Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Xsystoff

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Xsystoff

  1. Moze kolejny czwartkowy spocik wieczorny? Pogoda slaba wiec moze gdzies pod dachem (Galaxy, Turzyn?)
  2. To co umawiamy sie jutro na 20 kolo muzeum? Ja nie dam rady do silvera wczesniej, bo bede w ZST.
  3. Tylko u mnie niestety czesto w niedziele sa zawody, a to na torze, a to kjs`y itp. W tygodniu praktycznie wszystkie wieczory wolne Tak na marginesie w sobote jest muzeum motoryzacji na lenartowicza (niebuszewo) otwarte od 18 do 24 (noc z muzeum) jak ktos lubi oldtimery i stare motocykle to mozna by sie ustawic na ogladanie ekspozycji Tak gdzies kolo 20 by bylo git.
  4. Nastepnym razem strzele porzadnie z 4000 rpm jak przystalo na benzyne, a nie emeryckie wygrzebywanie sie z wolnych obrotow na starcie :> Heheh za to Ty mnie ostro pojedziesz na stacji benzynowej, az sie boje policzyc ile mi wkopci na tym tankowaniu Ja uwazam, ze rab slaby To juz wole farme na kosciuszki Kolejny wniosek jest taki, ze w weekend sporo osob ma zajecie lub wyjezdza, a w tygodniu raczej wszyscy sa na miejscu i mozna czesciej robic czwartkowe igraszki z czterema pierscieniami
  5. Fajny spocik, nawet duzo, teraz tylko czekamy na fotki Moje wnioski ze spotu sa takie, ze B5 sedan z ADRem na pokladzie jest wyraznie szybsze od B5 Avant AFN :> Nawet powrot do domu nie byl nudny
  6. To ja tez wpadne na 19-sta jutro. I Was poznam przy okazji.
  7. Jeśli chodzi o podświetlenie prędkościomierza, obrotomierza i pozostałych wskaźników to przesyłam zdjecia licznika od tyłu:
  8. Witam, potrzebuje pomocnego kolegi z VAG`iem, ktory podepnie sie do A4 `95 ADR ktore chce kupic i posprawdza bledy oraz zrobi adaptacje przepustnicy (o ile to ona jest odpowiedzialna za lakkie falowanie wolnych obrotow). Tak czy siak zakup kabla mam w planach, bo jest juz jedno Audi w domu ale ida swieta i zanim przyjdzie poczta polska to sobie poczekam i poczekam.
  9. Witam wszystkich, obecnie posiadam Swifta GTi jako cywila i Colta C50 do rajdowania, ale rozgladam sie za czyms wygodniejszym i wiekszym niz Swift. Po wielu obejrzanych, zmeczonych e36 wybor padl na A4 ze skromnym ADR`em pod maska, po swietach powinno juz byc moje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.