Treść opublikowana przez Misiek600
-
[B5 AHH] Nastawnik pompy!!! Pilne !!
Może i lepiej ale mam akurat pompę od AFN-a która była do końca sprawna i nie było z nią problemów, autko paliło na tyk na niej wiec myślę że mogę go założyć zamiast kupować następny...
-
[B5 AHH] Nastawnik pompy!!! Pilne !!
Dzięki wielkie MASATO Jutro biorę się za działanie
-
[B5 AHH] Nastawnik pompy!!! Pilne !!
a przeróbka pinów w razie czego wystarczy ??
-
[B5 AHH] Nastawnik pompy!!! Pilne !!
Panowie czy nastawnik od pompy 10 spasuje do 11 bo właśnie dziś poległ czym mnie okropnie załamał a mam pompe 10 z poprzedniego autka i zastanawiam sie czy nastawnik podejdzie
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów dynamicznych
Szykuje sie na konkretne mody tyle że na wiosne ale mnie to wkurza że musze go chwile kręcić zanim odpali[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:14_________________________________________________Zrobiłem jeszcze coś takiego
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów dynamicznych
filtr powietrza ma może ze 2-3 miechy
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów dynamicznych
samemu chyba dawki nie zwiększę?
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów dynamicznych
Prośba o analize logów. Ahh + wtryski AFN 1 3 4 8 10 11
-
[ALL B8] Alu ori Audi 18"
W Krakowie na ul.Nowohuckiej obok M1 widziałem sklep S-line z gratami do audi i mieli też tam ori felgi, ale niestety co do ceny nie pomogę.
-
[ALL B7] Prosba o porade jakie fele wybrac
NIe ma bólu ;p ja duzo latam i nawet na 18" jest git a prezencja duzo lepsza niż na 17"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robota nie pozwala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde szkoda ze nie ma spotów w niedziele ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wszystkich
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Ale różnica jest ogromna, każdemu polecam Ja sie dziwie że tego wcześniej nie miałem założonego I nie ma sie co bać 18" , wygląd super i jazda za***ista ;D
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
założyłem pod to jeszcze cieniutkie podkładki teflonowe.
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
tak ja wszystko sam robie
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
TA-Technix ale jeżdze na nim już 2 miechy i jestem zadowolony a wczoraj do kompletu doszły felgi i oponki Continental
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Po to że jeśli bedzie tak jak mówi kolega Kowi87 że sie to bedzie tylko "odpychało" to wtey pojdziemy dalej pod 160-170KM Wtryski już by pewnie były ale siostrzenica ma chrzciny i jako chrzestny musze kupić 4 kółka pod pseudonimem "Wózek" a to wydatek około 900zł :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________Dziś wziąłem wolne w robocie i cały dzień poświęciłem mojej Żabce Audi wzbogaciło się o : - Nowe kompletne sprzęgło Sachs -Komplet tarcz i klocków hamulcowych TRW - Nowe wszystkie filtry + Olej Full Syntetyk 5W40. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:57_________________________________________________Wczoraj w odstawkę poszły znaczki z tyłu , polerka i dalsza rozbudowa systemu audio [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________NO i stało sie ;D:D:D:D 18 cali plus gwint
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
No i zamontowałem gwint Jestem bardzo zadowolony. Regulacja od -20do -100mm. Wielkie dzięki za pomoc
-
[ALL] Wrzucę na to zwykłą oponkę?
http://moto.allegro.pl/audi-pax-pax-system-pojedyncza-f-vat-i1707119846.html
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
Tylko ze ciężko chyba z używkami żeby sprawdzić czy jest ok??
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
Witam , jako że powoli zmiany idą dalej i stanąłem przed faktem wymiany amortyzatorów, postanowiłem odrazu przygotować zawias pod przyszłą zmianę felg na 17 lub 18 i tu rodzi sie moje pytanie: Co wybrać?? mam 3 opcje: - Gwint TA-Technix lub FK - Sportowe Amorki + springi obnizające -40 TA-TX lub MTS - Seryjne Amorki KYB lub Bilstein + Springi -30, 35, 40
-
[B5 AHH] Panowie Ratujcie !!! Padło Turbo ;(
Stała się dziś straszna rzecz i słońce zasłoniło się za chmurami by ze mną opłakiwać ten smutny fakt ;( Mianowicie rozsypało się turbo i mam pytanie gdzie w Krakowie lub okolicach mogę jakoś się ratować i gdzie dobrze zrobią mojej turbawce ;(
-
[ALL B5] Podejdzie do B5?????
No i kupa
-
[ALL B5] Podejdzie do B5?????
http://moto.allegro.pl/kola-alu-do-audi-18-cali-2x7-5-2x8-5-oryginalne-i1480999636.html Jak w temacie. Podejdzie do B5 i jak to bedzie wyglądać??