________________________________________________a jezeli ktos jest zainteresowany to mamy promocje na oleje SHELL'a i SKF'a [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:08_________________________________________________http://www.autoteile-online.biz/images/import/161/0161JTC936_1.jpg- Spociki Łódzkie
klocki LUCAS TRW - 80zl (kpl.) tarcze LUCAS TRW - 185zl (kpl.)- Spociki Łódzkie
a ktory dokladnie wahacz;>- Spociki Łódzkie
a zahaczy ktos o Retkinie ;>- Spociki Łódzkie
oj tam, oj tam... zanim skonczy sie sprawa sadowa bedzie wygladala jak nówka ;p- Spociki Łódzkie
Witam Wszytskich po długien nieobecnosci ) Musze Wam sie pochwalic ze stalo sie... Moja wczoraj przytuliła sie do VW ;(- [B5 AWT] Wymiana trykającego przegubu, na jaki?
zdecydowanie SPIDAN!- [B5 1Z] Jakie tarcze + klocki na tył?
ja moge polecic taki zestaw... tarcze - LUCAS TRW klocki - jw. (ewentualnie bosch) dla mnie ferodo sa za miekkie i za szybko sie koncza- [B5 AFN] Jakie Amortyzatory do mojego Audi
A ja smialo moge polecic Sachs'a.. cena duzo lepsza niz "BIL" a jakosc tez jest b. dobra ja u siebie juz rok jezdze i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. pozdrawiam- [B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Kolego jezeli jeszcze nie wybrales amorkow, to smialo moge polecic Sachs'a. W moje A4 jezdza juz rok i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. Pozdrawiam- Spociki Łódzkie
Panowie mam do sprzedanie kilka gratow do naszych czterech kólek :gwizdanie: Gdyby byl ktos zainteresowany - tarczami, klockami, itp. to prosze o PW- Spociki Łódzkie
bo pic to trzeba umiec- Spociki Łódzkie
odwal sie :!: jutro jade do Stolicy :gwizdanie: :gwizdanie: - [B6 AWX] Gdzie w Łodzi podkręcić motorek