-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możesz tu spróbować: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159810.0 dzięki - sprawdzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
HEJA, mam pytanko do bractwa na forum. mam kombiaka i chciałbym przyciemnić szyby. możecie polecić sprawdzoną firmę z Poznania lub okolic, która bez fuszerki wykona zadanie. pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć, czy ktoś wie gdzie w Poznaniu mogę założyć relingi na swojego avanta? Relingi kupiłem i potrzebny jest profesjonalny montaż. proszę o podpowiedzi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam, panowie czy ktoś z poznania ma w swoim aucie SDS i mógłby pomóc w instalacji tego systemu w moim aucie? poza tym chciałbym kupić z pewnego źródła VAGa. proszę o kontakt na PW.
-
[B5 AHL] Producenci opon
czy ktoś ma jakąkolwiek praktyczną opinię na temat opony Gislaved FR SPEED 606? jestem ciekaw jak się sprawdzają na drodze te szwedzkie gumy... czekam na info
-
Polecane opony letnie
witam, czy ktoś ma jakąkolwiek praktyczną opinię na temat opony Gislaved FR SPEED 606? jestem ciekaw jak się sprawdzają na drodze... czekam na info
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heja meja, sorry że tak z innej beczki pojadę, czy ktoś z wielkopolskich klubowiczów może mi podpowiedzieć gdzie i jakiego kupić VAG'a w rozsądniej cenie (kabel + oprogramowanie). mam B7 więc musi to być wersja z "CAN". Poza tym nie chcę eksperymentować a dobre rady zawsze w cenie!!! proszę o info na PW
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
dzięki za info. zabiorę się za ten SDS jak się upewnię że wszystko gra w silniku po chipowaniu. auto kupiłem po chiptuningu i muszę go sprawdzić na hamowni. pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u Wojtka za ośke płaciliśmy 70pln-ów i z tego co wiem to 4x4 też robi, zadzwoń może do niego i zapytaj, może będzie za pół ceny :gwizdanie: http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html http://chiptuning.poznan.pl/Kontakt.html robi ale chyba tylko na przenośnej... czyli czujnik na koło, laptop na kolana i runda po Niestachu od ronda Obornickiego do wiaduktu na Wojska Polskiego - 2 razy sam też tak u niego miałem hamowane auto... Czyli jaką hamownię w Poznaniu polecacie?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
- Nowicjusz - wątek powitalny
pozdro dla wszystkich - Nowicjusz - wątek powitalny
Bartasm
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta