Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misiek600

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Misiek600

  1. Może i lepiej ale mam akurat pompę od AFN-a która była do końca sprawna i nie było z nią problemów, autko paliło na tyk na niej wiec myślę że mogę go założyć zamiast kupować następny...
  2. Dzięki wielkie MASATO Jutro biorę się za działanie
  3. a przeróbka pinów w razie czego wystarczy ??
  4. Panowie czy nastawnik od pompy 10 spasuje do 11 bo właśnie dziś poległ czym mnie okropnie załamał a mam pompe 10 z poprzedniego autka i zastanawiam sie czy nastawnik podejdzie
  5. Szykuje sie na konkretne mody tyle że na wiosne ale mnie to wkurza że musze go chwile kręcić zanim odpali[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:14_________________________________________________Zrobiłem jeszcze coś takiego
  6. Prośba o analize logów. Ahh + wtryski AFN 1 3 4 8 10 11
  7. W Krakowie na ul.Nowohuckiej obok M1 widziałem sklep S-line z gratami do audi i mieli też tam ori felgi, ale niestety co do ceny nie pomogę.
  8. NIe ma bólu ;p ja duzo latam i nawet na 18" jest git a prezencja duzo lepsza niż na 17"
  9. Kurde szkoda ze nie ma spotów w niedziele ;(
  10. Ale różnica jest ogromna, każdemu polecam Ja sie dziwie że tego wcześniej nie miałem założonego I nie ma sie co bać 18" , wygląd super i jazda za***ista ;D
  11. założyłem pod to jeszcze cieniutkie podkładki teflonowe.
  12. tak ja wszystko sam robie
  13. TA-Technix ale jeżdze na nim już 2 miechy i jestem zadowolony a wczoraj do kompletu doszły felgi i oponki Continental
  14. Po to że jeśli bedzie tak jak mówi kolega Kowi87 że sie to bedzie tylko "odpychało" to wtey pojdziemy dalej pod 160-170KM Wtryski już by pewnie były ale siostrzenica ma chrzciny i jako chrzestny musze kupić 4 kółka pod pseudonimem "Wózek" a to wydatek około 900zł :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________Dziś wziąłem wolne w robocie i cały dzień poświęciłem mojej Żabce Audi wzbogaciło się o : - Nowe kompletne sprzęgło Sachs -Komplet tarcz i klocków hamulcowych TRW - Nowe wszystkie filtry + Olej Full Syntetyk 5W40. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:57_________________________________________________Wczoraj w odstawkę poszły znaczki z tyłu , polerka i dalsza rozbudowa systemu audio [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________NO i stało sie ;D:D:D:D 18 cali plus gwint
  15. No i zamontowałem gwint Jestem bardzo zadowolony. Regulacja od -20do -100mm. Wielkie dzięki za pomoc
  16. http://moto.allegro.pl/audi-pax-pax-system-pojedyncza-f-vat-i1707119846.html
  17. Tylko ze ciężko chyba z używkami żeby sprawdzić czy jest ok??
  18. Witam , jako że powoli zmiany idą dalej i stanąłem przed faktem wymiany amortyzatorów, postanowiłem odrazu przygotować zawias pod przyszłą zmianę felg na 17 lub 18 i tu rodzi sie moje pytanie: Co wybrać?? mam 3 opcje: - Gwint TA-Technix lub FK - Sportowe Amorki + springi obnizające -40 TA-TX lub MTS - Seryjne Amorki KYB lub Bilstein + Springi -30, 35, 40
  19. Stała się dziś straszna rzecz i słońce zasłoniło się za chmurami by ze mną opłakiwać ten smutny fakt ;( Mianowicie rozsypało się turbo i mam pytanie gdzie w Krakowie lub okolicach mogę jakoś się ratować i gdzie dobrze zrobią mojej turbawce ;(
  20. http://moto.allegro.pl/kola-alu-do-audi-18-cali-2x7-5-2x8-5-oryginalne-i1480999636.html Jak w temacie. Podejdzie do B5 i jak to bedzie wyglądać??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.