Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. co tu duzo opisywac.. pełna seria :gwizdanie:
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:03_________________________________________________taka mała sesja :gwizdanie:
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Po primo jestem szczesliwym posiadaczem A4 :gwizdanie: a po drugie.. uspie sie sam
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak zostaniesz emerytka to Cie uśpimy :polew: żebyś nie stwarzała zagrożenia na drogach
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madziu i tu masz racje :!: Emeryci w 126 są bardzoo niebezpieczni. nie dosc ze ślepy to jeszcze lubi zmieniac pas bez kierunkowskazu :/
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chyba jak jest z górki
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też nie jeżdżę jak emeryt ale na skrzyżowania świetlne mam już alergie, mnie też jeden cymbał wypakował na światłach (taki mały żart) a to zagazowanym 1.6 mozna jezdzic jak nie emeryt?
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szkoda tylko ze czasami jest to cena zycia albo kalectwa
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie pierwszy i nie ostatni.. co jak co ale zaplacili wysoka cena za milosc do samochodow i szybkiej jazdy
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mi wczoraj janek cos wspominal na ten temat, ale dopiero dzis przypadkowo trafilem na ten filmik. szkoda tylko chłopakow ;(
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko oddaj w oryginalnym opakowaniu Ok a pozniej sprzedam go tobie
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja od dzis bede jezdzil tylko prosto
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko nie rozwal go w weekend bo nie bedziesz mial gdzie kupic nowego, ja mialem o tyle szczescia w nieszczesciu ze stalo sie to u mnie pod firma wiec szybko pobieglem na magazyn i "pozyczylem" sobie nowy
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to czas najwyzszy na wymiane
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak chcesz to sluże pomocą w usmiercaniu twojego przegubiku :gwizdanie:
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak jest Panie Łukaszu :!: :>
  18. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to szykuj sie na wydatek 160zl (bo mnie wlasnie tyle bedzie kosztowal sam przegub - SPIDANA)
  19. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OooO moj mechanik sie pojawił :gwizdanie: bez bicia przyznaje sie do wlasnej glupoty
  20. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    skrecone kola max. w lewo, jedynka i but
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    slyszalem, ale myslalem ze jeszcze troszke potrybi :gwizdanie:
  22. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kruca fak własnie ukrecilem przegub i znow weekend bez auta ;(
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    te chomiki tez pija redbull'a... :gwizdanie: http://www.sadistic.pl/chomicze-wtf-vt38175.htm?sid=06f2d6b4bec7cf06f7d656bf5b57de3e
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja biore dwie czarne :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 10:26_________________________________________________Panowie wie ktos jak bezinwazyjnie zdenontowac panel climatronicu?? musze go wyciagna i przeczyscic, bo zablokowal mi sie guziczek OFF
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale jak podpisze pokwitowanie to juz lipa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.