Treść opublikowana przez Xsystoff
-
[B5 ADR] Cieknie olej z wałka rozrządu i korka wlewu oleju.Przedmuchy w silniku?
Ja kupilem w piatek w ASO za 100zl 58gr.
-
[ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187388.0;highlight=agb KLIK
-
[ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
No to mowie, ze ostatnio stalo u mnie na dzielnicy A6 C5 normalne zadbane angol 1.8T za 4 tys zl. Jak posprzedajesz skory, elektryke, klime i wszystkie graty z A6 to silnik masz gratis i jeszcze wyjdziesz na plus z ktorego kupisz te wszystkie czesci jak fmic, zlaczki itp. Ale spoko, takie prawo rynku, towar jest warty tyle i jest ktos w stanie zaplacic, jak sie znalazl amator za 4 tysie to ok. Ale z tego co pamietam to jest obecnie 2.7 TT podkrecony na 300hp za 5 tys
-
[ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
ADR nie jest taki zly jak go maluja. Wiadomo, chyba kazdy z nas chcialby miec taka audiczke jaka ma ale z AEB zamiast ADR, ale jak juz sie trafil ten silnik jaki sie trafil to nie ma co plakac. Chlapnac paliwka sobie lubi ale bardzo przyzwoicie jezdzi jak na swoje 125hp i fajnie brzmi jak na zwykle R4. Jakos o AFN nikt nie pisze ze kibel wolny i bleee, a ADR jednak dosyc wyraznie szybszy. Najprostszy mod to chyba zrobic wydech Ale ja bym shamowal serie czy 125 jeszcze jest Za 4 tysie to ostatnio u mnie byl anglik 1.8T. A6 C5 99r, caly, jezdzacy.
-
[ALL B5] Tylna kanapa polift --> przedlift
Wiem, ze bylo, ale szukalem i wszystkie tematy z ostatnich 2-3 lat to "bylo na forum, poszukaj" lub "da sie przerobic". Pytanie tylko ile jest roboty z przelozeniem mocowania o te "kilka centrymetrow". Duzo rzezby? Co dokladnie trzeba miec? Mam na oku skore z a4 2000r i chce wlozyc do swojego przedlifta, wiem juz ze boczki pasuja, fotele przod tez, no i ta kanapa nieszczesna zostaje. Ma ktos foto przerobki lub dokladny opis? Skoro bylo to znajdzie mi to w szukajce, bo dzisiaj pol dnia kopalem roznymi zapytaniami i nie widze zadnego opisu...
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów (przepustnica czysta)
Odlacz aku na chwile, podlacz i przekrec kluczyk na zaplon, przepustnica zacznie bzyczec na kilkanascie sekund, jak przestanie odpal. Powinno sie poprawic. Btw ja mam pekniety ezektor i jak podmienilem na uzywke to tez zaczelo mi falowac 1200-600 i tak w kolko, wrocilem do starego tymczasowo na zipy zmontowanego i jest od linijki 900. Podcisnienia maja jednak spory wplyw... sprawdz moze wezyki?
-
[ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
Nie ma nigdziej info o 1.8 20v n/a, bo nie ma sensu w grzebac w ADR jak za cene kilkunastu hp (soft? wydech?) mozna wstawic 1.8T i krzesac iskry do woli
-
[B5 ADR] Hydronapinacz
Przez hydronapinacz jest tez realizowana zmiana faz rozrzadu. Malo osob o tym wie, bo Audi nie lansowalo sie z tym jak Honda z vteckiem
-
[B5 ADR] Czyżby przepływka?? Prośba o pomoc z logami Nowy
Od 4000rpm przeplywomierz sporo Ci obcina, wiec nic dziwnego, ze auto ma mula. Powinienes mial ponad 100g/s przeplywu powietrza w okolicach 6 tys rpm (u mnie jest maks 106), przez zanizone wskazanie powietrza tnie Ci tez czas wtrysku, powinno byc 16ms do konca, a u Ciebie tnie do 14. Uzywka kolo 80-90zl, odczujesz roznice Od 4000rpm w ADR zaczyna sie najwiekszy ciag, jak wymienisz to zobaczysz
-
[ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
Ja bym zaczal od glowicy i kolektorow, a pozniej cala reszta wydechu (szczegolnie katalizator). Ew. dolot (przeplywka, przepustnica?). 4hp to pewnie jakas kosmetyka. Jak nie znajdziesz w mechanice kop elektryke (komputer?), ew. uklad zasilania w paliwo... No nie wiem, trzeba wziac piwko i poswiecic pol godziny Akurat katalog IC jest dosyc dobrym zrodlem danych z mojego doswiadczenia. Jeszcze sie okaze, ze mozna latwo 4hp dodac
-
[ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
W katalogu intercarsu tez jest 1.8 129hp, jak ktos ma czas moze porownac numery czesci z wersja 125hp i znalezc roznice...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Na dole na kostce. Masz pod spodem temat spoty gdzie jest nawet foto miejscowki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mi by sie przydaly te naklejki na baranow parkujacych na cala szerokosc chodnika mimo parkingu obok. Kto bedzie w niedziele o 18.00 na Walach? Moze mala lista ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Tak, w niedziele o 18.00 na walach. Trzecia niedziela miesiaca.
-
[B5 ADR] Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów lub pompa wody.
Ja bym od razu nie stawial na uszczelke pod glowica, to najczarniejszy scenariusz, tym bardziej, ze plyn czysty, nie gazuje. Moze termostat sie przycial? Albo pompa wody padla. Jak uszczelka kaput, to za autem bialy dym i najczesciej obroty na wolnych skacza gora dol, bo kompresja na jednym garze pada.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja napisalem wczesniej, ze niestety nie dam rady, wiec bez oszustow
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja dzisiaj nie dam rady, na karty do znajomego ide Do nastepnego
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Sobota 18.00? Łokej.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Na tych parkingach kolo Glebokiego? Jestem ZA.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Termin juz jest 100% majowkowy Śniatowa?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
17 wszystko zepsuly :polew:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Fajne foto, niby nic szczegolnego na nich nie ma, a jest klimacik
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
Ale ktos mial fantazje przy wybieraniu kolory lakieru/wnetrza! Dla mnie auto jest mega wyjatkowe!
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Cos cicho Jak sobie zrobisz wydech jak u mnie to bedzie dopiero hardcore
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzieki za linka, to ja o niego pytalem Spot swietny, duzo autek i fajna atmosfera Wrzucac foty