Treść opublikowana przez Xsystoff
-
[B5 ADR] Nie pali na wszystkie gary:(
Nie pokaze Ci braku zaplonu, bo w B5 nie masz diagnostyki ukladu zaplonowego.
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
Japonce tak maja, wystarczy ze nie ma durnej wiskozy i juz jest sporo lepiej
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
W mrozy niestety ale 90*C jest dopiero po 6-7km z kilkuminutowym odsniezaniem na odpalonym silniku 1.8 lapie temperature tragicznie wolno (mimo termostaty Wahlera), na tym samym dystansie rzedowa szostka BMW potrzebuje tylko 2km i jest 90*C, a rekordzista jest Colt 2.0, koncze odsniezac i po 500m jest juz 90*C.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Poprawiony link, moderator podmienil, chyba dlatego ze jest to z a4clubu zamiast a4klubu? wyglada na zerznieta baze danych, ale nie moge znalezc oryginala u nas na forum, to masz linka z googla. Masz rozpiske wszystkich licznikow z fisem latami lacznie z iloscia pinow w kostkach
-
[ALL] Wskaźnik paliwa
Wyjmij czujnik poziomu paliwa z baku (jest wizjer w bagazniku pod wykladzina) i sprawdz sciezki na potencjometrze czujnika czy nie sa wytarte. Mialem podobny problem, najpierw pokazywalo maks pol baku po zatankowaniu do pelna, pozniej padlo na amen, a rezerwa sie caly czas swiecila. Nowy czujnik zalatwil sprawe. Czesty problem w starszych A4.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
S4 to 2.7TT, a nie 1.8T, wiec sprzedajacy ma zerowa wiedze na temat A4-ek http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=8d0+919+930&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest - 5 link od góry, tutaj nie ma Twoich zegarow Jak masz auto z 95 roku to szukaj zegarow montowanych w latach 94-96 z tej tabeli. Zajrze do etki wieczorem i powiem Ci gdzie wkladali 930S, ale cos mi sie wydaje ze do C5 ?
-
[ALL B5] Kontrolka ciśnienia oleju
Jak jest ujowe cisnienie oleju to szybko zlapie panewki...
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
0.5 bara to praktycznie minimalne cisnienie pracy Jeszcze troche i bedzie trzeba szukac nowego silnika na allegro
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
To czasem nie jest kolegi co sprzedaje znicze kolo Centralnego w Szczecinie? Teraz ma B6, a wczesniej mial wlasnie B5....
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Gdzie?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czesci eksplatacyjne - Car Dom na Twardowskiego. Srednio ceny 30% mniejsze niz w IC.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie pamietam, ale w granicach rozsadku. W google znajdziesz namiary, z tym ze kiedys strasznie ciezko bylo sie dodzwonic
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Tomasz Głodowski - Lipnik (pod Stargardem miejscowosc, jakies 20km z centrum Szn). Polecam, swietna robota.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak S6 malo, to jest RS6 :naughty:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spot super, S6 dzwiekiem i przyspieszeniem pozamiatalo 4 wielkich chlopow na pokladzie, a wciskalo nieziemsko w siedzenie 9 samochodow, jak na zimowy miesiac dla mnie bomba i raz w miesiacu mozna sie spotykac w Szczecinie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja tez nie posiadam grilla :/ Na 13.00.
-
Mitsubishi Colt `91 GL - prawie jak S4 :)
Seryjne GTi to albo 1.6 125 kucykow (ponad 9s do 100, wiec AFN z mocnym programem powinien isc rowno) albo 1.8 136, ale co chyba robi najwieksza roznice to oba sa spasione nieziemsko, bo waza prawie 1100kg wedlug danych fabrycznych, a gole 1.3 tylko 915. Jest sporo elementow dosyc ciezkich ktore wywalilem, np. tylni tlumik 15kg (wielka locha w poprzek pod tylnim zderzakiem), a ja nic nie mam tylko rure, seryjne kubelki z GTi to 16-17kg, a kubel wyczynowy 6kg, tylna kanapa z oparciami i jakiez zelastwo do niej dobre 15kg Troche mu sie przytylo po swapie ale tragedii nie ma, bylo 810kg, a okolo 20kg doszlo. Filmikow jeszcze nie mam, bo swap odebralem koniec listopada, czekam az bedzie troche cieplej i przede wszystkim sucho to nie quattro ze idzie jak torpeda po mokrym, jak jest zimno i mokro to mloci kolami na trojce, a na dwojce ciezko trafic w swoj pas jak sie depnie w podloge. Z pasazerem 60kg i moimi 90kg wychodzi 0-100 6.0 - 6.1s, 20-90 na dwojce 4s, 90-130 na trojce 3.5 sekundy.
-
Mitsubishi Colt `91 GL - prawie jak S4 :)
A4-reczka sluzy do wygodnego wozenia tylka na codzien do pracy i na rozne wojaze po PL, a do weekendowej zabawy (rallysprinty, kjsy, karanie roznych tedejii na swiatlach itp.) taki oto Colt Bylo seryjnie 1.3 12v a obecnie jest 2.0 16v z Eclipsa 1g lacznie z cala mechanika (uklad przeniesienia napedu, uklad hamulcowy, chlodzenia, elektryka itp.). Wnetrze to gola blacha + dwa kubly, waga 830kg i 150hp na dosyc krotkiej skrzyni. Stosunek mocy do masy lepszy niz w seryjnej S4 B5, osiagi tez bardzo podobne (troche slabsze) Niska masa czyni cuda Auto jest dobre 300kg lzejsze niz kolegi Astra GSi z kilku tematow nizej, a moc ta sama
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ktore miejsce na Glebokim, bo jest ich kilka na ognicho?
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Malczewskiego codziennie latam swoja A4 z podkladkami klubowymi, Coltem raczej rzadko, aczkolwiek tez zdarza sie pozdrawiam i do zobaczenia na spocie/drodze
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Dzisiaj jakos chwile po 19 na Jana z Kolna widziany ciemny avant b5 oklejony klubowa naklejka, trabilem i jechalem obok machajac ale kierowca wpatrzony w droge przed soba jak w obrazek i mnie nie widzial :> :> :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja tez zdecydowanie Glebokie.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Wczoraj widziany granatowy sedan B5 na ZGL bodajze na ul.Dubois jakos kilka minut po 14.00
-
[B5 ADP] Podczas skrobania szyb uruchamiać silnik czy nie ?
Zawsze mnie ciekawilo dlaczego silniki samochodowe mozna od razu obciazyc po uruchomieniu, a bardzo podobne silniki przemyslowe maja skomplikowane procedury wstepnego smarowania i przed obciazeniem musza byc rozgrzane do temperatury pracy...
-
[B5 ADR] by wojtek162
Widze, ze trafil Ci sie niezly golasek, absolutny brak wyposazenia Duzo rezania przed Toba, elektryka, climatronic, fis, radyjko na concerta, kiera eska, skorka... Z tylu wywal hak, doloz ori dwurureczke od 1.8T i bedzie malina Z przodu kierunki przezroczyste, grill od rs`a (bo ten chrom po dupe tam jest jak to jedyny element chromowany na aucie) i bedzie wypasik Tez mam ADRianne `95 i tez przez wszystko przechodzilem