Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartasm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartasm

  1. możesz tu spróbować: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159810.0 dzięki - sprawdzę
  2. HEJA, mam pytanko do bractwa na forum. mam kombiaka i chciałbym przyciemnić szyby. możecie polecić sprawdzoną firmę z Poznania lub okolic, która bez fuszerki wykona zadanie. pozdro
  3. cześć, czy ktoś wie gdzie w Poznaniu mogę założyć relingi na swojego avanta? Relingi kupiłem i potrzebny jest profesjonalny montaż. proszę o podpowiedzi.
  4. witam, panowie czy ktoś z poznania ma w swoim aucie SDS i mógłby pomóc w instalacji tego systemu w moim aucie? poza tym chciałbym kupić z pewnego źródła VAGa. proszę o kontakt na PW.
  5. czy ktoś ma jakąkolwiek praktyczną opinię na temat opony Gislaved FR SPEED 606? jestem ciekaw jak się sprawdzają na drodze te szwedzkie gumy... czekam na info
  6. witam, czy ktoś ma jakąkolwiek praktyczną opinię na temat opony Gislaved FR SPEED 606? jestem ciekaw jak się sprawdzają na drodze... czekam na info
  7. heja meja, sorry że tak z innej beczki pojadę, czy ktoś z wielkopolskich klubowiczów może mi podpowiedzieć gdzie i jakiego kupić VAG'a w rozsądniej cenie (kabel + oprogramowanie). mam B7 więc musi to być wersja z "CAN". Poza tym nie chcę eksperymentować a dobre rady zawsze w cenie!!! proszę o info na PW
  8. dzięki za info. zabiorę się za ten SDS jak się upewnię że wszystko gra w silniku po chipowaniu. auto kupiłem po chiptuningu i muszę go sprawdzić na hamowni. pozdro
  9. u Wojtka za ośke płaciliśmy 70pln-ów i z tego co wiem to 4x4 też robi, zadzwoń może do niego i zapytaj, może będzie za pół ceny :gwizdanie: http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html http://chiptuning.poznan.pl/Kontakt.html robi ale chyba tylko na przenośnej... czyli czujnik na koło, laptop na kolana i runda po Niestachu od ronda Obornickiego do wiaduktu na Wojska Polskiego - 2 razy sam też tak u niego miałem hamowane auto... Czyli jaką hamownię w Poznaniu polecacie?
  10. pozdro dla wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.