Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki nie chcę nic gadać i nie zrozumcie mnie źle znaczy bez podtekstów ale żegnacie się jak świezi kochankowie już 2godzinę :polew: :polew: a do tego zaraz będziecie się widzieć :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedziemy jak Pan Bóg przykazał 110 tempomat i ni .uja więcej ,a nie znowu po 3mm z opon,fioletowa łuna na tarczach i 2 baki paliwa w powietrze [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:11_________________________________________________ pojedziesz za to w bagażniku :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no się Akjam coś dawno nic nie chwalisz :gwizdanie: Jak będzie wszystko na autku, w środku itp. to dam znać. SIBI ? :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok no w sumie ja też już bym go teraz nie budził tylko sms i potem by rano trzabyło czekać na odpowiedź ;( [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________ :good: :good: fura astra II kombi srebrna opisana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo musicie tam jechać osobiście jutro? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:05_________________________________________________poważnie pytam bo mój kumpel z roboty jedzie jutro do gostynina służbowym.. wyjeżdza koło 4rano.. znaczy ma wyjechać :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: k...a wróżka ,czy jak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no seves SZACUN ,daj mi jeszcze numery z Dużego Lotka na sobotę totalny strzał ;( spoko 3majcie się i.. spokojnej drogi jutro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde bo jak mi Arturo napisałeś że już wsadziłes w te naprawy prawie 24koła to szok normlanie tym bardziej że jeszcze dalej nie jeździ :wallbash: masakra o żesz ku miałem tego nie pisać ale Twoja chyba tu nie zagląda, tym bardziej przed świętami ma dużo pracy a po świetach jak znajdzie czas i zajrzy to już będzie spokojniejsza atmosfera [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ gdzie to lecicie? mam nadz że nie zakupy jakiś części do furki wiesz co to tak jak deja vu... Jedziemy po pompe pod Łodz... Tylko potem okaze sie że to 80 km za Łodzą... hmmm... jakbym to przeżywał tydzien temu... :mysli: Dobra kłąde się spać bo wyjazd o 4:30 Siemian wiesz jak to jest z geografia przed Łodzia na pewno tylko pytaj z której strony przed :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gdzie to lecicie? mam nadz że nie zakupy jakiś części do furki
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no się Akjam coś dawno nic nie chwalisz :gwizdanie:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ok wybierałem się w tym tyg ale nie dałem rady
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ,a gdzie ,przecież po fajki wyskoczył tylko skrócę Wam dobry kawał czym się różnią kobiety od mężczyzn :gwizdanie: Kobieta nie wraca na noc.. Po powrocie mąż pyta gdzie była a ona odpowiada że u przyjaciółki.. Maż dzwoni do jej 10najlepszych przyjaciółek ale żadna nie potwierdza że u niej spała a gdy mąż nie wraca na noc i twierdzi że spał u kumpla-> Żona dzwoni do 10 jego najbliższych kumpli z czego 8potwierdza że u nich spał a 2że dalej u nich jest
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
a jakie miałeś wcześniej?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
o żesz .. a to ktoś z forum czy allegro?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer był w tym obeznany bo też go kiedyś o ledy pytałem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
znaczy czy w kartonie, garażu czy na strychu lub przy łożku w pokoju?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
