Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J3rzyK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez J3rzyK

  1. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    prosciej.. akurat znalazlem takie zdjecie :gwizdanie: ale ogolenie to chce taka szfke a ringi zrobie juz sobie sam
  2. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem ze sa, ale mnie interesuje konkretny model
  4. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teoretycznie tak, praktycznie nie, bo nie mam 30 postow :gwizdanie:
  5. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    drodzy koledzy i kolezanki, orientujecie sie moze gdzie w okolicach Łodzi jest jakies duuze składowisko "czwórek" bo potrzebuje zegary do mojej niuni ale nigdzie nie moge znalezc
  6. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a nie masz do nich zadnego numeru.. bo nie chce mi sie specjalnie jechac przez cala lodz zeby pozniej uslychec.. "nie mamy"
  8. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany orientujecie sie gdzie w okolicach lodzi sa jakie szroty z samymi Audiczkami??? Po dzisiejszej diagnozie okazalo sie ze mam do wymiany zegary
  9. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek jak Bartek ale zakosil mi moja ksywke
  10. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy ktorys z Bartkow ma ETKE
  11. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a macie czarne wstażeczki na antenkach?? bo jak nie to moge kilka sztuk przywiezc :gwizdanie:
  12. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja i Łaszczak bedziemy na stówe!! PS. moze ktos z Was ma ETKE (działajaca ) to by mi podrzucil na spocik :gwizdanie:
  13. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie.. parking makro moze byc zamkniety... wiec walimy wszyscy pod Real
  14. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: i po dwoch godzinach powiemy ze lista zostala na lodowce
  15. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a nikt nie bedzie nas ganiał za to ze sie tam spotujemy??
  16. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaraz postaram sie zamowic lepsza )) Kuba mam nadzieje ze bedziesz dzis na spocie, bo chcialem sprawdzic twoje zegary :gwizdanie:
  17. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  18. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    REAL - WŁÓKNIARZY 18:OO KOŁO RONDKA
  19. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co do spotu to mozemy sie spotkac zreszta mam "zegarowy romans" do Kuby
  20. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie w zwiazku z dragedia ktora sie dzis wydarzyla, sadze ze jutrzejsze grillowanie trzeba bedzie przelozyc na inny dzien.
  21. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [*] szkoda ludzi... ;(
  22. w 100% zgadzam sie z robertem pracuje w hurtowni czesci i wiem co EVR pakuje w swoje pudełka. jezeli mozesz to wybieraj Ruville, bo w opakowaniach SKFu masz to samo a za wieksze pieniadze.. wiec po co przeplacac
  23. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a bedziesz w niedziele na spociku ;> bo Twoja szafka moze byc nam bardzooo pomocna
  24. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OoooO widze las rąk chetnych do pomocy
  25. J3rzyK odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panie rezyseze, Panie rezyseze.. moze zamiescisz Pan jakie ogłoszenie parafialne co do weekendu Ja z miła checia pogrilluje :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 12:34_________________________________________________to sie popisalem Polszczyzna reżyserze*

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.