Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
oj ta nasza Poczta Polska... :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:58_________________________________________________Pany na tą sesje to i ja sie pisze! Tylko zeby nie była w ten weekend, bo od piatku bede hen hen daleko.. ;(
-
Spociki Łódzkie
te listonosz... zamilcz bo dostaniesz negatywa na Allegro
-
Spociki Łódzkie
HA to i ja sie dorzucam zeby pękło 500 :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tak sie sklada ze mam akurat dwa do sprzedania jak chcesz to moge Ci je popedzic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: (żartuje oczywiscie ) ode mnie ktos pożyczyl ramki od halogenow :/
-
Spociki Łódzkie
zeby nie bylo.. ja bede o 19.oo[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 09:55_________________________________________________PS. dotra dzis klubowe vleki ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Panowie i Panie :gwizdanie: Czy chcialby ktos z Was uderzyc dzis w kluby??? Jezeli tak to mam zaproszenia do Cabaretu Zainteresowani niech pisza mi na GG 3763128
-
Spociki Łódzkie
Panowie, wreszcie w moim perpetum mobile nastala błoga cisza!!! o jak dobrze ze moge wkoncu normalnie posluchac radia:) Katalizator - bye bye
-
Spociki Łódzkie
wlasnie tez zauwazylem ze od teraz spotujemy sie o 19
-
Spociki Łódzkie
to ustalmy ze spotykamy sie ZAWSZE o 19.oo w naszym miejscu... a Pan Reżyser nie owa informacje wprowadzi u gory ekranu.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 23:27_________________________________________________Seba ma racje... co niedziela godz. 18.oo kolo rondka!!!! KONIEC TEMATU[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 23:29_________________________________________________a na zachete dodam ze dla stalych spotowiczow dam wieksze rabaty na czesci u mnie w robocie
-
Spociki Łódzkie
Panowie ogolnie organizacja w naszym Łodzki Klubie jest :cenzura: Wszyscy smiejemy sie z posiadaczy Daewoo a co jak co ale przyjezdzaja w liczniejszym składzie od Nas :/ Wiec albo zaczniemy sie organizowac i bedziemy przyjezdzac wieksza ekipa na spoty albo po prostu dajmy sobie spokoj i tyle.. Rozumiem ze w weekend roznie bywa (czlowiek nie wielbład, pic musi) i niektorzy maja ciezki stan, ale przeciez mozemy przelozyc spot na 19.oo (mysle ze to tej godziny kady juz dojdzie do siebie) i spotkac sie pod tym Realem. Przyznaje sie bez bicia ze tez odpuscilem kilka spotow, ale bylo to spowodowane małymi usterkami a moje białej suczce Wiec prosze Was zacznijmy wkoncu wspolpracowac.. bo troche wstyd ze na spot przyjezdzaja po 2-3 auta.
-
Spociki Łódzkie
wszystkich dzisiejszych spotowiczów prosze o zabranie ze soba stoperów do uszu, bo narobie dzis spoooro hałasu :gwizdanie: :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja bede na 100% :!:
-
Spociki Łódzkie
to moze liste obecnosci zrobimy?? kto bedzie na stówe ?!
-
Spociki Łódzkie
no to za tydzien beda 3 a pamietacie jak bylo nas 14 :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to nie jest bialy tylko ecru
-
Spociki Łódzkie
a tu i tam.. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 22:05_________________________________________________drodzy koledzy i kolezanki czy ktos z Was polerowal juz samodzielnie swoje cztery kólka i moglby mi cos doradzic w tym temacie? czy lepiej oddac to jakiegos "speca" blacharza-lakiernika ??
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich W R Ó C I Ł E M :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Tarcza sprzęgła
3000 722 002 - SACHS Sprzęgło kpl. 228mm AUDI A4/VW PASSAT 1,9TDI 55,66kW 95-01 (AHU) 820zl a to z linku na allegro - SACHS Sprzęgło kpl. 228mm VW T4 2,4D/2,5 90- /SKODA OCTAVIA/AUDI A3 1,9TDi mot.AGR 96- (a cena dwa razy nizsza) wybor nalezy do Ciebie. Ja podalem numery sprzegiel wg. tego numeru ORI, ktory podales.
-
[B5 1Z] Tarcza sprzęgłowa z dociskiem Sachsa
identyczny zestaw mam za 520zl tarcza docisk łożyszko
-
[B5 1Z] Tarcza sprzęgła
po numerze ORI. sprzegla ktore do Ciebie pasuja to.. -SASCH 1862 482 031 -LUK 323 0342 10
-
Spociki Łódzkie
bo kliszy mi brakło na środek a drzewo zostalo w lesie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja biała suczka ;))
duza felga i gleba odpada na Polskie drogi ;/ aktualnie jest 16' i czasami jak wpadne w jakas dziure to zastanawiam sie co by bylo gdybym mial 17' i glebe
-
[ALL B5] Moja biała suczka ;))
wlasnie felge chce zostawic ORI tą co jest
-
[ALL B5] Moja biała suczka ;))
kolor ladny, ale trudny w utrzymaniu... no cóż cos za cos )) [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:34_________________________________________________w przyszlosci chce przyciemnic szybki (smoła :gwizdanie:) i zalozyc zegareczek z pełnym FISem.. a z czasem okleic dach na czarno