rozumiem Cię doskonale to poślij mi na PW a ja obiecuje że Twojej nie powiem żartuję Arturo nie pisz mi nic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer chyba też ma na ledach o ile dobrze pamiętam chyba że chcesz konkretną ilość konkretnych żarówek dla siebie to wtedy d*pa bo w b6/b7 chyba są jednak inne Arturo podliczałeś koszty? sorrki za pytanie nie chce Cie nerwować tak tylko pytam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pieeeekna i nie gadaj nawet na fotach widać w chooooj różnicę duużo grubsza jest tak sie zastanawiam jak sie prowadzi autko z aż tak grubszą kierą.. pewnie kwestia przyzwyczajenia mi się R8 i pozostałe jednak ścięte z dołu najbardziej podobają choć nie wiem czy do takiego autka jak prawie rodzinne a4 do końca pasują PS jednak łopatki w manualu dziwnie wyglądają
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taki bardziej podobny do starego Garbusa jestem ciekawy jak na żywo wyglada no i oczywiście jak będzie wyglądał na 19 czy 20 na glebie gdzieś Ty już go widział :kox: mi osobiście się te stare garbusy mało podobały ale to tylko moje zdanie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo i tak jesteś jednym z najgogatszych (i pod względem cierpliwości i wydatków na naprawy) ludzi jakich znam kur ileś Ty tam juz teili powymieniał i przypuszczam że w większości przez tych mechaniorów na których trafiłeś
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
jak obiecałem wrzucam fotki i krótki komentarz tak na poważnie to niewiele się zmieniło - zamiast modułu bluetooth w wersji H (2007r) wpadł moduł w wersji S(2009r) choć podobno się niczym nie różnią to w poprzednim miałem mały kłopot z obsługą głosową (teraz jeszcze nie próbowałem ) najwięcej czasu zajęło zdjęcie, przerobienie i założenie boczków w skórze - te które kupiłem miały troszke sfatygowane uchwyty i nie posiadały pakietu światło, więc trzebabyło przełożyć uchwyty, klameczki z pakietem światło i.. no właśnie wyciąć dziury od spodu na białe lamki jedną wyciąłem za dużą i trzeba coś teraz pokombinować przy okazji uszkodziliśmy 2lampki jedną przy wyjmowaniu a drugą przy wkładaniu do za ciasnej dziury -dekory alu 1nk zmieniłem już w ubiegłym tygodniu ale się nie chwaliłem do tego przepolerowałem je delikatnie pasta G3 i nabrały mocniejszego połysku i mocniej i wyraźniej widać szczotkowanie poniżej foty stanu obecnego - trzeba jeszcze poprawić głośniczek wysokotonowy bo tak przełożyliśmy instalację ze starych boczków że nie działa a nie było już czasu się z tym babrać wieczorem poniżej wyrezane dziury na białe lampki - średnio wyszły ale mam tylko takie zdolności na szczęście z każdą kolejną próbą szło łatwiej i pewniej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer i do dzis nie wiem jak żeś te słupki wszystkie tym tylnym kołem obulił... szacun normlanie to jest .uj nie widziałeś jak przestawił słupek pod Bukowiną :gwizdanie: :notworthy: :notworthy: :notworthy: 3 lawety go z niego ściągały :polew: :polew: :polew: to są powody do dumy ,a nie tam plastykowy słupek ,phi :decayed: :decayed: :decayed: o kur_a Arturoo aleś pojechał :polew: :polew: :polew: jeszcze nie ,na razie pomysły się skończyły ,teraz nie jeździ już wogóle ,znaczy się nie pali nie wiem co powiedzieć .. powaga brak słów masakra i jakby to nie było wiadomo autko autkiem ale Tyś tyle kasy już w nie wsadził że szok ;(
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
:polew: :polew: :polew: PS Miron pełna forumowa profeska Ty nawet w takim poście nie strzelisz OTa
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
oni to raczej przy otwartych drzwiach robią :gwizdanie: tak myślę że nie mają czasu na zamykanie drzwi bach bach i spier_a_laka a tak poważnie - tylko dobre AC.. i w chwili ubezpieczania musisz mieć wszystkie graty zainstalowane- ew. potem zmieniać i ich powiadamiać przy każdej zmianie..
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
masakra ja przy spalaniu 6 litrów płacze jak bóbr a tu 13l. ;( Jak znów Ci "więcej" spali -> zawsze wtedy możesz się uśmiechnąć i pomyśleć.. "jak dobrze że mam 1.9" :tongue4: