Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
jeszcze nie jest pewne w który weekend będę ale na pewno dam znać wcześnie :good: spadam do sklepiku po chlebuś i mleczko dla młodzieży [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 07:34_________________________________________________no i dzieciaki zadowolone :> śniadanko się robi a tata popija
-
Spociki Łódzkie
chyba 16-18.07 będę kręcił się na południu tj. Katowice, Rybnik, może Zakopane więc może zrobię małą wizytacje i przegląd furaczy
-
Spociki Łódzkie
Pani Basiu mam pytanko czy spotykacie się tylko we wtorki pod Go-sport czy w jakiś inny dzień także ???
-
Spociki Łódzkie
nasz nadworny "Doręczyciel Dręczyciel z wielkimi pks-ami" to musi mieć kasiury - przecież my zaczynamy pracę a on już praktycznie kończy :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
może nie wysypia ale kasiura ogromniasta :kox: :kox:
-
Spociki Łódzkie
sorki, nie zaglądałem na "śląskie" . Jak zdróweczko. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 06:47_________________________________________________widzę, że koleżanka wychodzi z założenia "Kto rano wstaje temu Bozia daje" tego się trzymajmy
-
Spociki Łódzkie
najpierw siedzita do nocy a później nie ma z kim pogadać od rana - przecież już 06:41 :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Tomek łykaj Lemforder - ja bym tak zrobił. :good: Lemfordery kładą fabrycznie do BMW.
-
Spociki Łódzkie
pany z tymi gokartami to malinowy pomysł [br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 17:06_________________________________________________Ja się piszę :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
siemanko Ja też obecny , ale na krótko zaraz spadam do roboty
-
Spociki Łódzkie
:hi: miłej nocki dla wszystkich
-
Spociki Łódzkie
" na grzdylki szkoda życia - jak już walić to Grzdyla !!!! :polew: Foty :good:
-
Spociki Łódzkie
Pany ja spadam w piórnik tzn. lulu - ostatnie dwie nocki miałem ładnie mówiąc leciutko zarwane :drunk: :drinks: . Mój organizm przyjmował dziś tylko "wodę mineralną i to tylko bez gazu bo jeździłem dziś autem Siara mi dał" :polew:
-
Spociki Łódzkie
nutkę nie NUTĘ !!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
no to gitesuwa na klawuche nie mogę się doczekać
-
Spociki Łódzkie
zapytam jeszcze jak tam rameczki nasz Doręczycielu - dręczycielu z zaje....mi pks-ami :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie dziwie się bo ja go w trakcie poprawiałem :kox: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:25_________________________________________________a propos fotek to macie jakiegoś fotografa czy sami rezacie fotki
-
Spociki Łódzkie
Pany dajcie znać kiedy walicie te fotki też bym chętnie podjechał Jak można oczywiście Co to towarzych poszło lulu albo albo nie ma z kim popisać ;( ;( ;(
-
Spociki Łódzkie
może to nie był drink tylko jakiś sosik do popicia :polew: :polew: :polew: nie ma jak knajpki w łódzkiem
-
Spociki Łódzkie
dla wtajemniczonych : może dla kogoś ziemniaczki z boczuszkiem :polew: :slina:
-
Spociki Łódzkie
a co Ty w domu z listami robisz? prześwietlasz czy 'rozbrajasz' nad parą ? :polew: :polew: jak Anioł z Alternatywy 4 :polew:
-
Spociki Łódzkie
:shocked: :shocked: faktycznie respect :good:
-
Spociki Łódzkie
siemanko wszystkim. Jak szanowne zdrówko koleżanek i kolegów ???
-
Spociki Łódzkie
zawsze jak mnie nie ma to jest dużo autek
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wszędzie same ogolone c...ki :polew: człowiek nie czuje jak mu się rymuje